X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana przykro mi i tule mocno :(

    Sudela lubi tę wiadomość

  • Violik Ekspertka
    Postów: 173 193

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Sudela lubi tę wiadomość

    1 procedura: VI 2014 ciąża biochemiczna, 0 mrozaczkow
    2 procedura: I 2015 nieudana, 0 mrozaczkow
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela skarbie jak mi przykro :( Przytulam mooocno!!!

    Sudela lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela,przykro mi niezmiernie :( :(
    Czemu to wszystko takie niesprawiedliwe?!
    Kaarolaa dziekuje za slowa pocieszenia :) Narazie musze dojsc jakosc do siebie ;)

    kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny...tak mi sie dzisiaj przypomniało o madzi82...
    ktos cos wie, co u niej? jak ciaza? bo juz tyle czasu jak sie nie odzywa, kurcze martwie sie o nia :( oby wszystko było dobrze...

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 20 marca 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U niej chyba jest gdzieś 25tc... Mam nadzieję, że nie ma jej tu z pozytywnych względów!

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 20 marca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki :) dlugo sie nie odzywalam bo potrzebowalam odpoczynku i nabrania do tego wszystkiego dystansu. Ciagle jest mi cieszko jak sobie pomysle ale staram sie tak czas ukladac zeby miec jak naj mniej czasu na rozmyslenia.

    Ostatnio bylam na wizycie u mojej lekarki, przeprosila mnie za to ze sie nie udalo. Tak jak by to od niej mialo zalezec. Jest taka fajna i mila babeczka. Dowiedzielismy sie ze na nastepnym transfeze podane beda mi dwa zarodki i ze nasze dwie szanse darmowe to licza sie od wychodowania jajeczek po ostatni podany embrion. Tak wiec bedziemy mieli wrazie co jeszcze jedna szanse a moze jak Bog da i wychoduje wiecej embrionow to wiecej szans. :) Hmmm fajnie by bylo. Rozmawialismy rowniez o tym dlaczego teraz sie nie udalo i prawdopodobnie dla tego ze nasz naluszek byl zaslaby i sie zaczynal zapadac. To tyle po krudce co u mnie.

    A teraz kilka slow do was. Wsumie nie sledzilam was na bierzaco ale widze ze jest kilka nowych osob. Tak wiec witam ich bardzo serdecznie :).
    Tym dziewczynkom co sie nie udalo to moge powiedziec ze bardzo mi przykro i ze wiec co teraz czuja :( ( przytulam bardzo mocno).
    Tym co sie udalo serdecznie gratuluje.
    Te ktore beda zaczynac stymulacje zycze wychodowania pieknych i dorodnych jajeczek oraz udanego transferu.
    A te dziewczynki ktore czekaja z roznych powodow by zaczac walke o malenstwo przez in vitro aby szybko zlecial ten czas oczekiwania i szczesliwie mogly podejsc do IVF oraz by zobaczyly na tescie upragnione i tak dlugo wyczekiwane dwie kreseczki.
    To chyba tyle co chcialam przekazac.

    ZA WSZYSTKIE MOCNO ZACISKAM KCIUKI :*

    Moniaa, kaarolaa, Spero, niecierpliwa, Violik, Beata.D, ivi lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 20 marca 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala29 a są już jakieś terminy zaplanowane na kolejne podejście? Czy jak na razie odpoczywasz?

    mt30 lubi tę wiadomość

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 21 marca 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od dzisiaj zaczynam wyciszanie lekami, a jak dobrze pujdzie to w kwietniu kolejne podejscie. Strasznie sie boje kolejnego rozczarowania.

    Moniaa, Spero, ivi lubią tę wiadomość

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala ... każda z nas się boi. Nie wiem które było to podejście u Ciebie... Ale ja teraz też jestem po niby udanym ivf-ie (ciąża pozamaciczna). Pomimo dozy racjonalnego myślenia i spojrzenia na całą sprawę, trzeba jednak mieć tą nadzieję w sobie. Będzie dobrze Mala... poza tym silne babki jesteśmy!!!
    Ja dzisiaj ruszam do kliniki znowu na badania... mam nadzieję ze w macicy nie ma jakiegoś armagedonu a beta spada. Da to nam szansę na podejście może za 2 miesiące...

    kaarolaa, mala29_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala29 jestes bardzo silna i napewno kolejny transfer bedzie udany :) teraz dostaniesz 2 zarodki i wtedy bedziesz miała wieksze szanse na powodzenie...ja bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki i jestem przekonana, ze teraz sie uda :)

    Moniaa, mala29_ lubią tę wiadomość

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 21 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala mnie sie wydaje, ze juz nabralas pewnego dystanus i masz w sobie nowe poklady sil do walki. Piers do przodu i sie nie poddajemy!!

    Moniaa mam nadzieje, ze w klinice powiedza, ze wszystko ok!

    Karolaa mam nadzieje, ze ladnie reagujesz na leki

    Wszystkie sciskam i trzymam kciukole!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 12:03

    kaarolaa, mala29_ lubią tę wiadomość

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała super, że wróciłaś gotowa do dalszej walki. Jak piszą dziewczyny silne z nas babki i jesteśmy w stanie naprwdę dużo znieść co nie zmienia faktu, że każda porażka boli i potrzeba czasu żeby się z niej podnieść. Ja Ci strasznie mocno kibicuje i zaciskam kciuki za tą próbę.
    Jeśli dobrze pamietam to miałaś dużo komórek pobranych. To teraz transfer kolejnego mrozaczka tak?
    Super też że masz fajną lekarkę. Nasz lekarz powiedział z uśmiechem na ustach że znaleźliśmy się wśród tej połowy par, którym ię nie udaje i wręczył cennik z zaproszeniem na płatne in vitro. Dobra już koniec tego marudzenia;)
    Powodzenia kochana

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 21 marca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak dostać się do takich badań klinicznych?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem to 2 kliniki w Polsce to organizują
    białostocki Kriobank i Novum w Warszawie...

    ja trafiłam na badania jak poszlismy z mezem zbadac nasienie...wyszło słabe i w listopadzie sami nam to zaproponowali...zebrali wywiad, potrzebne badania zrobili i czekałam na telefon...udało sie zakwalifikowali nas z przyczyny meskiej i jajowodowej...
    musisz spełniac odpowiednie warunki zeby sie tam dostac...

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa, a tak w skrócie to jakie to warunki? Masz może linka jakiegoś?

    Edit:

    Już znalazłam :) Dzięki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 21:22

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.kriobank.pl/

    wejdziesz na ta strone i troszke nizej jest o refundacji i własnie tych badaniach...musisz na to kliknac to Ci sie wyswietla warunki

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 21 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia a Ty skąd jesteś?

  • mala29_ Autorytet
    Postów: 4596 4364

    Wysłany: 21 marca 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ivi tak mielismy trzy mrozaczki :). Jeden zostal mi podany i zostaly 2 jeszcze ktore mi podadza w nastepnym transfeze. Lekarka mowila ze mielismy szczescie ze tyle wyszlo mrozaczkow :)

    W kazdych aspektach mojego zycia ponioslam poraszke :(
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ