X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    Oby wszystko było dobrze. Karolaa jeszcze trochę i Ty zaczynasz swoje boje. Wierzę że będzie dobrze. Już 3 dziewczyny z badania klinicznego są zaciążone.
    o prosze :) to super, czyli mam duze szanse, ze i u mnie sie uda :)
    teraz tylko zeby @ przyszła w terminie i ruszymy :) ostatnie dni mojej "wolnosci" zostały :) jakos sobie nie moge tego wyobrazic, ze juz za miesiac moge byc w ciazy :)

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 13 marca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tu taka cisza ostatnio? mam nadzieję, że ta cisza oznacza tylko jedno, że nic złego się nie dzieje :)

    Kaarolaa - to musi byc niesamowite uczucie, to juz tak blisko! juz sie nie moge doczekac i tez sobie czasem mysle, ze jest szansa, ze za 3 mies. moglabym byc w ciazy :)

    kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety.. czasami cisza jest też przed burzą... Dziewczyny moja radość nie trwała zbyt długo , w poniedziałek 15dpt beta wynosiła 240, jak to lekarze mówili może nie wysoka ale liczy się przyrost, dostałam dodatkowo jakieś progesterony, bo miałam te paskudne plamienia... No i wczoraj czyli w 17dpt, poszłam orientacyjnie sprawdzić jak moja beta wygląda bo zaniepokoiły mnie kolki, które miałam w poniedziałek późnym wieczorem i we wtorek popołudniu. No i okazało się ze wczorajsza beta to tylko 288. Niestety moja lekarka jest w warszawie, więc zobaczę się z Nią w sobotę, ale moim zdaniem tak niski wzrost oznacza jedno ... Cykl starań, możliwości i nadziei spisany na straty. Trochę ze smutkiem, trochę z medycznego punktu widzenia lepiej teraz niż później...
    Życie samo pisze scenariusze dla nas... a nam jest dane tylko się do nich dostosować i przyjąć wszystko na swoją klatę.

    Sudela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie, czekam na @, miała byc dzisiaj a jej nie widac...pewnie spozni sie 2 dni, a ja bede musiała jeszcze czekac 2 długie dni :( a moze w ogole sie nie zjawi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 10:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa :( wspieram mocno i tule

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo Karola dobrze piszesz... tyle nerwów oczekiwań a @ nie przyjdzie, bo w ciąży jesteś ... ale heca by była :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekamy :) ja sie na ciaze nie nastawiam, bo narazie dobrze to wyglada, ale jutro czy pojutrze wszystko moze sie zmienic...
    a jak bedzie ciaza to chyba oszaleje :)
    oczywiscie ze szczescia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 11:08

    Moniaa, Sudela, Nusia, Beata.D lubią tę wiadomość

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    Sudela a jak tam Twoje samopoczucie?
    a ja od poniedzialku mialam podraznienie i pieczenie w 'muszelce', dlatego zadzwonil moj maz do kliniki ivf powiedziec, ze chcemy przestawic sie na progesteron doustnie, bo dopochwowo nie moge juz brac powodu podraznienia.
    Ciesze sie, ze nie musialam tam do nich do kliniki ivf jechac 100 km po nowa recepte ,bo moj maz jest lekarzem i moze kupowac leki bez recepty.

    a dzis w nocy juz mnie TAK swedzialo , ze juz wiedzialam, ze to Grzybica pochwy.. Bylam wlasnie u mojej Pani doktor ginekolog, ktora zrobila mi usg i jest wszystko w porzadku z jajnikami (po tej stymulacji hormonalnej chciala sprawdzic czy sa ok).
    Dala mi lek na grzybice i fajnie bo nie musialam isc do apteki.

    potem poszlam do lekarza rodzinnego ustalic nowa mniejsza dawke hormonu na tarczyce, bo wyniki na tarczyce mam b dobre juz, a dostalam za to skutek uboczny- Tachykardie, wiec teraz mam zazywac polowe dawki i za 6 tygodni do kontroli przyjsc.

    przedwczoraj mialam dziwnie silne wrazenie, ze jestem w ciazy, ale dzis mi przeszlo. ;)

    20 marca,za tydzien mam zrobic badanie z krwi w klinice ivf, czy jestem w ciazy :) i sie nie chce do tego czasu stresowac czy jestem czy jednak nie , w ciazy..dlatego przy dzisiejszym badaniu USG poprosilam, zeby mi pani doktor nie zagladala do macicy, tylko jajniki pozwolilam obejrzec, czy nie ma oznak hiperstymulacji po tych zastrzykach hormonalnych.





    u nas dzis przepiekna pogoda , mozna bez kurtki chodzic. :)

    nic, koncze pisanine i ide cos zjesc.

    trzymajcie sie <3


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 13:13

    Moniaa lubi tę wiadomość

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    poczekamy :) ja sie na ciaze nie nastawiam, bo narazie dobrze to wyglada, ale jutro czy pojutrze wszystko moze sie zmienic...
    a jak bedzie ciaza to chyba oszaleje :)
    oczywiscie ze szczescia ;)
    to by bylo cudownie gdybys jednak byla w ciazy :) <3

    Moniaa <3 <3 przytulam i sciskam,
    a moze jeszcze sie ta Beta HCG podniesc?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 13:25

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOniaa wspieram Kochana:* może jeszcze będzie dobrze...

    Karolka ja CI życzę z całego serca abyś jednak była w ciąży hehe, ale by było :)

    Sudela, Moniaa, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby może, ale nie wiem czy tak mały wzrost przez 2 dni nie przekreśla wszystkiego, nastawiłam się już na NIE, ale jeśli były by jakieś miłe wieści to też bym się cieszyła, ale na to raczej nie liczę :) Po prostu podany zarodek był słabiutki, późno się zagnieżdził, a teraz jakby słabo zaczął się rozwijać. Mi bynajmniej tak się wydaje, choć z lekarzem na ten temat jeszcze nie rozmawiałam.

    Dzięki Karolaa i Niusia za wsparcie. :*

    No a tobie Sudela zyczę zawrotów głowy, mdłości i mega rosnącej betki :) :*
    <3 <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 13:05

    Sudela, Nusia lubią tę wiadomość

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha zawroty glowy i mdlosci, napady zmeczenia, sennosci to ja juz mam , nie mieszcze sie w staniki...,a do kompletu betka rosnaca by sie jeszcze przydala :D


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 13:58

    Moniaa lubi tę wiadomość

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 13 marca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu kolczasty! wlasnie policzylam, ze dziennie zazywam 10 tabletek/ kapsulek lekow, glownie hormonalnych. :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2014, 14:01

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 13 marca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Moniaa,tule mocno <3

    Kaarolaa ale by byly jaja,hihi :) zycze Ci z calego serca zebys byla w ciazy :)

    Sudela zycze Ci tych wszystkich ciazowych przypadlosci i do tego porzadnej betki :D

    A ja jak na zlosc nie mam jeszcze owulki,tempka jakas taka niska,nie moze sie podniesc(meza juz zajechalam i nie doczekalam sie owulki :P) troche panikuje ze sie porobią jakies torbielki i bede musiala odlozyc cala procedure o miesiac :( eh.....

    Moniaa, kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam pytanie: mam usunięty prawy jajowód i kawałek lewego jajnika, więc na naturalną ciążę z prawego jajnika nie ma szans, bo nie ma jajowodu...do tej pory ten lewy jajnik w ogóle nie pracował, dopiero odezwał się podczas stymulacji do in vitro, czy myślicie że teraz podczas naturalnego cyklu jest szansa, że też będzie z niego owulacja???

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 14 marca 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki mam pytanie: mam usunięty prawy jajowód i kawałek lewego jajnika, więc na naturalną ciążę z prawego jajnika nie ma szans, bo nie ma jajowodu...do tej pory ten lewy jajnik w ogóle nie pracował, dopiero odezwał się podczas stymulacji do in vitro, czy myślicie że teraz podczas naturalnego cyklu jest szansa, że też będzie z niego owulacja???
    a co powiedzial na ten temat twoj lekarz? w pierwszej kolejnosci pytalabym fachowca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2014, 10:48

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela ja nie pytałam o to lekarza póki co, bo teraz jestem na etapie zmiany realizatora programu, czyli zmieniam klinikę i tak naprawdę zostałam bez lekarza prowadzącego. Teraz jakbym chciała pójść na wizytę to muszę już normalnie zapłacić.

    Sudela lubi tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 14 marca 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki mam pytanie: mam usunięty prawy jajowód i kawałek lewego jajnika, więc na naturalną ciążę z prawego jajnika nie ma szans, bo nie ma jajowodu...do tej pory ten lewy jajnik w ogóle nie pracował, dopiero odezwał się podczas stymulacji do in vitro, czy myślicie że teraz podczas naturalnego cyklu jest szansa, że też będzie z niego owulacja???
    Wydaje mi sie ze teoretycznie powinna byc,jak to w praktyce bedzie wygladac trudno powiedziec(juz nie takie cuda tu sie zdarzaly wiec moze Ci sie uda! :) )Powodzenia kochana,serduszkuj jak mozesz,nie masz nic do stracenia a tylko zyskasz (i przyjemnie i moze dodatnio ;) )

    Nusia lubi tę wiadomość

  • Violik Ekspertka
    Postów: 173 193

    Wysłany: 14 marca 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,
    nie odzywałam się dotąd, bo dziś miała być histeroskopia, no i planowałam się podzielić z Wami wrażeniami. Ale oczywiście jak zawsze mam pod górkę. Badanie się nie odbyło. Wczoraj przybyła wstrętna czerwona małpa więc badanie niemożliwe. Do tego jeszcze przeziębienie z bólem głowy i temperaturą. A jakby tego było mało to mam gronkowca, no i jeszcze czekam na resztę badań. Jutro mam wizytę - zobaczymy co zleci lekarz ale mam przeczucie że histeroskopia zbyt prędko się nie odbędzie co oznacza że in vitro się przesunie w bliżej nieokreślony czas.Jestem wściekła.

    Moniaa - trzymam kciuki... może jednak !
    Sudela - Powodzenia 20 III !
    Nusia - wszystko jest możliwe - pozytywne myślenie też jest ważne!
    Beata D. - życzę żeby organizm nie robił psikusów :)

    Moniaa, Beata.D, Sudela lubią tę wiadomość

    1 procedura: VI 2014 ciąża biochemiczna, 0 mrozaczkow
    2 procedura: I 2015 nieudana, 0 mrozaczkow
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 15 marca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violik dziękuję...
    No i dzisiaj jest nasz dzień i okaże się czy nasz czy tylko mój, za 1,5 godziny mam być w klinice, za 2 będzie wiadomo czy beta rośnie jak szalona czy pokazała figę i się na nas wypięła :P Jak będę coś wiedziała to dam znać.

    Sudela lubi tę wiadomość

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ