X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 5 marca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę myślałam ze beta da szybkie wiarygodne wyniki, a tu... nadal niepewność :/
    Karolaa trzymaj trzymaj, za za jakiś miesiąc będę Tobie kibicować!!!

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiarygodne to bedzie dopiero usg jak zobaczysz maluszka i bijace serducho :) cała reszta nic nie daje, tylko stresuje niepotrzebnie...

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • ferro3 Debiutantka
    Postów: 11 26

    Wysłany: 5 marca 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaaaa ;** powtórz betkę bo faktycznie blastuś chyba spacerował i nie wiedział gdzie chce osiąść ;***
    bądź dobrej myśli a zobaczysz,że wszystko będzie dobrze :))

    3mam za Ciebie mocno kciuki ;***

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa i jak dzisiaj? Nadal masz plamienia?

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tak jak wczoraj, tylko lutinus zabarwiony na różowo po jakimś czasie wypływa. Brzuchozo nie boli jak na @, ale jakoś mam źle przeczucia. Nie podoba mi sie ta niska beta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj jeszcze tylko 2 dni zostały...zobaczysz napewno bedzie dobrze... :) cały czas zaciskam kciuki

    Moniaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa kochana jesteś :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja to chyba przezywam na rowni z Toba :) tez sie denerwuje

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 6 marca 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa ja tez jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze sie uda! Trzymam kciuki i czekam na dobra nowine, odgon wszystkie zle mysli!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa trzymam kciuki za Ciebie aby się udało!!!

    A mi dzisiaj się śniło, że urodziłam trojaczki :) 2 chłopców i dziewczynkę hehe, ale byłam szczęśliwa w tym śnie :) a mojemu mężowi śniło się, że byłam na patologii ciąży...dziwny sen tej samej nocy :)

    Moniaa, Sudela, Spero lubią tę wiadomość

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 7 marca 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Moniaa trzymam kciuki za Ciebie aby się udało!!!

    A mi dzisiaj się śniło, że urodziłam trojaczki :) 2 chłopców i dziewczynkę hehe, ale byłam szczęśliwa w tym śnie :) a mojemu mężowi śniło się, że byłam na patologii ciąży...dziwny sen tej samej nocy :)

    Nusia sny tlumaczy sie na odwrot wiec bedziesz miala 2 dziewczynki i chlopca, a patologia ciazy to porodowka;)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha dobre niecierpliwa :) oj gdyby to się jeszcze spełniło :)
    ale u którejś dziewczyny tu na forum widziałam na wykresie, w notatkach czytałam, że śniło jej się, że jest w ciąży i rzeczywiście zaszła w tym samym miesiącu :)

    może moje 3 podejście do in vitro się w końcu uda :)

    Sudela lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 7 marca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy podchodzisz??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem jeszcze dokładnie, póki co zmieniłam klinikę i czekam na oficjalne pojawienie się w systemie w NOVUM, więc może uda mi się umówić na wizytę pod koniec marca i w kwietniu zacząć stymulację, zobaczymy...

    Sudela, Moniaa, Spero lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie śniło sie z tydzień temu że poroniłam trochę w ponad 20-tym tygodniu ciąży, a obudzilam sie cala zlana potem. Dzisiaj plamienia takie same. Rano robiłam sikańca i nie trzeba było czekać 15 minut na pojawienie sie bladej krechy tylko gdzieś po 2 minutach taka wyszla, a po jakiejś godzinie była trochę jaśniejsza od tej testowej. Konsultowałam sie z lekarka odnośnie tych plamień, powiedziala ze wszystko może ulec zmianie w jedną bądź drugą stronę, nie chce mnie załamywać ani robić nadzieji, wszystko zależy od najblizszych dni

    kaarolaa, Sudela, Spero lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    U mnie śniło sie z tydzień temu że poroniłam trochę w ponad 20-tym tygodniu ciąży, a obudzilam sie cala zlana potem. Dzisiaj plamienia takie same. Rano robiłam sikańca i nie trzeba było czekać 15 minut na pojawienie sie bladej krechy tylko gdzieś po 2 minutach taka wyszla, a po jakiejś godzinie była trochę jaśniejsza od tej testowej. Konsultowałam sie z lekarka odnośnie tych plamień, powiedziala ze wszystko może ulec zmianie w jedną bądź drugą stronę, nie chce mnie załamywać ani robić nadzieji, wszystko zależy od najblizszych dni
    kochana musisz sie nastawic na wszytsko, ale ja mysle ze bedzie dobrze...jutro wizyta i ta decydujaca beta...bede czekała na wynik. powodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2729981w1220o26ah.gif

    zabki na polepszenie humorku :)

    Moniaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 7 marca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa,kurcze,trzymam mocno kciuki! Bedzie dobrze :)

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 7 marca 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc kobietki :)

    Z pobranych 5 jajeczek , udalo sie zaplodnic 3 jajeczka , z ktorych przezyl tylko jeden :( co mnie zasmucilo, ale ten jeden jest rzekomo bardzo dobrej jakosci( A1).
    wczoraj mialam Transfer tego zarodka, a lekarz powiedzial, zebym nie lezala po transferze, tylko od razu wstala ... kilka razy pytalam go czy aby na pewno nie powinnam troche polezec, ale on powtarzal, ze nie ma sensu lezec.

    znalazlam dzis na YouTube filmiki jednej dziewczyny, ktora nagrywa videorelacje o swoim invitro w Niemczech i ona tez opowiada w jednym z fimikow, ze jej lekarz polecil, aby od razu p transferze wstala z fotela .. podobno wedlug najnowszych badan , sa wtedy wieksze szanse na ciaze..no coz, dziwne dla mnie to wszystko.

    a 20 marca mam miec robiony test ciazowy... pozostaje tylko czekac, ale czas sie tak dluuzy..dopiero jeden dzien minal.. a ja zle sie czuje od tych wszystkich hormonow: wszystkie spodnie duzo za ciasne, i mdli mnie ciagle ,ze zmeczenia spie w ciagu dnia 2 godziny.. dostalam opryszczke na ustach... ok, koncze narzekanie. ;)
    za to moj maz jest przekochany dla mnie. :)


    Moniaa trzymam kciuki. <3

    Nusia, uda sie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 19:26

    Nusia lubi tę wiadomość

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela trzymam kciuki :)

    Sudela lubi tę wiadomość

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ