X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa żaby są śmiechowe... Dzięki dziewczyny za słowa otuchy...

    kaarolaa, Beata.D lubią tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela trzymam za Ciebie mega kciuki! Narzekkaj ile chcesz a my będziemy ciebie podtrzymywać na duchu.

    kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 7 marca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela razem z Toba odliczamy dni do testowania! Zrob w tym czasie cos dla siebie, bo jak juz sie uda - a uda sie na pewno to juz moze nie byc czasu na relaks;)

  • Sandra89 Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Watek jest mega dlugi nie wiem czy juz padlo to pytanie bo nie jestem w stanie wszystkiego przejrzec. Poradzcie mi gdzie najlepiej w Poznaniu robic in vitro? wiecie moze jakie sa szanse na powodzenie za pierwszym razem jesli jest tylko niedroznosc jajowodu/ow? i jak to jest z cenami np przy drugim in vitro placi sie za wszystko od nowa? czy jesli sa mrozaczki to tylko za sam transfer?

    dqpri09kpj6igqno.png
    iv09cwa1zcgmcehs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    klinik w poznaniu nie znam to na to pytanie nie odpowiem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 17:39

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra89 wrote:
    Witajcie dziewczyny,
    Watek jest mega dlugi nie wiem czy juz padlo to pytanie bo nie jestem w stanie wszystkiego przejrzec. Poradzcie mi gdzie najlepiej w Poznaniu robic in vitro?

    wiecie moze jakie sa szanse na powodzenie za pierwszym razem jesli jest tylko niedroznosc jajowodu/ow? i jak to jest z cenami np przy drugim in vitro placi sie za wszystko od nowa? czy jesli sa mrozaczki to tylko za sam transfer?

    tez nie znam Klinik w Poznaniu, ale postanowilam poszukac w internecie i wpisalam w Google : 'invitro poznan'


    jako pierwszy wynik wyszukiwania wypadla mi ta oto Klinika: ( ale nie wiem czy jest najlepsza)

    InviMed Poznan
    ponizej link do ich strony i widac cennik uslug:
    http://www.invimed.pl/kliniki/invimed-poznan/#cennik

    gdy sa mrozaczki to trzeba tez placic za ich przechowywanie.


    Co do szans powodzenia Invitro to wiarygodnej informacji udzieli Ci tylko lekarz specjalista, bo kazdy przypadek jest jednak inny.







    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2014, 21:20

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • Sandra89 Przyjaciółka
    Postów: 115 76

    Wysłany: 7 marca 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela no wlasnie bylam dzis w invimedzie i nie jestem zachwycona wizyta tam, w cenniku wizyta 150zl a w rzeczywistosci 270zl i nawet nie wiem dlaczego. Lekarz jakis dziwny napisalam wszystko w pamietniku.

    dqpri09kpj6igqno.png
    iv09cwa1zcgmcehs.png
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 7 marca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sudela - zaciskam mocno kciuki!

    Sudela lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 8 marca 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj byłam w klinice... jest mój 13dpt, mam plamienio-krwawienia inaczej tego nazwać nie mogę. Dołują mnie troche, bo najlepiej by było aby ich wcale nie było! Jakiś symptomów ciążowych nie odczuwam, albo ja jakaś ślepa mańka jestem :P Bóle jakby na @ zabijam no-spą ;P

    Moja beta tak wygląda:
    8dpt - 5,71mlU/ml
    11dpt - 28,62mlU/ml
    13dpt - 94,21mlU/ml
    Test wyszedł jako pozytyw, pomimo tych paskudnych plamień jest przyrost. Czekamy do poniedziałku, jak spadnie beta to kończymy cykl. A jak urośnie to myślimy co dalej.
    Lekarka daje 3 ewentualności ciążą
    1) naturalna
    2) biochemiczna czyli niby beta przyrasta, ale może pojawić się poronienie
    3) pozamaciczna
    Sama nie wiem co mam czasem myśleć, ale teraz już serio daję na luz :) Bo stan tego napięcia jest nie do zniesienia heheh.
    Dzisiaj z mężem wychodzimy wieczorem spotkać się ze znajomymi i na pizzuche, Jutro minie leniwa niedziela z obiadem na mieście :) I jakoś postaram się w spokoju ducha przetrwać do poniedziałku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana bedzie dobrze :)

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 8 marca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa betka jest ok,a plamienia i rwawienia czasami się zdarzają a wszystko hest ok.Zacsam kciuki za poniedziałkową bete!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 20:39

    Moniaa lubi tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 9 marca 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak długo bierze się antyki przed stymulacją?

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 10 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zalezy od schorzenia, od lekarza ja np bede na anty min 3 miesiace;/

  • Beata.D Autorytet
    Postów: 509 741

    Wysłany: 10 marca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja np dostane 20dc zastrzyk na wyciszenie-po ok 10 dniach @ i zaczynamy stymulacje(tak mi tlumaczyl Gin)Wiecej bede wiedziec za tydzien :) Czyli wogole nie bede na antykach chociaz ide dlugim protokolem ;)

  • Sudela Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 10 marca 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaana wrote:
    Dziewczyny jak długo bierze się antyki przed stymulacją?

    ja nie bralam wcale

    91b5f2ae6053627b55da82c39f20c1c7.png
  • aaana Autorytet
    Postów: 359 649

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz od 5-25 dc mam brac cos na zlikwidowanie torbieli, a od nastepnego cyklu 'wyciszanie' i zastanawiam sie czy to bedzie trwalo caly kolejny cykl czy krocej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 18:07

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja dzisiejsza beta 15dpt coś ponad 240, nadal plamię, za 10 dni na wizytę kontrolną.
    Ferritka a jak tam u Ciebie?
    Sudela a jak tam Twoje samopoczucie?

    kaarolaa, Sudela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa :) :) :) bedzie dzidzia

    Moniaa lubi tę wiadomość

  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby wszystko było dobrze. Karolaa jeszcze trochę i Ty zaczynasz swoje boje. Wierzę że będzie dobrze. Już 3 dziewczyny z badania klinicznego są zaciążone.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 marca 2014, 19:14

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa Autorytet
    Postów: 6709 14505

    Wysłany: 10 marca 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa wrote:
    Moja dzisiejsza beta 15dpt coś ponad 240, nadal plamię, za 10 dni na wizytę kontrolną.
    SUPER!!

    Moniaa lubi tę wiadomość

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ