Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my postanowiliśmy w końcu że w kwietniu się udamy znowu do Kliniki a jak będzie no cóż tylko Bóg to wie :)
    jasmin pamiętaj żeby zdawać relacje na bieżąco :)

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin czekamy na wiadomości
    a ja mam pytanie ile w waszych klinikach kosztuje ivf?

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postaram się relacjonować:)

    a co do kosztów,to nikt nie powie Ci konkretnej sumy,bo to indywidualna sprawa...chodzi najbardziej o koszt leków...jak się jest stymulowanym...czy szybciej czy wolniej.
    Mój doktor powiedział mi kwotę 8 tys. ale czy będzie więcej czy mniej...nie mam pojęcia :) To wszystko wyjdzie w trakcie.

    JotKa, Marta1986 lubią tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem. My tak tylko wstępnie zapytaliśmy po tej ostatniej inseminacji to nam powiedzieli ze tak okolo15tys trzeba liczyć. teraz zbieramy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeśli mogę zapytać w jakim mieście chodzicie do lekarza?

    vivien lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tej klinice co chodzę koszt ponad 4 tyś ale to pewnie sama procedura zapłodnienia a do tego przygotowania też swoje kosztuję!!:-(
    tu jest link cennika kliniki w opolu
    http://www.invitrogmw.pl/?page_id=301

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 9 stycznia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w Białymstoku...mam tylko 90 km...więc to "jak rzut beretem". To jedno z najtańszych miejsc w Polsce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2013, 20:23

    relg2n0abn31771x.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    jasmin czekamy na wiadomości
    a ja mam pytanie ile w waszych klinikach kosztuje ivf?

    całość licząć ze wszystkimi badaniami itd to wychodzi w końcowym rozrachunku coś około 12 tyś plus minus, ale większość badań można sobie zrobić na nfz, czy też np monitoring więc wtedy wychodzi mniej :)
    wszystko zależy od tego ile czasu upłynie od pierwszej wizyty do samej procedury :)
    a ja do provity w Katowicach uczęszczam :) zabrzmiało jakbym mówiła o szkole :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2013, 15:45

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jasmin a co to za klinika?
    czy przed tym trzeba robić jakieś konkretne badania? przed inseminacją robiłam jakieś ale tak się zastanawiam czy trzeba jakieś dodatkowe bo w sumie nie zapytałam nawet o to.

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 10 stycznia 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz dwie do wyboru: Bocian albo Artemida.Cenowo są podobne. Co do badań jeszcze nie wiem...ale lekarz na pierwszej wizycie wszystko powie. A konkretne badania to na pewno trzeba robić: poswiew bakteriologiczny pochwy 1 m-c ważności,cytologia, stężenie hormonów: FSH i Estradiol,badanie na Hiv na wirusowe zapalenie wątroby B i C, badanie na oznaczenie krwi oraz Ekg. Ale te badania robi się już po wstępnej wizycie,żeby były jak najświeższe .

    relg2n0abn31771x.png
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 04:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela a powiedz mi ile takie przygotowania do ivf trwają? jeśli mogę zapytać jaki u was jest problem i czemu się poprzednia próba nie udała?

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela dzięki..mnie to właśnie czeka..bo też jestem pacjentką Artemidy.


    Powiedz mi jeszcze: miałaś klasyczne ivf czy ICSI ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2013, 12:07

    relg2n0abn31771x.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela powodzenia życzę :) Trzymam kciuki za sukces :)
    Ja w lutym jadę rozpytać się co i jak.
    Wracając do cen jakie podałaś...czy estradiol to każdorazowo 150 zł?
    Mnie czeka najpewniej ICSI,że względu właśnie na problemy mojego M.
    Pozdrawiam.

    relg2n0abn31771x.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie , cały pakiet badań na estradiol to 150zł( w moim przypadku przez 9 dni)

    jasmin lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 8 lutego 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela pewnie już jesteś w Białymstoku, życzę Ci powodzenia i czekam na wieści , ja za parę dni też jadę na wizytę i jak wszystko będzie dobrze to pewnie ruszymy z całą procedurą.

    angela lubi tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 8 lutego 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Z pęcherzyków udało się pobrać tylko 4 wzgórki jajonośne - mało..;przy pierwszym ivf miałam ich 7 i nic nie wyszło. Transfer w poniedziałek jeżeli będą zarodki, a przynajmniej jeden - nie chce mi się nawet myśleć co zrobię jak ich nie będzie? Trudne to wszystko, masa skrajnych emocji życzę powodzenia i dużo cierpliwości

    Wierzę,że będzie dobrze. Trzymam kciuki mocno za Ciebie w końcu musi się udać:) Długą drogę przeszłaś. Pozdrawiam ciepło.

    angela lubi tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • iwmar Koleżanka
    Postów: 53 10

    Wysłany: 8 lutego 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez trzymam kciuku powodzonka

    angela lubi tę wiadomość

  • jasmin Autorytet
    Postów: 866 793

    Wysłany: 10 lutego 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Dzisiaj zadzwonił lekarz i poinformował mnie,że mam 3 zarodki - oby dalej się dzieliły - jutro transfer

    Super :) Tego Ci życzę z całego serca...
    Odzywaj się kochana i informuj na bieżąco :)

    angela lubi tę wiadomość

    relg2n0abn31771x.png
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 11 lutego 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki angela

    angela lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 11 lutego 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj transfer - podano mi 2 zarodki klasy 8A do macicy - teraz już wszystko w rękach Boga i najtrudniejsze 2 tygodnie przede mną - dzięki dziewczyny za dobre słowo

    iwonkja, jasmin, Fedra lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 11 lutego 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze, trzymam kciuki. najgorsze czekanie ale wierzę z całego serca że się uda

    angela lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ