Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonelka...ok, juz nie marudzę czekam....usg wyjaśni,
    Ale bedzie wszystko w porządku, musi:)

    Antonelka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Antonelka...ok, juz nie marudzę czekam....usg wyjaśni,
    Ale bedzie wszystko w porządku, musi:)


    Lepiej marudz na forum :-) niz masz siebie czarnymi myślami zadreczac. Sylwiasta miala taki bacik co do pionu przywraca :-)
    Wiesz mnie latwo doradzac bo nie jestem w ciazy ale uwierz, ze maruda ze mnie, ze ho ho

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 21:41

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonelka.... co???? TY maruda???? Jesteś super siłaczką....
    albo nie takim aniołem i dodajesz nam skrzydeł jak opadamy z sił.
    Dzięki:)

    Antonelka, Kamilka, Mimbla, Asiula86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla , ze tak brzydko powiem d.... Wolowa :( Nie potrafie nawet wyrazic jak bardzo mi przykro :( tak mocno CI kibicuje ... I tak cholernie mi przykro, ze masz ciagle rzucane klody pod nogi :(
    Odpocznij, nabierz sil I walcz dalej o groszka. Wierze, ze doczekasz sie malenstwa <3

    Mimbla, Konwalia, Agi83 lubią tę wiadomość

  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Antonelka.... co???? TY maruda???? Jesteś super siłaczką....
    albo nie takim aniołem i dodajesz nam skrzydeł jak opadamy z sił.
    Dzięki:)


    Dziekuje...bardzo mile to co napisalas :-)

    nick nieaktualny, Kava, Kamilka, Mimbla, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla wrote:
    Hej dziewczyny,
    Przechorowalam równo całe Święta,opuściły mnie tez w tym czasie "objawy" ktore wczesniej byly ciazowe ewidentnie...a wczoraj na dodatek po poludniu, nagle bardzo źle się poczułam.Nagle mnie zlapaly skurcze i miałam płytki oddech przez parę minut, dziwne to było i zaczęłam się bać.
    no i oswiecilo mnie ze w czwrtek był słabszy przyrost a beta może od tego momentu opadać..zamiast doznac przyspieszenia.I gin mógł nie mieć racji zabraniajac mi już ja sprawdzac..bo nie wiem co jest teraz grane.
    pojechalam popołudniu na betę- wyszedł spadek....czułam że tak będzie,niestety.

    Tak więc niestety,dobrze że nie pojechalam do kliniki na usg wczoraj (tak chcial gin) bo przy becie 200 groszami taka konsultacja to byłaby strata czasu,benzyny,zdrowia i pieniędzy....
    Leki odstawiłam sobie sama.
    do kliniki Macierzynstwo już nie wrócę.
    <3 mocno przytulam <3

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla ;( ;( ;( Ty wiesz... Tak bardzo Ci kibicuje i po prostu nie wierzę!!! Cieszyłam się przeogromnie a tu znowu podcięte skrzydła. No jak tak można? Tyle razy tak doświadczać !?
    Weteranki cały czas tu siedzę i kibicuje Wam. Nie odejdę z tego wątku póki Sysiaa, Mimbla, Beata D, Piggy, Sky, Sansivieria nie będą w ciąży.

    Agi83, Sansivieria, Mimbla, sylvuś, nick nieaktualny, nick nieaktualny, gosia81, Inska, Beata.D lubią tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asienka, Ja caly dzien czekam dzisiaj na Twoja bete... Doczekam sie czy lepiej isc spac? ;)

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Sansivieria Autorytet
    Postów: 1736 1676

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Konwalia, miło być pamiętaną, jesteś kochana. Zdrówka dla Ciebie i Maluszka:)

    Konwalia lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
  • Asienka1184 Ekspertka
    Postów: 180 533

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Asienka, Ja caly dzien czekam dzisiaj na Twoja bete... Doczekam sie czy lepiej isc spac? ;)

    Wyniki dopiero jutro, jestem na wczasach a tu kiepsko z wynikami online ;) możesz iść spać. Jutro ok 11 idę odebrać.

    Agi83 lubi tę wiadomość

    17.09 Icsi
    22.12.2015 transfer 4AA
    relgi09kfb4t07kf.png
    f2w3flw17dj6endt.png
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla przytulam:( tak mi przykro :(

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Mimbla ;( ;( ;( Ty wiesz... Tak bardzo Ci kibicuje i po prostu nie wierzę!!! Cieszyłam się przeogromnie a tu znowu podcięte skrzydła. No jak tak można? Tyle razy tak doświadczać !?
    Weteranki cały czas tu siedzę i kibicuje Wam. Nie odejdę z tego wątku póki Sysiaa, Mimbla, Beata D, Piggy, Sky, Sansivieria nie będą w ciąży.

    Dziękuję Ci kochana.Buziaki dla Twojej małej<3

    Konwalia lubi tę wiadomość

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla brak słów na to wszystko. Byłam taka szczęśliwa, że Wam sie w końcu udało a tutaj taka wiadomość na koniec dnia :( Tak cholernie mi przykro.

    Nie poddawaj się Kochanie kiedyś musi się udać bo dla Nas też w końcu zaświeci Słońce!!!!! Przytulam z całych sił.

    Reni co Ty tam zaspałaś? czekamy na wyniki podglądanka:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • Kamilam8 Autorytet
    Postów: 828 808

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pewnie glupie pytanie ale zaryzykuje...
    Od 1 dc biorę ovulastan (mam brac do konca opakowania). Od piatku co drugi dzien robie zastrzyk z gonapeptyl daily- lacznie ma to byc 8 zastrzykow. Kolejna wizyte mam w dniu ostatniego zastrzyku. No i to pytanie... czy ja jestem juz stymulowana czy to nadal wyciszenie?
    Dodam, ze dzis mam 18 dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 23:05

    ih9kcbx.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyciszanie.

    Kamilam8 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Walcząca Autorytet
    Postów: 526 683

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni555 wrote:
    cześć :)
    dopiero wpadłam na forum
    biegałam cały dzień

    już po podglądanku
    prawy jajnik jest leniwy - wyprodukował ze dwie komórki
    lewy ok pięć
    przyjmnajmniej wstępnie na podglądanku tyle jajek się znalazło
    dołożyli mi cetroticle
    punkcja w prognozach w najbliższą sobotę lub poniedziałek
    w Sylwestra się okaże

    ale daty...

    Puchnę na tej całej stymulacji, tyję albo woda mi się zatrzymuje, nie wiem, w kieckę przestaję się mieścić, a jem nawet mńiej niż zwykle, nastroje też huśtawkowe, ale spoko, daję radę :)

    ;)


    Reni to lepiej niż u mnie:). ja miałam w prawym 3 pęcherzyki po 16 mm a w lewym 2 po 8 mm. Przy pierwszym podgladaniu miały po 8 i przy ostatnim podglądaniu mialy 8 wiec sie zatrzymały:(

    Dwie nieudane IUI
    2 nieudane ICSI - 3 transfery - dwie ciąże biochemiczne
    Szczepienia immunologiczne
    do 31.12.2016 liczymy na naturalny Cud potem 3 procedura
    Od­puść, od­pocznij, odzys­kaj siły... Do­piero wte­dy będziesz mógł zacząć na no­wo walkę, do­piero wte­dy będziesz mógł wygrać.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimbla....wspieram myślami :*

    Mimbla lubi tę wiadomość

  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula86 wrote:
    Zalecenie lekarza. Teraz już ten mocniejszy kwas foliowy biorę. Ale wcześniej lekarz powiedział, ze wystarczy sam Inofolic.


    Dzieki Asiula. Jutro zapytam lekarza co on na to :-)
    Asiula ale caly czas bierzesz ten infolic? Do punkcji bedziesz go brala? To jest takie cos w saszetkach? Dobre w smaku?

    7.03.2017 - Nina jest z nami
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonelka wrote:
    Dzieki Asiula. Jutro zapytam lekarza co on na to :-)
    Asiula ale caly czas bierzesz ten infolic? Do punkcji bedziesz go brala? To jest takie cos w saszetkach? Dobre w smaku?

    Inofem jest smaczniejszy - ma lekko cytrynowy smak jak pamiętam. Inofolic - rozpuszczona kreda :-P ja po nim zawsze mialam ładne endometrium :-)

    Antonelka lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Antonelka Autorytet
    Postów: 3153 4099

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka a czy ten "specyfik" przyjmlwalas do punkcji czy jeszcze po?

    7.03.2017 - Nina jest z nami
‹‹ 2628 2629 2630 2631 2632 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ