Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Krakowianka Autorytet
    Postów: 927 1006

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    U mnie chyba biochemiczna :-(
    Estradiol 1656
    Progesteron 25.40
    Beta 30.05 :-( przyrost 83% w sobote ostatnia weryfikacja ale to tylko pewnie formalnosc :-(
    Bądź dobrej myśli Kochana!!!

    5958beaa9c1f8.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17070 27158

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    16 dpt beta 660
    Progresteron 44 nmol/L

    Niski progresteron, któraś miała taki przypadek ? Czym podgoniłyście? Bo mnie to martwi
    Progesteron zawsze można podciągnąć większą dawką leków :* skonsultuj to z lekarzem.

    preg.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala 1980 wrote:
    Zrobie, zrobie. Poprawiłyscie mi humor :)

    Kala, kurde kobito, bądź powazna... jakby to pierwsza Twoja beta byla.

    nick nieaktualny, Kala 1980, Konwalia lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Junioer Autorytet
    Postów: 458 639

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    16 dpt beta 660
    Progresteron 44 nmol/L

    Niski progresteron, któraś miała taki przypadek ? Czym podgoniłyście? Bo mnie to martwi

    Ja miałam niski (14 dpt miałam 10ng/ml czyli 31.8 nmol, 19 dpt 9 ng/ml czyli 28.62 nmol) pomimo dużych dawek utrogestanu (2 x 4 dopochwowo + 1 x doustnie). Skończyło się zastrzykami (najpierw prolutex a potem, po strasznym uczuleniu na prolutex, domięsniowo agolutin). Potem już nie sprawdzałam poziomu, ale domyślam się, że nie było super wyników.

    Sporo innych dziewczyn też miało niski poziom progesteronu, a wszystko było dobrze. Dla swojego spokoju możesz spytać lekarza o zastrzyki.

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF, 1 IVF z KD koniec w 8tc
    21.10. FET sukces!
    e6l0p2.png

  • 78beti Autorytet
    Postów: 1528 929

    Wysłany: 30 marca 2017, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Ale na naturalnym cyklu czy sztucznym ? Bo to istotne.ja biorę 3x1 lutinus plus 3x2 luteine50 pod język
    Po punkcji wiec jak sadze mówimy o cyklu naturalnym

    Padam dziś z nóg, dobrze ze jutro piątek

    https://www.maluchy.pl/li-73179.png
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala 6dpt?

    Eeee to polecialas...
    przy 2-3 dniowcach to troche wczesnie.
    Wiarygodny to przy 10dtp moze wyjsc.Zaczekaj jeszcze te 4 dni...

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Junioer wrote:
    Ja miałam niski (14 dpt miałam 10ng/ml czyli 31.8 nmol, 19 dpt 9 ng/ml czyli 28.62 nmol) pomimo dużych dawek utrogestanu (2 x 4 dopochwowo + 1 x doustnie). Skończyło się zastrzykami (najpierw prolutex a potem, po strasznym uczuleniu na prolutex, domięsniowo agolutin). Potem już nie sprawdzałam poziomu, ale domyślam się, że nie było super wyników.

    Sporo innych dziewczyn też miało niski poziom progesteronu, a wszystko było dobrze. Dla swojego spokoju możesz spytać lekarza o zastrzyki.
    Junioer dzięki za słowa otuchy bo się stresuje tym progresteronem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ładne te wasze betki dzisiaj :)
    Wiosna pełną parą...

    Kala... naprawdę to zrobiłaś??? Kochana, puknę się w czółko za ciebie :P Poczekaj jeszcze kilka dni i wtedy zrób betę. Nieustająco trzymam kciuki!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 19:38

    Kala 1980 lubi tę wiadomość

  • emka29 Autorytet
    Postów: 1127 954

    Wysłany: 30 marca 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Junioer dzięki za słowa otuchy bo się stresuje tym progresteronem
    Rozumiem Twój niepokój. Ja przed jutrzejszą beta cały czas tylko myślę czy prawidłowo przyrasta.

    12.05.2016 ciąża pozamaciczna :(
    18.04.2017 7 tc serce przestało bić :(
    20.01.2018 7tc serce przestało bić :(
    28.01.2020 KD blastka 3BB ❤🤰
    1.06.2020 zdrowa 👨‍👩‍👧
    12.10.2020 ❤ Dominika
    km5suay3h4up5iou.png
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka29 wrote:
    Rozumiem Twój niepokój. Ja przed jutrzejszą beta cały czas tylko myślę czy prawidłowo przyrasta.
    Emma a powtarzałaś jeszcze betę i progresteron? Ciekawe czy ci jutro zrobić już usg ?

  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Kala, kurde kobito, bądź powazna... jakby to pierwsza Twoja beta byla.
    Upss ;)

    Anatolka lubi tę wiadomość

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Progresteron 44 nmol/L

    Skontaktuj się z lekarzem. To niski wynik. Może przepisze ci Prolutex albo zwiększy lutkę.
    Z drugiej strony mogłaś trafić akurat na niższy poziom.... niemniej jednak zadzwoń do dr.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 20:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    7dpt beta 18, 9dpt 66,8:):):)
    Poziom szczęścia rośnie.
    Dziś w Klinice spotkałam dziewczynę, która miała transfer tuż po mnie 21go marca. Też pierwszy i też zakończony sukcesem:)

    nick nieaktualny, Natka-matka wariatka :), MalaHD, Alrauna1987, Evaa, Kunia, Kala 1980, elcia_aa, Beata.D, emka29, Tyszanka81, Morwa, sisi, Karo-Linka, Nefe, Milkowiec, Deseo, Konwalia, Bella93, Justine, lena7, lipa, gosia81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julietta.
    Pięknie. Za serduszko!!!! :bigok:

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kala 1980 wrote:
    Upss ;)

    Moje czujne oko widzi co ma widzieć ;-p wiec wiesz &&

    Jak nie masz co robić z wolnym czasem tylko na bety łazić to zapraszam - mam kosz prasowania... zajmie Ci trochę ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2017, 20:50

    Kala 1980 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 30 marca 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette wrote:
    Hej dziewczyny!
    7dpt beta 18, 9dpt 66,8:):):)
    Poziom szczęścia rośnie.
    Dziś w Klinice spotkałam dziewczynę, która miała transfer tuż po mnie 21go marca. Też pierwszy i też zakończony sukcesem:)
    Gratuluje:) jaki mialas zarodek podany ?

    iv09i09katk65tr1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje bhcg 24 dni po transferze 20946 chyba jest ok?

    emka29, Kala 1980, Milkowiec, Deseo, Justine, gosia81 lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wysokich bet! :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Natka-matka wariatka :) Autorytet
    Postów: 4342 2128

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje wysoki bet! Super! :)

    Amelka 25.08.2016 :*, 1 ivf zakończone sukcesem
    5v79kzu.png

    Endometrioza, niedoczynność tarczycy, hashimoto, 7 IUI :( czynnik męski
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 30 marca 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123 wrote:
    Moje bhcg 24 dni po transferze 20946 chyba jest ok?
    O wow! Wieelka :) będzie dobrze, czekamy do pon na wizytę

‹‹ 4602 4603 4604 4605 4606 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ