Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To są testy z Auchana , pepino , najtańsze jakie były na półce , po 2 zł z czymś ;)
    Do kupienia w Polsce, bo tam też je kupiłam , bo tu mieszkam :) Mąż mi takiego g*wna nakupił :p ja bym takiego badziewia nie kupiła :p on zawsze wybiera takie testy , by nie mieć siara przy kasie (testy bez namalowanych bobasów na okładce).
    Miałam podane dwie blastki z 5 doby , były to mrożaki, bo świeżego transferu nie miałam bo było za duże ryzyko hiperstymulacji ;)
    no ja tez mam podane blastki z 5 doby, ale nic nie czuję i martwię sie że mi znowu ten lekarz źle zrobił transfer. Bo wiesz ze powodzenie transferu to tez jego jakość wykonania...? Ehhh:(

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza wizyta była w styczniu. Invimed poleciła mi znajoma, która miała bardzo trudny przypadek i niewielkie szanse. Leczyła się 5 lat, miała 4 nieudane transfery w innych klinikach, a dziś ma dwoje dzieci:) Dla mnie to była najlepsza reklama. Prowadził mnie dr Dworniak, on robił i punkcję i transfer. Miałam nr komórki, mogłam zadzwonić lub wysłać sms o każdej porze i z każdym pytaniem. Nie mieści mi się w głowie, że lekarz myli pacjentki- z takiej fabryki trzeba uciekać!
    A transfer trwał u mnie z zegarkiem w ręku 1 minutę 45 sekund od wejścia doktora do gabinetu.
    Personel jest generalnie zajebisty od Pani, która sprząta, przez recepcjonistów, po pielęgniarki, które uczyły mnie robić zastrzyki, tłumaczyły jak przyjmować leki. Nie ma tam przypadkowych ludzi.

    małaszarobura, nick nieaktualny, sandzu, Konwalia lubią tę wiadomość

  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylka wrote:
    Ja pitole jakie teksty. Ale żeby leżąc już na fotelu i cewnik ci wpychaja a ty gadasz z embriologiem nt zarodka,to fest. Mnie moja dr już zna z imienia i jeszcze mi się nie zdarzyło żebym musiała jej tłumaczyć na jakim jestesmy etapie.
    no naprawdę bazylka może to śmieszne ale jak mnie ostatnio pomylil z jakąś pacjentka to myślałam ze sie rozpłaczę ale zaraz wyprostowałam ze to nie ja miałam takie kiepskie ednometrium ...

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaszarobura wrote:
    czyżby pani doktor Niedbała? :-) to sie przyzwyczaj kochana. Do niej zawsze są opóźnienia 1- 2 godziny, bo ona dawczynie tez prowadzi i na NFZ przyjmuje.

    Prawidłowy strzał. Ja rozumiem opóźnienia, ale co stoi na przeszkodzie żeby ktoś zadzwonił pare minut wcześniej i powiedział ze jest opóźnienie i nie trzeba się tak spieszyć, a ja lecę z jęzorem na brodzie, stresuje się ze się spóźnię bo tego nie lubię a tu 1,5 czekania:((((

    małaszarobura lubi tę wiadomość

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette wrote:
    Pierwsza wizyta była w styczniu. Invimed poleciła mi znajoma, która miała bardzo trudny przypadek i niewielkie szanse. Leczyła się 5 lat, miała 4 nieudane transfery w innych klinikach, a dziś ma dwoje dzieci:) Dla mnie to była najlepsza reklama. Prowadził mnie dr Dworniak, on robił i punkcję i transfer. Miałam nr komórki, mogłam zadzwonić lub wysłać sms o każdej porze i z każdym pytaniem. Nie mieści mi się w głowie, że lekarz myli pacjentki- z takiej fabryki trzeba uciekać!
    A transfer trwał u mnie z zegarkiem w ręku 1 minutę 45 sekund od wejścia doktora do gabinetu.
    Personel jest generalnie zajebisty od Pani, która sprząta, przez recepcjonistów, po pielęgniarki, które uczyły mnie robić zastrzyki, tłumaczyły jak przyjmować leki. Nie ma tam przypadkowych ludzi.

    Dzięki kochana jak by mi teraz ni wyszło to tam pójdę na bank. Bo ja w sumiem to prosta sprawa jestem pozatym ze nie mam już jajeczek,wiec KD zostaje.

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia80 wrote:
    Prawidłowy strzał. Ja rozumiem opóźnienia, ale co stoi na przeszkodzie żeby ktoś zadzwonił pare minut wcześniej i powiedział ze jest opóźnienie i nie trzeba się tak spieszyć, a ja lecę z jęzorem na brodzie, stresuje się ze się spóźnię bo tego nie lubię a tu 1,5 czekania:((((
    ja zawsze jak sie rejestruje to pytam w recepcji jska jest obsuwa i ide na zakupy;-). Taki life...

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, czasem czekałam 15-20 minut na wejście do gabinetu, ale to dlatego, że właśnie można o wszystko dopytać. Ja zawsze miałam notesik z pytaniami, żeby w stresie o niczym nie zapomnieć :)

    małaszarobura lubi tę wiadomość

  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To są testy z Auchana , pepino , najtańsze jakie były na półce , po 2 zł z czymś ;)
    Do kupienia w Polsce, bo tam też je kupiłam , bo tu mieszkam :) Mąż mi takiego g*wna nakupił :p ja bym takiego badziewia nie kupiła :p on zawsze wybiera takie testy , by nie mieć siara przy kasie (testy bez namalowanych bobasów na okładce).
    Miałam podane dwie blastki z 5 doby , były to mrożaki, bo świeżego transferu nie miałam bo było za duże ryzyko hiperstymulacji ;)
    nie istotne ze gowniane, istotniejsze ze lepsze niż te z apteki, bo ja robiłam czulosc 10 i mi przy becie 24 wtedy nie wyszło!

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    To są testy z Auchana , pepino , najtańsze jakie były na półce , po 2 zł z czymś ;)
    Do kupienia w Polsce, bo tam też je kupiłam , bo tu mieszkam :) Mąż mi takiego g*wna nakupił :p ja bym takiego badziewia nie kupiła :p on zawsze wybiera takie testy , by nie mieć siara przy kasie (testy bez namalowanych bobasów na okładce).
    Miałam podane dwie blastki z 5 doby , były to mrożaki, bo świeżego transferu nie miałam bo było za duże ryzyko hiperstymulacji ;)
    ale wogole Morwa to ci gratuluje tylu wyprodukowanych jajeczek!!!! Ehhh zazdroszczę :-)

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1,5 h czekania jest nie do przyjęcia!!! A póki co Małaszarobura, myśl pozytywnie. Może kolejny raz nie będzie potrzebny!

    małaszarobura, sylwia80 lubią tę wiadomość

  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette wrote:
    Jasne, czasem czekałam 15-20 minut na wejście do gabinetu, ale to dlatego, że właśnie można o wszystko dopytać. Ja zawsze miałam notesik z pytaniami, żeby w stresie o niczym nie zapomnieć :)
    Juliette ale ty jesteś slodziak z tym notesikiem :D:D

    Ile masz lat?

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette wrote:
    Pierwsza wizyta była w styczniu. Invimed poleciła mi znajoma, która miała bardzo trudny przypadek i niewielkie szanse. Leczyła się 5 lat, miała 4 nieudane transfery w innych klinikach, a dziś ma dwoje dzieci:) Dla mnie to była najlepsza reklama. Prowadził mnie dr Dworniak, on robił i punkcję i transfer. Miałam nr komórki, mogłam zadzwonić lub wysłać sms o każdej porze i z każdym pytaniem. Nie mieści mi się w głowie, że lekarz myli pacjentki- z takiej fabryki trzeba uciekać!
    A transfer trwał u mnie z zegarkiem w ręku 1 minutę 45 sekund od wejścia doktora do gabinetu.
    Personel jest generalnie zajebisty od Pani, która sprząta, przez recepcjonistów, po pielęgniarki, które uczyły mnie robić zastrzyki, tłumaczyły jak przyjmować leki. Nie ma tam przypadkowych ludzi.

    No to już się załamałam całkowicie ze zła decyzje z klinika pojęliśmy. A ja się przecież nie mogę denerwować bo muszę wyprodukowac dobrej jakości komórki:))))


    małaszarobura lubi tę wiadomość

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    32:)

  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette wrote:
    1,5 h czekania jest nie do przyjęcia!!! A póki co Małaszarobura, myśl pozytywnie. Może kolejny raz nie będzie potrzebny!
    ja cały czas staram sie poytywnie nakręcać. Mam takie male kapcioszki w szafie com je kupila 2 lata temu, to czasem na nie zerkam:-). Rozwalają mnie:-)

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • bazylka Przyjaciółka
    Postów: 118 114

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę wziąć pierwsza po transferze nospe. Ale można , prawda?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2017, 17:24

    małaszarobura lubi tę wiadomość

    08.2016. 9t [*][*] tęsknię za Wami chłopcy...
    Badania:mlr 37%-ok,nk-wysokie.
    21.04.17r 8B :(
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliette wrote:
    Jasne, czasem czekałam 15-20 minut na wejście do gabinetu, ale to dlatego, że właśnie można o wszystko dopytać. Ja zawsze miałam notesik z pytaniami, żeby w stresie o niczym nie zapomnieć :)

    15,20 min to normalne ale prawie 2 h to już nie bardzo.
    Ja tez mam zawsze pytania przygotowane w notatkach telefonu.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia80 wrote:
    No to już się załamałam całkowicie ze zła decyzje z klinika pojęliśmy. A ja się przecież nie mogę denerwować bo muszę wyprodukowac dobrej jakości komórki:))))
    Słonko to u nich zrobisz jedna procedure a na kolejne zapiszesz sie tam:-). Nie denerwuj sie i zapisz sie do Palaszewskiego on tam jest ordynatorem to będzie milszy niż dr Ewa. A Ewe olej.

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1409 1436

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia80 wrote:
    No to już się załamałam całkowicie ze zła decyzje z klinika pojęliśmy. A ja się przecież nie mogę denerwować bo muszę wyprodukowac dobrej jakości komórki:))))

    Hej :-) ja tez obecnie chodze do Invicty i niestety roznie to bywa z tymi lekarzami,chociaz moj ostatnio z kazda sugestia sie zgadzal o dziwo. Wczesniej bylam w Novum nietety tez nie podzielam dobrych opini o tym miejscu. Na razie sie badam immuno ale jak tak Was podczytuje to tez sie zastanawiam czy nie zmienic kliniki, pytanie tylko na jaka.

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylka wrote:
    Muszę wziąć pierwsza po transferze nospe. Ale można , prawda?[/QUO]
    nawet trzeba! I lepiej nawet forte
    Ja mam relanium 2x1

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 22 kwietnia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaszarobura a kto tam jeszcze transfery robi ?
    Niedbała jest Twoim lekarzem prowadzącym ?

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
‹‹ 4693 4694 4695 4696 4697 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ