Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    Czekam na wyniki
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    A to nie wiedziałam:)
    Przyda się ta wiedza:) Już nigdy go nie łyknę:)

    Ja miałam plastry z estradiolem, Bo estrofemu nie mogłam brać wcale. System 50. Wyglądały trochę jak antykoncepcyjne.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia trzymam mocno !!

    Kunia lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia kciuki zaciśnięte.

    Kunia lubi tę wiadomość

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia mocne kciuki za betę :* :*

    Kunia lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Kunia Autorytet
    Postów: 807 844

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 39...
    Przecież to biochemiczna ciąża

    Kunia
    niepłodność idiopatyczna
    2 procedury
    I i V 2016 - transfery :(
    IX 2016 - transfer 2 blastki beta 9 dpt - 65, 12 dpt -240 - 8 tc - :(
    04.2017 crio 2 blastek- CB :(
    11.10 - crio, 6 dpt - beta 38, 8 dpt- beta 99, 10 dpt -250, 14 dpt-414, 16 dpt-508 :(
    1 mrozak

  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    Dziewczyny beta 39...
    Przecież to biochemiczna ciąża
    :(

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak to wygląda... Sama nie jestem pewna....

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 lata temu też taka miałam. Mi wtedy lekarz kazał odstawic leki, a Ty skontaktuj się z lekarzem, zobaczysz co powie.

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalatuje biochemiczną, jednak cały czas rośnie... Daj znać co lekarz na to

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia aż mi łzy płyną po policzkach :( dlaczego tak jest! :( :( :(

  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia bardzo mi przykro :(

    Kunia lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia, zadzwon do lekarza, ale chyba Mala ma racje ze wyglada to na biochemiczna. Przykro mi ;(

    Kunia lubi tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27202

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    Dziewczyny beta 39...
    Przecież to biochemiczna ciąża
    Kunia ogromne mi przykro :( :(

    Kunia lubi tę wiadomość

    preg.png
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, Kunia ściskam.

    Kunia lubi tę wiadomość

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • Kunia Autorytet
    Postów: 807 844

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam.Na info od lekarza,ale pielęgniarka mówiła,że to nie ciąża.pewnie będę odstawiać leki. Podrosła bo jest ten hormon w organizmie...Tak coś mówiła,ale na 13 dpt to nie ciąża. Krwawienie samo przyjdzie ?

    Kunia
    niepłodność idiopatyczna
    2 procedury
    I i V 2016 - transfery :(
    IX 2016 - transfer 2 blastki beta 9 dpt - 65, 12 dpt -240 - 8 tc - :(
    04.2017 crio 2 blastek- CB :(
    11.10 - crio, 6 dpt - beta 38, 8 dpt- beta 99, 10 dpt -250, 14 dpt-414, 16 dpt-508 :(
    1 mrozak

  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    Czekam.Na info od lekarza,ale pielęgniarka mówiła,że to nie ciąża.pewnie będę odstawiać leki. Podrosła bo jest ten hormon w organizmie...Tak coś mówiła,ale na 13 dpt to nie ciąża. Krwawienie samo przyjdzie ?
    Po odstawieniu leków, samo przyjdzie. Przechodziłam to samo 3 lata temu.

    Kunia lubi tę wiadomość

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia tak mi przykro...:-(
    I u mnie też kiepsko jest.
    Ani to zaśniad,ani pozamaciczna- było usg.
    Beta z dzisiaj na podobnym poziomie co 2 dni temu.
    Było 2013,jest 1972.

    Jest pęcherzyk ciazowy w macicy ale ma 5 tygodni, czyli musiałam zajść w ciąże naturalnie w międzyczasie(ale jakim cudem!!!). Za wczesnie żeby było cos widać w macicy z tego in vitro- dzis 7 dpt.
    Ponieważ beta nie rośnie to bardzo duże prawdopodobieństwo ze ani z tego pęcherzyka ani z in vitro nic nie wyszło.

    Mam powtórzyć bete w sobotę.mam nastawić sie na brak ciąży.


    To był mój ostatni transfer:-(.

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia wrote:
    A to nie wiedziałam:)
    Przyda się ta wiedza:) Już nigdy go nie łyknę:)

    Ja tez estrofem bralam dowcipnie☺

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaszarobura tak mi przykro :( Tule mocno!!! Musisz to przegryźć sama w sobie i porozmawiać ze Swoim co dalej. Serduchem jestem z Wami

    małaszarobura lubi tę wiadomość

‹‹ 4725 4726 4727 4728 4729 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ