Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Dziewczyny piszecie,ze na cyklu stymulowamym ciaze liczy sie od punkcji, a jak sytuacja wyglada na sztucznym ?.... od daty transferu?
    Dzien fet - 19dni.

    Małaszarobura, estradiol jest napedzany w ciazy przez hcg, dlatego przy ryzyku hiperstymulacji odracza sie transfer. Na moje oko to chora nie jestes ;)

    Edit: Ale moim zdaniem ta "naturalna" ciaza obumiera, pozytyw jest taki, ze z tego co wyczytalam mozna zajsc w ciaze bedac w ciazy, wiec szansa caly czas jest, o ile (tfu tfu) ta naturalna sie wchlonie...
    Niezmiennie &&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 10:28

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • promyczek 39 Autorytet
    Postów: 1848 1741

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana a ile Ty masz lat ? a ztych 12 ile mialas ,masz mrozakow? i kiedy betujesz ?

    2017r-IVF-wrzesień-nieudane
    2018r-naturalny Cud♥
    5b09h371owxjb82f.png
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Dzien fet - 19dni.

    Małaszarobura, estradiol jest napedzany w ciazy przez hcg, dlatego przy ryzyku hiperstymulacji odracza sie transfer. Na moje oko to chora nie jestes ;)

    Edit: Ale moim zdaniem ta "naturalna" ciaza obumiera, pozytyw jest taki, ze z tego co wyczytalam mozna zajsc w ciaze bedac w ciazy, wiec szansa caly czas jest, o ile (tfu tfu) ta naturalna sie wchlonie...
    Niezmiennie &&

    Bella - Dziękuję za opinię.:-)

    Moj lekarz pewnie zgłupieje jak to zobaczy.
    Moze to usg 4 maja cos powie.
    Najgorsze to czekanie

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaszarobura wrote:
    Bella - Dziękuję za opinię.:-)

    Moj lekarz pewnie zgłupieje jak to zobaczy.
    Moze to usg 4 maja cos powie.
    Najgorsze to czekanie

    Bella a co to ten dzień Fet- 19 dni.?

    Bo jeśli to co ja myślę to transfer był. 19.04 - czyli dzis jest 10 dpt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 10:45

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :)
    To az 5dni, ale dasz rade.

    Pragnąca pytała o datę OM przy crio (Frozen Embryo Transfer) na cyklu sztucznym,
    a tą datę się wylicza odejmując od dnia transferu wiek zarodka (blastka 5dniowa) i 14dni. U niej wychodzi 10.04 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 10:50

    PragnącaDziecka lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasze serduszko też przestało bić :( dzidzia urosła 1.6 cm i odpowiednia jak na 8 tc ale już bez serduszka. Dostałam skierowanie do szpitala możecie napisać jak to się wszystko odbywa i jak długo siedzi się w szpitalu

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( :(

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Nasze serduszko też przestało bić :( dzidzia urosła 1.6 cm i odpowiednia jak na 8 tc ale już bez serduszka. Dostałam skierowanie do szpitala możecie napisać jak to się wszystko odbywa i jak długo siedzi się w szpitalu

    Kondolencje...
    Mam nadzieje że trafisz na miły personel i nie będziesz na sali z ciężarnymi.

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • ewe_a85 Autorytet
    Postów: 437 291

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Nasze serduszko też przestało bić :( dzidzia urosła 1.6 cm i odpowiednia jak na 8 tc ale już bez serduszka. Dostałam skierowanie do szpitala możecie napisać jak to się wszystko odbywa i jak długo siedzi się w szpitalu
    Bardzo mi przykro :(
    U mnie nie wywoływali poronienia lekami więc miałam od razu łyżeczkowanie.
    Przyszłam rano na zabieg. Odbywa się pod narkozą, jakieś trzy godz po wyczyszczeniu Dr wypuścił mnie do domu.

    mhsv6iye17jtj0kr.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Nasze serduszko też przestało bić :( dzidzia urosła 1.6 cm i odpowiednia jak na 8 tc ale już bez serduszka. Dostałam skierowanie do szpitala możecie napisać jak to się wszystko odbywa i jak długo siedzi się w szpitalu
    Wspolczuje :( tule mocno

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Tyszanka81 Autorytet
    Postów: 3251 2546

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inkaa85 wrote:
    Nasze serduszko też przestało bić :( dzidzia urosła 1.6 cm i odpowiednia jak na 8 tc ale już bez serduszka. Dostałam skierowanie do szpitala możecie napisać jak to się wszystko odbywa i jak długo siedzi się w szpitalu
    Wapolczuje bardzo.
    Ja mialam sie zglosic rano na czczo na oddzial.Dostalam tabletki poronne...wez podpaski sobie.Po tabletkach mnie sprawdzili i nie do konca sie oczyscilo (tez 8tc).
    Na nastepny dzien usg i lyzeczkowanie...
    Na szczescie bylam w 2-osobowej sali z dziewczyna po laparoskopii.
    W szpitalu bylam 2 dni...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 11:26

    5 inseminacji/ czerwiec 2014 beta 70,niestety biochemiczna
    I IMSI Transfer 8.01- beta <1,2 :-(
    5.04- II IMSI-podano 2 zarodeczki 8A i 6A ☺
    8t2dz cud przestal trwac :-(
    16.09.2016 criotransfer babla 8B :-(
    2017- 3 szczepienia w Łodzi...allo mlr 62,3% ☺
    12.06.transfer- :-(
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    TrzymaMY za Was mocno kciuki!

    Mój kogucik/kurka ma już 3,86cm, robi fikołki w brzuchu (widziałam na własne oczy :) ) i pięknie bije serduszko. Co jeszcze? Ma 2 rączki i 2 nóżki ;) Wg usg ciąża starsza o dwa dni.

    Życzę, żeby każda doczekała się takiego małego żelka <3

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/120d1e8fa652.jpg
    OOOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁL JJJEEEEEEEEEEEEEEE <3<3
    ŻELEK THE BEST :):)
    Cudownie jest oglądać takie cuda!!!
    można po cichutku mieć nadzieję... ;)

    Justine lubi tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ranyyy Inka strasznie mi prxykro..dlaczego tak sie dzieje..

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktore sa w ciąży,
    Czy możecie mi podać swoje normy estradiolu i progesteronu z 4-5 tyg?

    Dziekuje:-)

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaszarobura wrote:
    Dziewczyny ktore sa w ciąży,
    Czy możecie mi podać swoje normy estradiolu i progesteronu z 4-5 tyg?

    Dziekuje:-)
    U mnie alab ma normy dla pierwszego trymestru takie : 215- 4300 pg/ml

    A Ty w jakich jednostkach masz ten swój wynik ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 13:41

    preg.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie normy w diagu dla I trymestru 2,8-147,3 ng/ml ale ja miałam 198 i ponoć też ok. Estradiolu już później nie badalam

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • małaszarobura Autorytet
    Postów: 304 121

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    U mnie alab ma normy dla pierwszego trymestru takie : 215- 4300 pg/ml

    A Ty w jakich jednostkach masz ten swój wynik ?
    Estradiol pg/ml. Tylko u mnie 1 trymestr kończy sie na 3200.....:-(
    Tyle ze ja mam ponad 5000.... (10 dpt) i zastanawiam sie o co biega...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 15:01

    Walka od 3lat. AMH - 0,14. Niepłodność wtórna. Procedura z KD.
    07.03.17 - III criotransfer- 5tc 2700 bhcg, 6tc - koniec radosci
    19.04.17 - IV criotransfer ( Bl 4.1.2, Bl 3.2.2). 5dpt bhcg 2013.
    Prawdopodobnie kolejny raz nieudane. Nie wiadomo co sie dzieje.Czekamy do usg 04.05.
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malaszarobura mysle ze nikt Ci na to pytanie nie odpowie. Trzeba czekac....

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunia co u Ciebie?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaszarobura wrote:
    Estradiol pg/ml. Tylko u mnie 1 trymestr kończy sie na 3200.....:-(
    Tyle ze ja mam ponad 5000.... (10 dpt) i zastanawiam sie o co biega...
    Wiem ,że się martwisz, ale w tej sytuacji nic nie poradzisz a stres jest Ci w tym momencie najmniej potrzebny. Jesteś na cyklu sztucznym ,więc zapewne bierzesz estrogeny , poza tym jesteś w ciąży , najprawdopodobniej nie jednej , wiec nie dziwilabym się zbytnio tym estradiolem. Musisz jakoś to przeczekać, poczekać na rozwój wydarzeń i wtedy cieszyć się bądź martwić.

    małaszarobura lubi tę wiadomość

    preg.png
‹‹ 4744 4745 4746 4747 4748 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ