Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Profesor poodpowiadal, mam wrazenie, ze tym razem sensowniej Mu to poszlo :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Ann84 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Tylko że ja nie mam możliwości zrobic bete szybciej. Jedyne co zrobie to jutro z rana sikańca. Mam nadzieje, ze cos pokaze. A w pn i tak idziemy do kliniki to bedziemy pewni na 100%

  • Ann84 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Was dziewczyny podziwiam ze robice tak szybko bete. U nas w klinice można bylo wziac 3 krotna weryfikacje dodatkowo plagna 180zl a podziekowalismy

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 19:19

    Moniaa lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 19:19

    Anatolka, MisiaMisia lubią tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Ann84 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio tyle chcieli w klinice. Do wroclawia mam 30km i nie za bardzo mam mozliwosc wybrac sie do laboratorium wiec czekam na najblizszy poniedzialek.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekaj, czekaj, ja mialam 5dniowa i czekalam 11dni. Mialam 14 spokojnie sobie czekac i zyc w milej swiadomosci ciazy. Zrobilam wczesniej ze wzgledu na wyjazd w delegacje...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann ja robię w labolatorium na własną rękę. Koszt foto 25pln. W klinice kazali 12-14 dni od transferu czyli wychodzi na poniedziałek po świętach. No ale ja chcę wiedzieć wcześniej więc idę :) w poniedziałek oczywiście też pójdę zrobić dla potwierdzenia.

    W ogóle strasznie mnie właśnie rozbolal brzuch. Prawie tak samo jak na @ i właśnie się zastanawiam czy to dobry czy zły znak...

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto=cito :) kocham słownik w telefonie ;)

    MisiaMisia lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 999 528

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuśka wrote:
    180 zł za zbadanie bety 3 razy!!!
    Też bym podziękowała :D
    W laboratorium można to samo zrobić za 70 zł.

    Wydajei mi się, że przy weryfikacji nie bada się tylko bety, ale też progesteron i chyba estradiol. Stąd ta cena.

    Anatolka lubi tę wiadomość

  • Mała Mi 1 Autorytet
    Postów: 501 524

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, dziewczynki kiedyś była rozmowa na temat co brać żeby zarodek się zagnieździł. Znaczy sie czymś się wspomagałyście. napiszcie prosze bo nie mogę znajść. Wiem że coś bylo o świeżym ananasie. z góry dziękuje :*

    Anko:-), Mimbla lubią tę wiadomość

    Mała Mi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki nie wiem czy kturas mnie jeszcze pamieta, dosc dlugo sie nie odzywalam ale postanowilam wejsc i zlozyc wam zyczenia :
    Dla wszystkich zycze zdrowych wesolych i pogodnych swiat Bozego Narodzenia w gronie rodzinnym. Szczeslwego mikolaja dla tych ktore czekaja na testowanko :) a dla reszty niech bedzie bogaty mikolaj oraz udanej zabawy sylwestrowej i Szczesliwego Nowego Roku niech on bedzie dal wszystkich najszczesliwszym kokiem pelnych wspanialych cudow. :)

    Tosia 1981, Konwalia, agniesia2569, Sansivieria, nick nieaktualny, Beata.D, niecierpliwa, sisi, Viki26 lubią tę wiadomość

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 19:19

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 19:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 19:20

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 802

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na weryfikacji badali bete, progesteron i estradiol. Cena 126 pln. Dzisiejsza beta 823.

    Anatolka, Kava, nick nieaktualny, MisiaMisia, Tosia 1981, Justine, Beata.D, Fedra, Viki26 lubią tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minuśka wrote:
    Mała, a co u Ciebie?

    Co umnie nic nowego hmmm.... wsumnie nic ciagle dom praca, praca dom i tak w kolko. Staram sie jakos wrocic do zeczywistosci i wiele zeczy przyjac do wiadomosci ze takie musza byc i nic tego nie zmieni.

  • agniesia2569 Autorytet
    Postów: 641 555

    Wysłany: 23 grudnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mala nie znamy się, ale myślałam o Tobie ostatnio :) przeczytałam całe forum i byłam ciekawa co u Ciebie. Macie jakiś plan co dalej?

    ex2be6ydkier3hmw.png
    iv09uay3ce2ufi7w.png
  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1299

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała 29 ja również dobrze Cię pamiętam. Kochana życzę Ci byś w Nowym Roku dostała niespodziankę w od życia w postaci ciąży.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniesia2569 wrote:
    mala nie znamy się, ale myślałam o Tobie ostatnio :) przeczytałam całe forum i byłam ciekawa co u Ciebie. Macie jakiś plan co dalej?
    Agniesia2569 plan jest taki ze to koniec staran i walki o dziecinke dosyc zludzen, wyczekiwan, liczenia na cud. Trzeba spojrzec prawdzie w oczy ze zrobilam wszystko i nic wiec odpuszczam. Staram sie teraz zyc dniem terazniejszym chwilami jest cieszko ale daje rade.

‹‹ 683 684 685 686 687 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ