Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufam lekarzowi i chyba wie co robi....

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia, pewnie, ze wie co robi :) Twoja stymulacja na tym etapie wyglada dokladnie tak jak moja, luzik ;)
    Bedzie dobrze, za miesiac bedziesz skakac z radosci odbierajac wynik bety :)

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany jak mi się to marzy :) juz zaczynam myśleć co bedzie itd...

    kapturnica lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gonapeptyl brałam od 24dc (trwał 26dni) do 17dc ze stymulacją (czyli 20dni gonapeptylu) i sprawdziłam u siebie i Gonal i Menopur miałam 8-17dc, a 19 dc miałam punkcje, więc ten 6 to nie jakoś bardzo poźno chyba :)

    34dc i nie ma @ :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:06

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:

    34dc i nie ma @ :/

    byłas u lekarza?

    bhywanlil4ktaodk.png
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 999 528

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko. Przecież ja nigdzie nie napisałam, że lek stymulacyjny od 6dc jest czymś złym. Pytałam z ciekawości, ponieważ tez idę teraz protokołem długim (po raz pierwszy) wiec dopytuję się, jak to może wyglądać. Pewnie ja też zacznę tym razem później i teraz już wiem, że tak może być, wiec nie będzie mnie to niepokoić.
    Sysiaa mam nadzieję, że tak to odebrałeś, bo nie chciałam Cię niepokoić.
    Plis, czytajcie ze zrozumieniem.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuciak wrote:
    byłas u lekarza?

    Jutro podjade albo do kliniki albo na Raciborska do mojego.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_pi, to sama najlepiej sobie odpowiedziałaś. Inaczej, bo inny protokół. Akurat my wszystkie 3 miałyśmy długi, a i tak jedna zaczyna w 6dc się stymulować, inna w 7 czy 8. No stress, ja zaczynałam najpóźniej a pęcherzyków miałam kilkanaście, więc też dość okazale :) inną sprawą w moim przypadku była już ich jakość...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_pi spoko :) czytałam juz o przypadkach stymulacji zaczynającej sie troszkę później, a poza tym lekarka liczyła przy mnie co do dnia kiedy i co nastąpi wiec luz :) nie przejmuj sie zupełnie

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • ma_pi Autorytet
    Postów: 999 528

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysiaaaaa wrote:
    Ma_pi spoko :) czytałam juz o przypadkach stymulacji zaczynającej sie troszkę później, a poza tym lekarka liczyła przy mnie co do dnia kiedy i co nastąpi wiec luz :) nie przejmuj sie zupełnie

    Bardzo się cieszę, że nie odebrałaś mojego pytania w inny sposób, niż tylko jako pytanie, a nie jakaś sugestia :-)

  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj spokój... Ja już się nauczyłam, że każdy przypadek jest inny i każdy sposób też inny. Trzeba próbować wszystkiego :) Na razie nie ma kuriera z inofolicem :(

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny z większym doświadczeniem. Z przebytą punkcja i ivf.
    (Sysia wiem ze mnie zabijesz:)) ale pragnę się zorientować jak czulyscie się po punkcji?
    Ja jestem mega obolala a brzuszek lekko powiększony...boli przy kichaniu chodzeniu i siadaniu...

    dfe01f0225.png
  • Sysiaaaaa Autorytet
    Postów: 3551 2129

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za daleko jesteś żebym Cię dosięgła :p A tak serio to pytaj, bo przecież po to tu dziewczęta są :)

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą !!!!

    10.02.2019 1 wizyta w OA
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko, ja czulam sie czulam chyba podobnie do Ciebie, choc bardziej na drugi dzien. Jajniki moga o sobie dawac znac, bo w koncu byly naklowane, no i sa powiekszone, stad nieco wydety brzuch. Postaraj sie jak najwiecej leze, odpoczywaj i sie nawadniaj. Zawsze mozesz zadzwonic do lekarza prowadzacego i zapytac co on o tym sadzi. W koncu masz prawo sie denerwowac, a on powinien Ci pomoc :)
    Jak bedzie sie dzialo cos bardziej niepokojacego, brzuch zacznie sie powiekszac, zaczna sie trudnosci z oddychaniem, to nie zwlekaj, tylko jedz na IP, bo to moze byc hiperka. Nie chce straszyc, bo wcale tak nie musi byc, ale zawsze lepiej miec swiadomosc.

    Anko:-), Mimbla lubią tę wiadomość

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko ja miałam identyczne objawy. W cyklu z punkcja nie miałam transferu. Ból ustąpił i brzuch się zmniejszył po @.

    Anko:-) lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za informacje. Będę się obserwować. Mierzyć brzuch i w razie czego będę lecieć na usg lub szpitala.
    Mam cały czas nadzieje na transfer w tym cyklu....aczkolwiek nie ode mnie to już zależy.
    Dziękuję za wasze odpowiedzi.

    dfe01f0225.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój cykl ześwirował. Chyba właśnie zaczynam nowy cykl po 13 dniach poprzedniego cyklu. Do tego mnie przewiało.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm, to bardzo dziwne mi się wydaje - zapytałabym lekarza czy wie co to może być. Może trzeba zrobić jakieś dodatkowe badania?

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę na pierwszą w pełni przed invitrową wizytę żeby poustalać co i jak robimy. Więc mu to powiem.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • Kala 1980 Autorytet
    Postów: 1999 1818

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Hej dziewczyny z większym doświadczeniem. Z przebytą punkcja i ivf.
    (Sysia wiem ze mnie zabijesz:)) ale pragnę się zorientować jak czulyscie się po punkcji?
    Ja jestem mega obolala a brzuszek lekko powiększony...boli przy kichaniu chodzeniu i siadaniu...

    Mnie też okropnie bolało i to przez tydzien, chodziłam praktycznie po scianach. Nie mialam wtedy transferu tylko w nastepnym cyklu. Dostalam także 10 zastrzyków, lekarz od razu powiedzial, ze jesli zrobi mi transfer to ląduje w szpitalu, ale po tygodniu było ok.

    transfer 10.11.2014 jednego malucha - 10 dpt beta 35 (*)
    transfer 16.03.2015 dwóch maluchów - :( beta ujemna
    transfer 02.10.2015 dwóch maluchów - 8dpt -92,7; 10dpt - 296,70; 12dpt - 506,80 [*][*]
    Transfer 24.03.2017, 17.07.2017, 11.09.2017, 06.09.2018, 06.10.2018, 23.02.2019, 12.09.2019 jednego malucha - beta ujemna :(
    Transfer 12.09.2019 - 10 dpt - 3,9; 12dpt - 0,8 :(
    Transfer 10.12.2019 - 10 dpt - 63,5; 12 dpt - 143,3; 17 dpt - 1077,0; 25 dpt - 8308,0 i jest ❤️ - 10tc [*]
    Transfer 22.02.2021 - 10 dpt - 13,4; 12dpt - 4,2 :(
    Transfer 20.05.2021 -9 dpt - 91,4; 11 dpt- 219,0; 15dpt - 879,0; 19dpt-3787,0; 26dpt - 29510,0 i są ❤️❤️
    202112105581.png[/url]
‹‹ 720 721 722 723 724 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ