Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przestałam się wzięłam ibuprom i jest lepiej niż rano.
    Tylko to pełne czułe i przerwazliwione podbrzusze. Jak nie minie to transfer za jakiś czas jak jajniki się uspokoja.

    Sansivieria, kapturnica lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przespalam a nie przestalam miało byc;)

    dfe01f0225.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia wrote:
    Mala29 Twoja sytuacja nie jest łatwa, ale ja cały czas wierzę w naturalny cud u Ciebie :* ♡♥♡

    Konwalia ja jestem z tych ludzi co nie wierza w cuda a na naturalna ciaze nie ma szans i sie na nia nie nastawiam.

    Sysiaaaaa dziekuje za wsparcie. Ja juz po ostatnim podejsciu postanowilam zrezygnowac i pogodzic sie z moim losem. Nie kazdemu dane miec dzieci. Poprostu tzeba wiedziec kiedy przestac sie ludzic i zyc ciagle nadziejami. Ja zylam przez 10 lat nadziejami ze moze jak nie w tym cyklu to w drugim i tak dalej, najwyzszy czas skonczyc bo inaczej zwariuje.Teraz staram sie skupiac na sobie mam cel zrzucenia pare kilo co mi sie przytylo podczas stymulacji, poupozadkowywac swoje zalegle sprawy i takie tam. Narazie idzie mi niezle choc bywaja chwile cieszkie.

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • Kava Autorytet
    Postów: 1660 2397

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 20:25

    Anko:-), kapturnica lubią tę wiadomość

    lprke6ydr0ivk1mg.png
    o148x1hplm8rceto.png
    [*] - 10.2014
    [*] - 02.2015
    [*] - 04.2017
  • Moniaa Autorytet
    Postów: 2529 3251

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się czułam słabo po pierwszej punkcji, cały dzień praktycznie przespałam, natomiast później bolało mnie przez pare dni podczas siadania... i to dosyć mocno. Jestem dość odporna na ból, ale wtedy powiedziałam że to ostatnia moja punkcja w życiu!!! No ale jak już miałam drugą, było zupełnie bezobjawowo, mega sennie przez cały dzień a kolejny już był zupełnie normalny...

    Anko:-) lubi tę wiadomość

  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po punkcji brzuch byl powiekszony,bo jakby taki rozpulchniony i to trwalo kilka dni. Z takim uczuciem pojechalam na transfer. A bol przy siadaniu,kichaniu czy kaszlu odczuwalam jeszcze pare tyg. Dlatego bylam pewna,ze transfer sie nie udal,bo bolalo jak na @ ...ale sie mylilam i teraz mam 600gramowy cud pod sercem :-)

    Anko:-), Viki26, Mimbla, Tosia 1981 lubią tę wiadomość

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O transferze lub jego braku zdecyduje doktor w dzień transferu. Na co będzie zwracał uwagę w usg?
    Przecież chyba każda z nas jest tam mocno podrażnienia?
    Czy jak będą mega duże jajniki i woda w brzuszku to dyskwalifikuje?
    Bo nie wiem jakie są objawy hiperki...

    dfe01f0225.png
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2473

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zdecydował lekarz dwa dni przed transferem na podstawie poziomu estradiolu. Miałam wynik okolo 12 500.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 22:11

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 802

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko- lekarz ocenia estradiol, progesteron oraz w obrazie USG jajniki i endometrium. Objawy hiperki to płyn w otrzewnej i opłucnej, znacznie powiększone jajniki, wzrost obwodu brzucha, gorączka i często leukocytoza i podwyższone OB i CRP. Wtedy odracza sie transfer i dostaje leki na odwodnienie. Buziaki

    Mimbla lubi tę wiadomość

    dxomcwa16q3sloop.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny bardzo!:)
    Dziś lepiej. Juz nie chodzę jak stara babcia i siusiam normalnie.
    Jedyne co to mam podraznione podbrzusze ale to przez płyn w otrzewnej. By to zeszło trzeba czasu. Mam nadzieje ze co dzień będzie lepiej:)

    Kava, kapturnica lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
  • Biała Ekspertka
    Postów: 181 493

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko, cieszę się, że masz się lepiej. Wracaj do zdrowia i ściskam kciuki za transfer w tym cyklu!!!
    Czytając Wasze wpisy, dochodzę do wniosku, że praktycznie przeszłam punkcję bezboleśnie. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak cierpicie Dziewczyny :( Szczerze współczuję...

  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja właśnie zaczynam cykl z ivf i pewnie gdzieś za 10-12 dni będę miała punkcje a tu czytam teraz, że to takie straszne
    a kiedy miałyście punkcje, bo ja mam chyba krótki protokół, bo tylko od 2 dnia przez 5 dni mam brać gonal i koniec

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anko:-) wrote:
    Dziękuję dziewczyny bardzo!:)
    Dziś lepiej. Juz nie chodzę jak stara babcia i siusiam normalnie.
    Jedyne co to mam podraznione podbrzusze ale to przez płyn w otrzewnej. By to zeszło trzeba czasu. Mam nadzieje ze co dzień będzie lepiej:)
    Anko, a skąd wiesz, że masz płyn w otrzewnej? Byłaś u lekarza, czy sama wydedukowałaś? Bo może to być spowodowane np. podrażnieniem jajników.

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia85 wrote:
    dziewczyny ja właśnie zaczynam cykl z ivf i pewnie gdzieś za 10-12 dni będę miała punkcje a tu czytam teraz, że to takie straszne
    a kiedy miałyście punkcje, bo ja mam chyba krótki protokół, bo tylko od 2 dnia przez 5 dni mam brać gonal i koniec
    Madzia, zapewne te 5 dni to na początek, potem po ocenie pewnie włączą Tobie jakiś lek.
    Punkcja wcale nie jest taka straszna, nie nastawiaj się na jakieś komplikacje, bo u Ciebie może pójść jak po maśle i poza lekkim dyskomfortem w dole podbrzusza przez 2-3 dni, może nic Ci nie dolegać. Różnie z tym bywa.

    Madzia85 lubi tę wiadomość

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • Tosia 1981 Autorytet
    Postów: 604 593

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia85 po 5 dniach to chyba będziesz miała podgląd i wtedy lekarz zadecyduje jakie dawki ile itd. bo na koniec po 5 dniach to raczej za szybko :-) a punkcja nie jest taka straszna niektóre dziewczyny odczują ból mocniej inne słabiej a ja miałam punkcję 17 grudnia i tak od wczoraj próbuję sobie przypomnieć czy mnie bolało i nie pamiętam więc nie mogło być to takie straszne

    Madzia85 lubi tę wiadomość

    1 ICSI :-( 4 x crio :-( 2 ICSI :-( 07.04.16 crio :-(
    17.05 scratching 3 ICSI :-) 11/2017 zabieramy ostatnie śnieżynki do domu 7 dpt beta 55,98 9dpt 149,50 czekamy na Alicję :)
    1usa20mmw64c3yjj.png
  • Madzia85 Ekspertka
    Postów: 171 173

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny to co zwykle bierzecie, bo mi zalecił gonal od 2 dnia po 75ml
    i w czwartym dniu brania kontrola, nie wspominał nic o innych lekach
    tylko powiedział, że mała dawka bo mam policystyczne jajniki i nie chce mnie przestymulować

    GYNCENTRUM
    31/10/15 kriotransfer - wczesne blastocysty BB i BB
    Ciąża biochem: 6dpt-4,1 9dpt-18,1 11dpt-21,8 16dpt-8
    04/03/16 transfer - zarodek 2-dniowy
    - zamrożona wczesna blastocysta AB
    10 dpt-0
  • Griszanka Autorytet
    Postów: 1600 4205

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz dostać dalej gonal, a później np. menopur

    Madzia85 lubi tę wiadomość

    Synek Karolek <3
    relgupjywjsi69wb.png
    m6cq8p0.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana podobny ból miałam mając krew w otrzewnej w ciąży pozamacicznej po peknieciu jajowodu. A czy to krew czy inny plyn-odczucia pewnie takie same.
    Griszanka wrote:
    Anko, a skąd wiesz, że masz płyn w otrzewnej? Byłaś u lekarza, czy sama wydedukowałaś? Bo może to być spowodowane np. podrażnieniem jajników.

    dfe01f0225.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia ja też mam tylko gonal na poczatek i 6 dnia stymulacji podgląd i wtedy dopiero gin stwierdzi czy dobra dawka czy trzeba zmienić :)

    Madzia85 lubi tę wiadomość

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • Anko:-) Autorytet
    Postów: 1455 2070

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaplodnili mi 6 na 6 komórek. Tzn było 13 komórek ale o reszcie nie wspomnieli bo z rzadowki tylko 6 zarodków się należy. A więc będę obserwować rozwój tej szóstki:)

    kuciak, Kava, Madzia85, kapturnica, Konwalia, GabiK, Tosia 1981, czarownica_tea, Biała, Viki26, Beata.D, libellula83 lubią tę wiadomość

    dfe01f0225.png
‹‹ 721 722 723 724 725 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ