X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgo31 wrote:
    Dziekuje dziewczyny <3 <3 <3 tak bardzo chcę już się uspokoić i wiedzieć, że mój bąbel jest i rosnie. Nie chcieli zrobic badania krwi, poprostu skan za 3 tyg, pozytywny test im starczyl pogratulowali i tyle heh mam nadz, że w pt zobaczę pecherzyk :)


    A masz mozliwosc prywatnie zrobic bete? U Nas jest polska przychodnia i mozna zbadac bete bez problemu odpłatnie oczywiscie.

    Jeszcze raz gratuluje kochana, mam nadzieje, ze zaraz do Ciebie dolacze :D <3

    malgo31 lubi tę wiadomość

  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam tu polską przychodnie, akurat w ten weekend przyjmuje mój gin, kazał mi przyjść na usg po 3tyg od transferu więc pójdę, co ma być to będzie. Betę pewnie robią ale że do pt nie daleko to sobie daruję. Musi być dobrze ;)
    A u ciebie co dalej,kiedy następna procedura?? Trzymam kciuki, 2016 będzie piękny :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 23:06

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgo31 wrote:
    Też mam tu polską przychodnie, akurat w ten weekend przyjmuje mój gin, kazał mi przyjść na usg po 3tyg od transferu więc pójdę, co ma być to będzie. Betę pewnie robią ale że do pt nie daleko to sobie daruję. Musi być dobrze ;)
    A u ciebie co dalej,kiedy następna procedura?? Trzymam kciuki, 2016 będzie piękny :-*

    Ja wraz z kolejna @ zaczynam drugi protokol. Tym razem zwieksdzaja mi dawke menopour, zebym wiecej jajeczek wychodowala. Mam tez taka nadzieje, ze wkoncu sie uda, dajesz mi nadzieje :* :D

    malgo31 lubi tę wiadomość

  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana pewnie,że się uda!!!! Więc czekam na wieści i trzymam kciuki :)

    pragnaca dzidziusia lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • olecha Koleżanka
    Postów: 40 47

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14dni po Ovitrelle, 9dpt, rano wyszła blada krecha, teraz ja boję się cieszyć

    malgo31 lubi tę wiadomość

    zem34z17t0d41i0r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olecha wrote:
    14dni po Ovitrelle, 9dpt, rano wyszła blada krecha, teraz ja boję się cieszyć
    Kochana nie boj sie. To sie dzieje naprawde. Wlasnie rodzi sie nowe zycie. Poxichutku juz gratuluje. Kiesy idziesz na weryfikacje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, zapewne niektóre mnie kojarzą z innego wątku. Mieszkam w Manchester i miałam mieć IVF na NHS niedługo i co mnie zaskoczyło, u nas w głównym szpitalu nie ma listy oczekiwania. Robiliby mi IVF praktycznie od razu, wraz z nowym cyklem.

    Problem polega na tym, że za 2 tygodnie mój mąż wyprowadza się do Londynu. Znalazł tam pracę. Ja do niego dojadę prawdopodobnie w listopadzie. A więc starania na razie odkładamy.

    Nie wiecie może jak to jest z IVF w Londynie? To dużo większe miasto niż Manchester. Nie orientujecie się czy mają listę oczekujących? Boję się, że będę czekała na IVF ze 2 lata, kiedy w Manchester zrobiliby mi z marszu...

    pragnaca dzidziusia lubi tę wiadomość

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olecha gratuluję !!!

    pragnaca dzidziusia lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olecha brawo! Rozumiem cie dokladnie ;)
    Ja w piatek miałam wizytę i gin zrobil skan, pierwsze co zobaczylam to masakryczne jajniki, mam sie jednak nimi nie martwić, potem pokazal macice a tam pecherzyk ciążowy, piekny i okraglutki :) mial 9mm i odpowiadal 5t5d czyli dokladnie tyle ile liczac od OM
    Ja jakto ja dalej troszke ostrozna w radosci, że pusty i czy pojawi sie maleństwo. Skan następny 11 września wiec modle się i cierpliwie czekam. Brakiem objawów tez mam sie nie martwic, na razie tylko bolsce piersi i zmęczenie. Trzymajcie kciuki za to oje male serduszko żeby pięknie biło :*

    olecha, pragnaca dzidziusia lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • olecha Koleżanka
    Postów: 40 47

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff...12 lat czekania...w środę potestujemy jeszcze,a test właściwy NHS zlecił na niedzielę czyli na 15dpt,tak więc dzwonić będę po weekendzie z informacją i umawiać usg,czyli ok 20 września będziemy wiedzieć ile nas jest,taki jest plan... :)

    malgo31, sisi, pragnaca dzidziusia lubią tę wiadomość

    zem34z17t0d41i0r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olecha co u Ciebie? Mialas bete robiona? Czy czekasz na usg?
    Malgo a ty kiedy masz wizyte u ang gina?
    Ja jutro transfer prosze o modlitwe za mnie i za groszki <3

    olecha lubi tę wiadomość

  • olecha Koleżanka
    Postów: 40 47

    Wysłany: 14 września 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe na tym końcu świata nikt nie robi bety! Czekamy na usg, 23-go o 11tej, bedzie się działo, wszyscy z całego serca życzą mi bliźniaków a ja jednego dnia chcę a drugiego się boję

    pragnaca dzidziusia lubi tę wiadomość

    zem34z17t0d41i0r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olecha wrote:
    Hehe na tym końcu świata nikt nie robi bety! Czekamy na usg, 23-go o 11tej, bedzie się działo, wszyscy z całego serca życzą mi bliźniaków a ja jednego dnia chcę a drugiego się boję

    U nas w klinice robia za 40 funtów ale tylko na żadanie....
    Ja mam jutro...
    Trzymam kciuki za bąbelki lub bąbelka :)

    olecha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!! Udało sie !!!!!!!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!

    malgo31, olecha, sisi lubią tę wiadomość

  • olecha Koleżanka
    Postów: 40 47

    Wysłany: 22 września 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!!!! Ale mamy szczęśliwy rzut dziewczyny, jakaś magia tu działa!!!! Fantastycznie!!!

    pragnaca dzidziusia, malgo31 lubią tę wiadomość

    zem34z17t0d41i0r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olecha wrote:
    Gratulacje!!!! Ale mamy szczęśliwy rzut dziewczyny, jakaś magia tu działa!!!! Fantastycznie!!!

    Dziekuje bardzo :) Jestem mega szczesliwa :) :) :) :)

    Jak Wy sie czujecie? Objawy dokuczaja? Kiedy wizyta? Jutro dobrze pamietam tak? Ktory tc to bedzie? Malgoo jest juz po serduszkowej :) Widziala pieknie bijace serduszko :) :D Cud zycia :D

    olecha lubi tę wiadomość

  • olecha Koleżanka
    Postów: 40 47

    Wysłany: 22 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, nasz wielki dzień jutro, mamy 7 tydzien, więc bedą serduszka. Trochę się zrobiłam śpiąca bardziej niż zwykle, rozkojarzona jakaś jestem, no i te mega cycki-tatuś zachwycony

    malgo31, pragnaca dzidziusia lubią tę wiadomość

    zem34z17t0d41i0r.png
  • malgo31 Ekspertka
    Postów: 149 137

    Wysłany: 22 września 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wspaniale dziewczyny!!!
    Olecha trzymam kciuki za serduszka jutro :)
    Pragnąca dzidziusia cieszę się razem z tobą :)

    Tak, ja już po serduszkowej, 11 września zobaczyłam jak pięknie pika, maluszek miał wtedy 11.5mm. Teraz w piątek idę prywatnie tak dla kontroli :D
    U mnie już trzeci tydzień słabiutko, w prawdzie bez wymiotów i mdłości bardzo delikatne tylko czasami, ale za to słabo się czuję, chora jakby :) męczę się szybko i często mi uszy zatyka jak w samolocie-nie wiem czemu heheh ostatnio doszły zaparcia. Mimo to jest cudownie, nie mogę się doczekać końca 1-go trymestru :)
    Pozdrawiam i ściskam :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2015, 10:46

    olecha, pragnaca dzidziusia lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] [8/08/2014] 10tc
    Aniołek [*] [9/11/2017] 6tc
    Isabella nasze szczęscie urodzona 25/04/2016 waga 3700g <3
  • olecha Koleżanka
    Postów: 40 47

    Wysłany: 23 września 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to jestem, przeszczęśliwa ! Mamy jednego bąbelka, 9.2 mm, serduszko do nas mrugało elegancko, dostaliśmy list do GP, po pracy zabukujemy sobie spotkanko z midwife

    malgo31, pragnaca dzidziusia lubią tę wiadomość

    zem34z17t0d41i0r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olecha wrote:
    Noo to jestem, przeszczęśliwa ! Mamy jednego bąbelka, 9.2 mm, serduszko do nas mrugało elegancko, dostaliśmy list do GP, po pracy zabukujemy sobie spotkanko z midwife


    Wspaniale :D Uwielbiam takie wiadomości :D Ja mam wizyte 14 pażdziernika dopiero :/
    Dziewczyny nadal przyjmujecie progesteron?

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ