X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!
Odpowiedz

izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!

Oceń ten wątek:
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 18 października 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurna... ja mam prysznic... :P może się zwinę w brodziku :P

    bea lubi tę wiadomość

  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 18 października 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) probuj kochana, moze termofor?nie wiem, Oby pekl dziad!!

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 18 października 2013, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo, termofor!!! zaraz sobie zagrzeje :D

    karola, a co do Twojego problemu to nie wiem co Ci poradzić, nigdy nie miałam czegoś takiego. Jeśli naprawdę się martwisz to idź do lekarza. A jakie dawki soi brałaś???

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 18 października 2013, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, faktycznie dziwnie to wygląda. Może tak jak Olinka radzi powinnaś wybrać się do lekarza. Mam nadzieję, że wszystko będzie okej :(

    Mam jeszcze pytanie do tych, które mają już cały cykl z soją za sobą, czy wydłużyła wam się druga faza cyklu? Bo u mnie już dzisiaj powinno być plamienie przed @, od dwóch już lat na dwa dni przed okresem się pojawiają, a nie ma i jeszcze temperatura lekko do góry poszła pomimo tego, że piłam wczoraj alkohol i powinna być dramatycznie niska dzisiaj. I robię sobie nadzieję. Obiecałam sobie, że nie będę tego robić ale jednak.

    Karola, Olinka i wszystkie sojowe koleżanki trzymam kciukasy! Będzie dobrze! :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 18 października 2013, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U lekarza bylam I wie co bylo w poprzednim cyklu..2razy 6 dniowe plamienia obfite/uplawy I po ostatnim plamieniu odrazu okres okolo 5dniowy w ktorym bralam soje no I teraz to ale odrazu krew. Badania Krwi juz byly a Usg mam 4 listopada wiec mam nadzieje ze cokolwiek sie wyjasni. Adk nie pomoge poki co niestety. A jutro nic nie robie bo rece beda zajete sciskaniem kciukow za olinke I adk ;-) ♥♡

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 19 października 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adk, ja miałam dwa razy po soi fazę idealnie 14 - dniową, 15 dnia przychodziło plamienie. I pamiętaj kochana, że lepiej cierpliwie czekać niż pić alkohol. Ja mam nadzieję zawsze do pierwszej kropli krwi :) mimo, że rozum podpowiada inaczej.

  • malinka5020 Koleżanka
    Postów: 39 10

    Wysłany: 19 października 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adk ja niestety nie pomoge bo kończe pierwszy cykl bez owulki :( w następnym chyba wezme dawki 2000 mg :( żartuje oczywiście żeby ktoś nie pomyslał, że na prawde... ale jestem załamana...
    karola dziwne to, ja mam plamienia nie raz w środku cyklu i pod koniec zazwyczaj brązowe ale zdarzało mi się kiedyś plamic krwawo po współżyciu ale to tylko troszke i chwilke bezpośrednio po... Powinnaś iść z tym do lekarza. a może u Ciebie to takie śródcykliczne ?! Przytulam :*
    olinka trzymam kciuki, pękaj, pękaj pęcherzyku !!!!!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 19:29

    [img]http://
    www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20614[/img]

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 21 października 2013, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja normalnie odpadam już. Chyba się zamknę w jakiejś jaskini w górach i wyjdę dopiero jak się okres pojawi. Spóźnia się co prawda dopiero jeden dzień ale temperatura wzrosła dzisiaj o 0,2 stopnia. Zrobiłam test o czułości 10 ale negatywny :( Może jeszcze za wcześnie? A najpewniej w ogóle w ciąży nie jestem tylko ta wredna @ robi to żeby mnie dręczyć!

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 21 października 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny u mnie tez jaja... dzis 19dc i wkoncu test owu pozytywny, zaraz ide grzac sie w wannie i dzis dzialamy mam nadzieje bo maz 12h w pracy- oby miala jeszcze sily!!! trzymajcie kciuki- bardzo prosze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2013, 17:02

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 21 października 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj w klubie zaba, u mnie też 19 dnień i test owu pozytywny, a więc do roboty :) póki co z serduszek nie zaniedbywałam... oby to było owu!!!

  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 21 października 2013, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u nas kicha z serduchami maz duzo pracuje, ja ciagle chora- chyba juz zatoki mi poszly, mam nadzieje, ze jednak nie za pozno bedzie.
    co do fazy lutealnej, ostatnio mialam 13dni ja mam rozne niestety, dziwne bo wczesniej mialam 13-14 a teraz nawet 10.ale po soi w ostatnim cyklu bylo 13.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2013, 17:07

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 22 października 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny Gratuluje testow pozytywnych!
    adk trzymam kciuki! zaba trzymam kciuki! a maz jak zmeczony to go masazem ciekawym rozluznij... :)
    olinka ja bralam malo bo 80 a potem do konca 120 i ostatni dzien 160 chyba, nigdy sie nie dowiem czy zaskoczylam przez te plamienia i infekcja jeszcze mnie odwiedzila.
    malinka wiem ze cos jest nie tak :( czekam na usg i potem znowy do GP. za duzo mam innych niepokojacych objawow zebym sie nie martwila.. moze mialam torbiele i popekaly albo polip albo gorzej.. to krwawienie to jakby z rany saczacej sie :)ahhh tam oby do usg nie moge sie doczekac

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 23 października 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co u was słychać? U mnie jakieś jaja się porobiły. Okresu nie ma, testy negatywne, temperatura żyje własnym życiem. Sama nie wiem co mam o tym myśleć.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 23 października 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ADK Poczekaj jeszcze pare dni i zrob nowy test :) tempki napewno wyzsze niz na poczatku cyklu :) Trzymam kciuki za zielone!!

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 23 października 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwczyny... czy ktoras mieszka moze w Anglii i miala monitorowany cykl wlasnie tutaj?? a moze znacie kto mial? Potrzebuje troche informacji na ten temat z pierwszego zrodla. Bede wtedy wiedziala co wymuszac od GP (bo Polskie pacjentki poki co wiedza wiecej niz oni!). a nie wiem czy taki monitoring jest ze skierowania od GP czy w klinikach czy jeszcze gdzies inndziej..duzo tego tu. Prosze o pomoc ? :)!

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 29 października 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co tu taka cisza? Co słychać u moich ulubionych sojowych koleżanek? :) Jakieś ciąże może? :P Ja już się tylko śmieje z mojego cyklu. Wrzucam na luz i co ma być to będzie. Będę się spinać na nowo od następnego cyklu. Wezmę większą dawkę, może wtedy będzie lepiej.

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 30 października 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adk przyznam ze ciekawy ten twoj cykl. Ale jak mozesz to naprawde wrzuc na luz troszeczke i moja rada serduszkuj ile mozesz - ja w moja pierwsza ciaze zaszlam w 2008 (nic wtedy nie monitorowalam). we wrzesniu mialam okres a w ciaze zaszlam w grudniu :). Lekarz byl w szoku i nie potrafil tego wyjasnic. tak juz chyba bywa przy PCO. a o ciazy nie wiedzialam 3 miesiace(zadnych objawow;pilam,palilam i dobrze sie bawialam). Teraz przez to monitorowanie sama sie cholernie stresuje. Takze, wiem ze latwo mowic, ale baw sie i nie przestawaj z serduszkowaniem :) <3 !!!!

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 30 października 2013, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mieszkam w uk ale kochana tu jest z tym parodia ja nie wiem co trzeba zrobic zeby ci pomogli... chodzilam do GP 6 miesiecy i nic mial nas wyslac do kliniki i do tej pory cisza, jedyne co zrobil to badanie nasienia i u mnie progesteronu przez 3 cykle zeby sprawdzic czy mam owulke, przy okazji wyszlo ze mialam polia i mam pco- na co powiedzial ze pco sie nie leczy- masakra...

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 30 października 2013, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola30 wrote:
    Adk przyznam ze ciekawy ten twoj cykl. Ale jak mozesz to naprawde wrzuc na luz troszeczke i moja rada serduszkuj ile mozesz - ja w moja pierwsza ciaze zaszlam w 2008 (nic wtedy nie monitorowalam). we wrzesniu mialam okres a w ciaze zaszlam w grudniu :). Lekarz byl w szoku i nie potrafil tego wyjasnic. tak juz chyba bywa przy PCO. a o ciazy nie wiedzialam 3 miesiace(zadnych objawow;pilam,palilam i dobrze sie bawialam). Teraz przez to monitorowanie sama sie cholernie stresuje. Takze, wiem ze latwo mowic, ale baw sie i nie przestawaj z serduszkowaniem :) <3 !!!!

    Jestem absolutnie wyluzowana :P Zero stresu i presji. Jakoś się uspokoiłam wewnętrznie... CO do serduszek to jakoś nie mam ani odrobiny ochoty (to chyba najgorszy dla objaw jaki mam związany z PCO) więc nie mam zamiaru się zmuszać. Pomyślę o tym w nowym cyklu, jak będę miała ochotę oczywiście i o ile kiedyś się zacznie nowy cykl :P

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 30 października 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaba25 wrote:
    ja mieszkam w uk ale kochana tu jest z tym parodia ja nie wiem co trzeba zrobic zeby ci pomogli... chodzilam do GP 6 miesiecy i nic mial nas wyslac do kliniki i do tej pory cisza, jedyne co zrobil to badanie nasienia i u mnie progesteronu przez 3 cykle zeby sprawdzic czy mam owulke, przy okazji wyszlo ze mialam polia i mam pco- na co powiedzial ze pco sie nie leczy- masakra...

    Jakaś tragedia :/ a podobno w Polsce opieka medyczna jest do dupy...

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ