X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!
Odpowiedz

izoflawony sojowe!!! naturalny chlomid!

Oceń ten wątek:
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 2 listopada 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki proszę o poradę. Pod koniec listopada idę do szpitala na oddział endokrynologi ginekologicznej, mają sprawdzić co i jak. Na początku przyszłego tygodnia powinnam rozpocząć nowy cykl. I teraz nie wiem czy brać soję i inne suplementy i jechać do szpitala z prawdopodobną owulką... czy nie brać nic, żeby mieli czysty obraz... Jak myślicie?

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 2 listopada 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na twoim miejscu nie brałabym żadnych wspomagaczy żeby można było odpowiednio zdiagnozować problem i dostosować do niego leczenie. Jeżeli nie masz "naturalnie" owulacji to łatwiej im będzie szukać dlaczego. Tak myślę :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 3 listopada 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę ze nic nie brac absolutnie. Zeby wyniki badan byly wiarygodne. Ja tez bralam wspomagacze przez miesiac ale trafilam w koncu na lekarza ktory wzial sie porzadnie za diagnostyke i odstawilam absolutnie wszystko (oprocz kwasu foliowego)

  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 3 listopada 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie bierz nic.
    Dziewczyny jest kolejna ciaza sojowa u maxi- YUPIIII :) STRASZNIE SIE CIESZE i mam cicha nadzieje ze i mi wkoncu sie uda, nie w tym cyklu to wiem napewo, ale mam nadzieje na nastepny-ostatni z soja.

    karola30 lubi tę wiadomość

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 4 listopada 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olinka ja bym nic nie brala! lepiej zeby ci sprawdzili jak to 'naturalnie wyglada.
    Dziewczyny na USG dzis bylam i jestem kurwa wsciekla jak nic!!! doslownie minute trwalo wszystko! MINUTE!zegarek byl na scianie. 2razy zapytalam czy to naprawde koniec? juz?? zmierzyla jajniki i powiedziala ze no mam policystyczne. ja na to ze to :to wiem ale co z innymi dolegliwosciami co tam widac, czy sa polipy, torbiele czy szyjka i macica czysta? A ona na to: nie, nie, masz sklonnosc policystyczna i sa torbiele ale JESZCZE nie takie duze! No chyba kurwa mac padne! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • Ashaya Koleżanka
    Postów: 85 17

    Wysłany: 4 listopada 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety ciezko znalezc dobrego lekarza ktory sie angazuje w to co robi... Ja tez dlugo szukalam. Nie tak dawno trafilam do takiego ktory kazal mi po prostu odstawic tabletki anty (ktore bralam wiele lat z powodu wysokiego testosteronu) i czekac bo przeciez sa kobiety pryszczate i z wąsami ktore mają dzieci i zeby sie zastanowic co jest dla mnie wazniejsze dziecko czy wygląd i ze może się trafi jakiś cykl z owulacją.... Baaardzo profesjonalne podejscie.

  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra... faktycznie to się różnie trafia, dwa tygodnie temu byłam u świetnej babki. USG trwało około 15 minut, lekarka wszystko dokładnie opowiadała, pokazywała monitor, tłumaczyła... w szoku byłam, bo przed nią na USG dwuminutowym usłyszałam tylko, że kiepsko i żebym się nie nastawiała...

  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ashaya to nawet nie byl lekarz tylko ten radiolog chyba sie nazywa. Mnie nawet ginekolog nie prowadzi tylko GP. Masakra ; ( wkurza mnie ze traktuja PCO jak wyimagowany problem ktorym dziewczyny sie nakrecaja. Smutno. Raz mi sie udalo tylko dlatego jeszcze probuje.

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1.5 Roku temu trafilam na nie angielke I 2 rodzaje usg I 20 minut mnie przegladala. A teraz dupa! Jak mozna komus powiedziec zeby sie nienastawial! Normalnie mam ochote komus przywalic ..I jeszcze alkocholu w domu brak!

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nie brak :D zaczęłam plamić i już po cyklu i ze spokojnym sumieniem otworzę zaraz buteleczkę...
    ps. a ja i tak się nastawiam i innej opcji niż ciąży nie widzę !

    karola30 lubi tę wiadomość

  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 5 listopada 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj GP stwierdzi ze pco sie nie leczy... szkoda slow...naszczescie w polsce mam swietnego lekarza niestety drogi... ale co zrobic, szkoda tylko ze nie moge tam na bierzaco sie leczyc tylko z doskoku, bo jak bym byla na miejscu to juz byla bym po laparoskopi i droznosci jajowodow- cos by moze pomoglo a tu... mozna sobie w lep strzelic z tymi GP

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2013, 11:54

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 6 listopada 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaluje ze usg w Polsce nie zrobilam w sierpniu. teraz to dopiero za rok moze bede :( znalazlam tu niedaleko polskiego gin ale drogi dzziad bo 100 £ za usg bierze ale zobacze co GP powie o wynikach i wtedy pojde do niego.

    Dziewczyny czy bralyscie moze castangus razem z soja? bo chce zaczac brac, mimo ze nie nawidze zadnych tabletek, ale nie wiem czy to dobry mix i czy to cos da?

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 6 listopada 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gdzieś już wcześniej było to poruszane, podobno nie należy łączyć castangusa razem z soją

  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 6 listopada 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki, poszperam moze znajde... a mnie program odznaczyl ovulacje w tym cyklu a @ chyba predko nie przyjdzie :(

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • olinka84 Przyjaciółka
    Postów: 85 41

    Wysłany: 6 listopada 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pierwszej stronie w tym wątku weronika wszystko tłumaczy, łatwo znajdziesz :)
    Wredny program. Długie zawsze masz cykle?

  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 6 listopada 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przez ponad 10 lat @ mialam 3,4 czasami 5 razy do roku. z czego wiekszosc to byly jakby plamienia/uplawy 6dniowe. od 2010 z implantem, krwawienia mialam caly czas,smialam sie nadrabiam teraz. Po implancie i tabletkach razem od lutego do maja mialam 5 regularnych cykli po 30 dni. liczylam ze dostane i teraz w terminie ale dupa. Mam nadzieje ze nie wroce do tych rzadkich cykli....ale wtedy tez zaszlam w 1wsza ciaze jakos po ponad roku staran. No nic smuuuutnoo

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 7 listopada 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby nie wolno laczyc castagnusa z soja, ja w pierszym cyklu nie wiedzialam i polaczylam nic nie nie stalo, milalm owulacje potwierdzona przez lekarza, nowe torbiele nie powstaly, zastanawiam sie czy teraz nie porobilo sie cos bo pobolewa mnie prawy jajcor na ktorym sa 2 torbiele

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 7 listopada 2013, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze na owulacje cie boli. A torbiele ci sie raczej wchlanialy wczesniej? Zaba a wtym cyklu tez z soja probujesz? Ja szukam czego co by mi regulowalo te cykle I zebym dlugo czekac nie musiala. Dzis 37dc I czuje tylko balona w brzuchu, non stop sprawdzam czy juz dostalam @

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weroniko, gdybyś miała chwilkę to zerknij proszę na mój wykres i doradź czy powinnam brać soję.
    Mam PCOS, biorę pól roku metforminę po owulacji mam brać duphaston. Niby owulka jest, chociaż ja nie do końca wierzę programowi.
    Przyznam się bez bicia, że naczytawszy się o Castagnusie sama go sobie zapodałam od dwóch miesięcy, nie wiem czy dobrze, bo prolaktynę miałam w normie. O dziecko staramy się już 3 lata,o PCO wiem jakieś 1,5 roku, cykle nieregularne 22-45 dni.

  • karola30 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 15 listopada 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cichoooo. Co tam u was dziwczynki?
    Zaba jak jajniki? Mniej bola juz. A olinka ty kiedy na badania?
    Bea weronike to chyba lepiej lapac pod jej wykresem jak masz jeszcze jakies pytania.
    U mnie niestety @ niema zamiaru chyba przyjsc :'( brzuch bolal a tu wielkie nic. Nie wiem czy to te jesxcze nie takie duze torbiele czy soja. A od paru dni no tak mnie bola sutki ze czasami mam ochote je odciac , jak poparzone!
    Piszcie co u was!!

    49049ae238dc6164af62945de0ef9b4d.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ