X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną KIERUNEK - Białystok
Odpowiedz

KIERUNEK - Białystok

Oceń ten wątek:
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka wrote:
    Cześć ja też jestem w Białymstoku w artemidzie u dr zbrocha. Co o nim sądzicie i o całej klinice. Obecnie jestem po 1 nieudanym IUI i ogólnie roku leczenia i nadal nic :-( zastanawiam się czy dokonałam dobrego wyboru bo jestem z niego zadowolona i źle się nie czułam ale jak piszecie czasem potrzebna jest zmiana. Poratujcie proszę

    Mnie też prowadzi dr Zbroch tyle że Olsztynie. Bardzo sympatyczny i zawsze odpowie na wszystkie pytania. Ale już Artemida słynie z tego że jest przeciwna immunologii ja robiłam badania we własnym zakresie lub też upominałam się w klinice. Jeśli ktoś jest wyjątkowym przypadkiem radze zastanowić sie nad wyborem kliniki.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Mnie też prowadzi dr Zbroch tyle że Olsztynie. Bardzo sympatyczny i zawsze odpowie na wszystkie pytania. Ale już Artemida słynie z tego że jest przeciwna immunologii ja robiłam badania we własnym zakresie lub też upominałam się w klinice. Jeśli ktoś jest wyjątkowym przypadkiem radze zastanowić sie nad wyborem kliniki.
    U mnie wszystkie podstawowe badania wyszły w normie więc nic więcej nie robiłam na własną rękę bo one są drogie niestety :-( ja też jestem z dr zadowolona na razie ale po prostu już zaczynają nade mną krążyć czarne myśli czy w ogóle się uda. A widzę że ty już chyba podchodsilas do ivf powiedz jak to wygląda cenowo

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka tak jestem juz po 4 niestety nieudanych transferach w pierwszej procedurze. Zostal mi jeden zamrozony zarodek i w maju podchodze do kolejnego crio. Sama procedura liczac koszty badan wizyt stymulacji i pierwszego transferu wyniosla ok 8000 tys zl. Kolejne transfery wliczajac do yego k9szt wizyt lekow ok 2000 tys każdy.
    Nastawienie pozytwne moze zdzialac cuda uwierz ze sie uda. Nie daje to sukcesu ale wiem sama po sobie ze jesli moje nastawienie bylo pozytywne zarodek za kazdym razem zagniezdzal sie co prawda iazdy z nich zostawal ze mna na krotko. Kied do transferu podeszlam negatywnie beta wyniosla 0,1 czyli bez zagniezdzenia. Powidzenia mimo tematu immunologii jestes w dobrych rękach.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka dzięki za wsparcie :-) masz rację pozytywne nastawienie jest najważniejsze :-) a jak u ciebie wykryto cb? Miałaś robić betę czy sama z siebie poszlas? Kurde mi nawet nigdy nie udało się zaskoczyć niby wszystko w porządku a totalnie nic się nie dzieje nawet można powiedzieć że mniej niż zero :-(

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka wrote:
    Emilka dzięki za wsparcie :-) masz rację pozytywne nastawienie jest najważniejsze :-) a jak u ciebie wykryto cb? Miałaś robić betę czy sama z siebie poszlas? Kurde mi nawet nigdy nie udało się zaskoczyć niby wszystko w porządku a totalnie nic się nie dzieje nawet można powiedzieć że mniej niż zero :-(

    Oczywiscie sama sobie poszlam. Najpier test dwie kresi potem beta tego samego dnia. Przy pierwszym transferze zronilam test 10 dni po przy kolejnych po 8 dniach.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Pionerka Autorytet
    Postów: 630 341

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale test ci coś wykazał jak rozumiem. U mnie zawsze biel vizira :-( ehh trzeba brać się w garść i z nową energią podejść do IUI w czerwcu w końcu musi się nam udać!! ;-)

    Cs kto by liczył ;-)
    Niepłodność idiopatyczna
    Podejście do 1 IUI - 05.03.18r ( clo + ovitrelle) :-(
    06.2018 Udało się! :-) -->02.07 puste jajo :-(
    Wracamy do walki !!!!
    IVF start 03.2019 Transfer 30.03.2019 beta :-(
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pionerka wrote:
    Ale test ci coś wykazał jak rozumiem. U mnie zawsze biel vizira :-( ehh trzeba brać się w garść i z nową energią podejść do IUI w czerwcu w końcu musi się nam udać!! ;-)

    Tak oczywiscie 3 razy widzialam dwie kreski tylko ze na krotko.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @SoniaK miło, że pamiętasz o mnie ;) U nas bez zmian. Aktualnie czekam na @, która powinna być pod koniec tygodnia. Za ok. 2 tyg. idę na wizytę i pewnie dostanę Naltrekson, bo gin wspominał, że jak przez 3 mies. nie zaskoczymy, to wdroży nam dodatkowy lek. W międzyczasie zrobiłam sobie krzywą cukrową i insulinową i wyszła mi "mała" hiperinsulinemia. Gin mówił, że nie jest bardzo źle i powinna wystarczyć dieta i więcej ruchu. Z dietą idzie mi średnio, ograniczyłam cukier i gluten, ale jakoś nie mogę odnaleźć się w tej zmianie, męczy mnie to i chcę pójść do diabetologa, żeby rozpisał mi dietę.
    A co u Ciebie? Jakieś postępy? Zmieniliście lekarza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 21:56

    SoniaK lubi tę wiadomość

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog ja już kilka razy umawiałam się na wizytę, ale miałam dziwne sny np. leżę na plaży a tu ogromna fala i uciekam ... budzę się zalana potem ... i kilka takich dziwnych snów przed umówionymi wizytami i odwoływałam ...
    nie byłam chyba gotowa ... teraz na długi weekend jedziemy do zakopanego
    trochę sił nabrać i już jak wrócę pierwsza @ i jadę na wizytę
    postanowiłam w dwa miejsca do tego dr co zawsze plus dr Pierzyńskiego
    mam nadzieję zbliżony pomysł na nas będą mieli
    bo jak zupełnie inny, to będę miała problem
    no ale tak postanowiliśmy
    Ty już po wizycie?
    nie mogę się doczekać kiedy będę w Białymstoku
    podoba mi się to miasto i ludzie tacy mili i gościnni ...

    SoniaK
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @SoniaK super, że wyjeżdżacie na długi weekend :) Głowa oderwie się od starań, na pewno Wam się przyda. Jak macie sprawdzony nocleg, to podeślij mi proszę na priv. My planujemy wyjazd do Zakopanego, ale dopiero na początku czerwca ;)

    Zgadzam się z tym, że Białystok to fajne miasto :D Mieszkam tu już 16 lat ;)

    Wizytę mam w najbliższą środę. @ zrobiła mi psikusa i przyszła 2 dni wcześniej, więc może się okazać, że będę już po owulacji. Trochę lipa, bo na dzień przed wizytą nie będziemy się przytulać, a obstawiam, że wtedy właśnie mogę mieć owulkę. Ciekawa jestem jakie zalecenia dostanę tym razem. Ciągle z tyłu głowy mam myśl o powtórzeniu drożności, ale mój gin ostatnio mówił, że w moim przypadku to nie ma sensu. Zobaczymy co dalej.

    Odezwij się jak będziesz po wizytach i życzę udanego wypoczynku w Zakopanem :)

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez z meżem zakochalismy sie w Bialymstoku. Stwierdzilismy ze to jedune miasto w ktorym moglibysmy zamieszkac :) nienawidzimy duzych miast :)

    MalPog lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 01:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPog napisałam priva :) i trzymam kciuki
    e_mil_ka a skąd jesteś ... w Białym są super ścieżki rowerowe
    jak już przyjedziemy na długi pobyt to będzie lato
    przyjedziemy wcześniej, żeby choć z dzień rowerkiem miejskim pośmigać
    nie wiem czy można, ale przed punkcją chyba tak

    MalPog lubi tę wiadomość

    SoniaK
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SoniaK ja jestem z okolic Olsztyna. Niestety nie m9zemy sobie z mezdm pozwolic na dkugi pobyt w Bialymstoku. Jestesmy tam zazwyczaj tylko 2 dni.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olsztyn to nie daleko ... ja niestety dalej mam
    kiedyś zapoznałam parę z Olsztyna i nie nocowali ... kursowali codziennie
    Aga i Marcin ... może to Wy :)

    SoniaK
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soniu to nie my:) my jezdzimy do Artemidy w olsztynie a na transfer tylko do Bislegostoku

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SoniaK jestem już po wizycie. Gin stwierdził, że wszystkie wyniki mam super, wg nich jestem płodna, więc powtarzamy drożność :) Cieszę się ogromnie, bo od dłuższego czasu myślę o tym, że znów mogłam się "pozatykać". Od laparoskopii minął rok, więc wszystko możliwe... Pobrał mi dziś materiał do badań i mam zadzwonić w 1 dc, żeby umówić się na badanie (oczywiście jeśli wyniki wyjdą ok). To będą dłuuugie dwa tygodnie... ;)

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalPol trzymam kciuki, żeby były ok :)
    emilka szkoda ...

    MalPog lubi tę wiadomość

    SoniaK
  • Micha Ekspertka
    Postów: 174 88

    Wysłany: 2 maja 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda3232 wrote:
    jaka klinike polecacie w bialymstoku
    Klinika Bocian Białystok dr Grygoruk
    W styczniu miałam in vitro udało się za pierwszym podejściem podano 2 5 dniowe zarodki przyjęły się 2 ciąża bliźniacza dodam że mam 40 lat

    SoniaK, hipisiątko, MalPog, merkura123 lubią tę wiadomość

    Micha
  • SoniaK Ekspertka
    Postów: 252 89

    Wysłany: 2 maja 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micha gratki ... a jak się czujesz :)

    SoniaK
  • MalPog Autorytet
    Postów: 1237 789

    Wysłany: 6 maja 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Micha gratuluję :)
    SoniaK niestety w posiewie wyszła bakteria :( Jestem na antybiotyku i globulkach, nie wiem czy zdążymy zrobić badanie w maju :/

    55c44e79ce.png

    🍀 22.09.2021 - KRIOBANK, druga procedura, pierwszy transfer śnieżynki, cykl naturalny 🍀 7dpt beta 95 🍀 9dpt beta 266 🍀 13dpt beta 1811 🍀 20dpt beta 22853 🍀 30dpt jest serduszko ❤️🍀

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️ (2 x 1AA i morula)
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ