X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 17 lipca 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _agrafka_ wrote:
    Cześć dziewczyny, obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Staramy się z mężem o dziecko już prawie trzy lata, zastanawiałam się na wizytą w VL ale po tym co tu przeczytałam zdecydowałam się jednak na dr Bączkowskiego. Za nim do niego trafiłam chodziłam do dr Kowalskiego który skierował mnie na inseminacje na Unię która zakończyła się ciążą biochemiczną ( październik 2019) . Bączkowski natomiast od początku był sceptycznie nastawiony na inseminacje, zalecił AMH (1,2) poziom witaminy D i homocysteinę i w styczniu 2020 wysłał na inseminację do Polic choć mam wrażenie że zrobił to tylko dlatego że ja nalegałam. On proponuje nam in vitro i nie wiem co robić czy się decydować czy jednak szukać pomocy jeszcze gdzieś indziej ? Dodam że mam 34 lata, jajowody drożne, mam regularne cykle z owulacją, generalnie nie ma się do czego przyczepić, mąż ma delikatnie obniżone wyniki nasienia ale też tragedii nie ma ( ma już dziecko dziesięcioletnie z poprzedniego związku). Poradźcie coś proszę bo mam wrażenie że poruszam się jak dziecko we mgle :(


    Hej Agrafka,
    Moze zabrzmi to ostro ale moim zdaniem Bączek ma racje. Ze względu na twoj wiek, niskie amh i 3 lata staran to decydowalabym sie na in vitro. Ja zaczynalam starania w wieku 33, jak mialam 34 WG z VL powiedzial ze jeszcze mamy czas i zebysmy sie starali naturalnie. Dzieki mojej intuicji zaczely wychodzić kwiatki (po wielu badaniach ktore sobie sama zlecalam!). ... Teraz mam 37 i zaluje ze sluchalam lekarzy, ktorzy mowili ze jest wszystko ok.

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • Mnice 1 Koleżanka
    Postów: 51 44

    Wysłany: 20 lipca 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, właśnie wyskoczyła mi reklama że Invicta otwiera się w Słupsku. Nie znam kliniki, wiem że wszystkie czekają na Bociana ale może się komu przyda.

    https://www.klinikainvicta.pl/kontakt/invicta-slupsk/?utm_source=fb&utm_medium=NEWS&utm_content=BRAND&fbclid=IwAR2DkjvrnleTGoPQ5r_nVa8S4VRW3pzZXDnBwoiy_mW1S6dsmYcNEZBf9bI


    Dobrego tygodnia.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7161 7243

    Wysłany: 20 lipca 2020, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ciekawe kiedy ten Bocian się otworzy... Już jest połowa lipca. Ma ktoś jakieś info?

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Jagoda30 Autorytet
    Postów: 293 495

    Wysłany: 20 lipca 2020, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tylko ciekawe kiedy ten Bocian się otworzy... Już jest połowa lipca. Ma ktoś jakieś info?
    Pytałam ostatnio Baczka czy do końca mojej ciąży jeszcze się otworzy to powiedział ze może we wrześniu ale to nie jest pewne niby wszystko gotowe czekają tylko na jakieś pozwolenia.

    w4sq9n73awfgloi3.png
  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 20 lipca 2020, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2023, 08:41

  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 20 lipca 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _agrafka_ wrote:
    6/7 tydzień

    Przebadalabym immuno.
    A na pewno Kiry, cba i imk. I ana1.
    Od tego bym zaczęła.
    Jak chcesz, to odezwij się na priw, wyślę Ci moją listę, pomyślisz sobie.

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • _agrafka_ Autorytet
    Postów: 1571 998

    Wysłany: 21 lipca 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2023, 08:41

    Kulta lubi tę wiadomość

  • Marzena8501 Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 23 lipca 2020, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie wyciszania gonapeptylem. Czy któraś z Was odczuwała jakieś dolegliwości w trakcie przyjmowania zastrzyków? U mnie jest kiepsko, ból brzucha, dolegliwości żołądkowo-jelitowe, wzdęcia, ból piersi, ogólnie złe samopoczucie i do tego mega długa @, która trwa już 10 dni i końca nie widać. Dajcie znać jak Wy przetrwałyście ten trudny czas...

  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 23 lipca 2020, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena8501 wrote:
    Hej dziewczyny, mam pytanie odnośnie wyciszania gonapeptylem. Czy któraś z Was odczuwała jakieś dolegliwości w trakcie przyjmowania zastrzyków? U mnie jest kiepsko, ból brzucha, dolegliwości żołądkowo-jelitowe, wzdęcia, ból piersi, ogólnie złe samopoczucie i do tego mega długa @, która trwa już 10 dni i końca nie widać. Dajcie znać jak Wy przetrwałyście ten trudny czas...

    Hm... Ja nie miałam przy długim protokole jakis dolegliwości a miesiaczka nawet byla krótsza. Z tego co pamietam ty jesteś po histeroskopii. Moja miesiączka po histero tez trwała z 12 dni. Jeżeli doskwierają Ci takie dolegliwości to na twoim miejscu skontaktowałabym się z lekarzem i upewniłabym się czy to normalne czy coś się nie dzieje.

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Marzena8501 Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 23 lipca 2020, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jestem po histeroskopii i też tak myślałam, że to może mieć związek. Całe szczęście, że w poniedziałek mam wizytę u dr Bączka. Wypytam o wszystko ;)

    Lońka lubi tę wiadomość

  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 23 lipca 2020, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy pamięta któraś z was ile czasu czeka się na wynik dhea??? Bo robiłam wczoraj rano i do dziś nie ma wyniku...i tak się zastanawiam czy tyle czasu się czeka czy coś z diagnostyka nawaliło. Kiedyś robiłam ale nie pamiętam ile czekałam

    Sylwia211987
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7161 7243

    Wysłany: 23 lipca 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest DHEA i DHEA-S. Jeżeli DHEA-S, to ja miałam robione w diagnostyce i wynik był w ten sam dzień.

    sylwia211987 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • awola Znajoma
    Postów: 26 10

    Wysłany: 23 lipca 2020, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Doktor Budzińska zaczęła oficjalnie pracę w Klinice Bocian 😊

    https://klinikabocian.pl/umow-wizyte?city=szczecin

    Luusia, wombi lubią tę wiadomość

  • sylwia211987 Autorytet
    Postów: 1670 630

    Wysłany: 24 lipca 2020, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Jest DHEA i DHEA-S. Jeżeli DHEA-S, to ja miałam robione w diagnostyce i wynik był w ten sam dzień.
    No właśnie robiłam ten pierwszy ...

    Sylwia211987
  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 26 lipca 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda30 wrote:
    Pytałam ostatnio Baczka czy do końca mojej ciąży jeszcze się otworzy to powiedział ze może we wrześniu ale to nie jest pewne niby wszystko gotowe czekają tylko na jakieś pozwolenia.



    HEJ dziewczyny, właśnie przeczytałam cały wątek 💪🏼 Mam do Was pytanie czy rzeczywiście dr Baczkowski będzie otwierał klinikę w Szczecinie? Dlatego też dr. Ciepiela zrezygnował w pracy w vitro? Mam duży dylemat którego lekarza wybrać. Czy iść do dr. Bączkowskiego czy do dr. Kurzawy, bo dr. Ciepiela chyba nigdzie teraz nie przyjmuje? Dodam, że bardzo istotne jest dla mnie empatyczne podejście i zrozumie dla par zmagających się z niepłodnością. Chcę aby ktoś w końcu rzeczowo się nami zajął i pomógł.

  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola wrote:
    HEJ dziewczyny, właśnie przeczytałam cały wątek 💪🏼 Mam do Was pytanie czy rzeczywiście dr Baczkowski będzie otwierał klinikę w Szczecinie? Dlatego też dr. Ciepiela zrezygnował w pracy w vitro? Mam duży dylemat którego lekarza wybrać. Czy iść do dr. Bączkowskiego czy do dr. Kurzawy, bo dr. Ciepiela chyba nigdzie teraz nie przyjmuje? Dodam, że bardzo istotne jest dla mnie empatyczne podejście i zrozumie dla par zmagających się z niepłodnością. Chcę aby ktoś w końcu rzeczowo się nami zajął i pomógł.

    Odradzam Kurzawę. Wg mnie on widzi tylko kasę, zero wczucia się w człowieka. Ogólnie, jak mnie mnie, pozbawiony empatii i inteligencji emocjonalnej.

    Dr Ciepiela będzie przyjmował w Bocianie. Będzie tam pracował razem z dr Bączkowskim i dr Budzińska.

    Plusem Vitrolive jest dofinansowanie, które możecie uzyskać. Radziłabym tam raczej dr Glabowskiego lub dr Widecka.

    Powodzenia :-))

    Nikola lubi tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Lilly_e Autorytet
    Postów: 284 280

    Wysłany: 26 lipca 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem u dr Wideckiej. Polecam.

    Nikola lubi tę wiadomość

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 26 lipca 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź:) A Baczkowski otwiera klinikę, czy kabinet partnerski?

  • Marzena8501 Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 26 lipca 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też odradzam Kurzawe. Byłam u niego na jednej wizycie i kolejnej już nie było. Miałam wrażenie że zależy mu tylko na kasie i na tym żebym odrazu zrobiła badania do in vitro. Nie był zbytnio zainteresowany moja długą historią leczenia. Nawet nie zrobił usg co jest podstawą jeśli chodzi o leczenie. Chcialam sie przeniesc do dr Ciepieli ale juz go nie bylo. Dr Baczkowski z kolei na pierwszej wizycie analizował wyniki przebytych badań i zabiegów, poświęcił mi naprawdę dużo czasu i widać było ze zależy mu żeby poznać całą historię leczenia. Potem dwa miesiące obserwacji cyklu i dopiero decyzją o in vitro. Dla mnie to dr B jest prawdziwym lekarzem ;)

    Nikola lubi tę wiadomość

  • Marzena8501 Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 26 lipca 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz dr Baczkowski prowadzi gabinet partnerski a klinika będzie niedługo otwarta ;)

    Nikola lubi tę wiadomość

‹‹ 1143 1144 1145 1146 1147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ