X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 26 lipca 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba nie mam co czekać tylko umawiać wizytę u dr. Bączkowskiego. Dziękuję Wam🤗

    Marzena8501 lubi tę wiadomość

  • Tropka Autorytet
    Postów: 629 391

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Odradzam Kurzawę. Wg mnie on widzi tylko kasę, zero wczucia się w człowieka. Ogólnie, jak mnie mnie, pozbawiony empatii i inteligencji emocjonalnej.

    Dr Ciepiela będzie przyjmował w Bocianie. Będzie tam pracował razem z dr Bączkowskim i dr Budzińska.

    Plusem Vitrolive jest dofinansowanie, które możecie uzyskać. Radziłabym tam raczej dr Glabowskiego lub dr Widecka.

    Powodzenia :-))

    Witajcie.
    Dawno tu nie zaglądałam i nie pisałam, jednak..
    Wg mnie ocena/oceny tak surowe prof. Kurzawy są niesprawiedliwe . Dzięki jego pracy i zaangażowaniu tulimy dziś naszego 9 mscznego synka. Jago jedyny po 10 latach nieudanego leczenia u kilku tu polecanych lekarzy znalazł problem, przeprowadził operację, i poprowadził przez całą drogę do ivf zaangażowany i Pełen zrozumienia. Co ciekawe nie wysyłał odrazu na skróty do ivf tylko czekał i namawiał na nanaturalne możliwości. Pomógł wielu, nie znam lepszego specjalisty w tej dziedzinie .
    Każdy przypadek jest inny wiadomo, ale gdy czytam takie opinie to po prostu wierzyć się nie chce jak można . ..
    Pozdrawiam serdecznie.

    Gaja86 lubi tę wiadomość

  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tropka wrote:
    Witajcie.
    Dawno tu nie zaglądałam i nie pisałam, jednak..
    Wg mnie ocena/oceny tak surowe prof. Kurzawy są niesprawiedliwe . Dzięki jego pracy i zaangażowaniu tulimy dziś naszego 9 mscznego synka. Jago jedyny po 10 latach nieudanego leczenia u kilku tu polecanych lekarzy znalazł problem, przeprowadził operację, i poprowadził przez całą drogę do ivf zaangażowany i Pełen zrozumienia. Co ciekawe nie wysyłał odrazu na skróty do ivf tylko czekał i namawiał na nanaturalne możliwości. Pomógł wielu, nie znam lepszego specjalisty w tej dziedzinie .
    Każdy przypadek jest inny wiadomo, ale gdy czytam takie opinie to po prostu wierzyć się nie chce jak można . ..
    Pozdrawiam serdecznie.


    Ja i wiele moich koleżanek też nie mogłyśmy uwierzyć, że tak można :-) że tak można widzieć tylko kasę. Wspaniale, że masz inne doświadczenia z Kurzawą - mogłabym być złośliwa i powiedzieć, że nawet zepsuty zegarek raz na dobę wskazuje dobrą godzinę :-D ale nie będę. Kolezanka pytała o nasze doświadczenia, nasze subiektywne opinie, moja SUBIEKTYWNA opinia jest taka. Twoja jest przeciwwaga do mojej i fajno. A każda z nas jest dorosła i postąpi wg własnego rozumu.
    Gratuluję synka :-)
    Również pozdrawiam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2020, 14:46

    Macia, Lońka, Marzena8501, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 3 sierpnia 2020, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u dr. B. rzeczywiście jest nastawiony na naturalne starania o dzidzię. Ustalił nam plan na najbliższy rok mimo, że już rok starań za nami. Cieszę się że do niego trafiliśmy.

  • Gaja86 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola wrote:
    HEJ dziewczyny, właśnie przeczytałam cały wątek 💪🏼 Mam do Was pytanie czy rzeczywiście dr Baczkowski będzie otwierał klinikę w Szczecinie? Dlatego też dr. Ciepiela zrezygnował w pracy w vitro? Mam duży dylemat którego lekarza wybrać. Czy iść do dr. Bączkowskiego czy do dr. Kurzawy, bo dr. Ciepiela chyba nigdzie teraz nie przyjmuje? Dodam, że bardzo istotne jest dla mnie empatyczne podejście i zrozumie dla par zmagających się z niepłodnością. Chcę aby ktoś w końcu rzeczowo się nami zajął i pomógł.

    Hahahahahaha no właśnie to śmieszne, że mówisz, że Bączek będzie otwierał klinikę. Nie Bączek tylko Mrugacz, znany podlaski biznesmen, a TB będzie tam tylko pracował i to pewnie i tak do czasu, bo znowu mu się zmieni i zyska nową osobowość....... tak to już z nimi jest, idą za pieniędzmi.

    Doktora Bączkowskiego nie znam, ale znam Ciepielę i nawet nie odpowiada dzień dobry. My stawiamy na dr Dąbrowską-Węgrzyn w Vitro i póki co mam poczucie, że to jest ciepła osoba. Oby też skuteczna.

  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja86 wrote:
    Hahahahahaha no właśnie to śmieszne, że mówisz, że Bączek będzie otwierał klinikę. Nie Bączek tylko Mrugacz, znany podlaski biznesmen, a TB będzie tam tylko pracował i to pewnie i tak do czasu, bo znowu mu się zmieni i zyska nową osobowość....... tak to już z nimi jest, idą za pieniędzmi.

    Doktora Bączkowskiego nie znam, ale znam Ciepielę i nawet nie odpowiada dzień dobry. My stawiamy na dr Dąbrowską-Węgrzyn w Vitro i póki co mam poczucie, że to jest ciepła osoba. Oby też skuteczna.


    Wiadomo, że nie on. To skrót myśliwy. To oczywiste, że Klinika Bocian to sieć klinik leczenia niepłodności. Myślę, że kasa kasą, ale chęć pomocy też jest ważna i trzeba zaufać i oddać się jednemu lekarzowi u którego poczujemy się zaopiekowani. Zobaczymy....mam nadzieję, że będziemy zadowoleni 🙂 To trzymam za was mocno kciuki i szybką skuteczność w postaci dzidziusiu;)

    Gaja86 lubi tę wiadomość

  • koala86 Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzena8501 wrote:
    Ja też odradzam Kurzawe. Byłam u niego na jednej wizycie i kolejnej już nie było. Miałam wrażenie że zależy mu tylko na kasie i na tym żebym odrazu zrobiła badania do in vitro. Nie był zbytnio zainteresowany moja długą historią leczenia. Nawet nie zrobił usg co jest podstawą jeśli chodzi o leczenie. Chcialam sie przeniesc do dr Ciepieli ale juz go nie bylo. Dr Baczkowski z kolei na pierwszej wizycie analizował wyniki przebytych badań i zabiegów, poświęcił mi naprawdę dużo czasu i widać było ze zależy mu żeby poznać całą historię leczenia. Potem dwa miesiące obserwacji cyklu i dopiero decyzją o in vitro. Dla mnie to dr B jest prawdziwym lekarzem ;)

    Aż mi się wierzyć nie chce jak to czytam. Ja mam zupełnie inne odczucia. Świetny profesor Kurzawa i cały zespół ze Sczezecina. Powinni zostać rodzicami chrzestnymi naszej gwiazdy. Dzięki właśnie Kurzawie nie poddaliśmy się po 18 miesiacach, bo ja miałam już załamanie i teraz jest nas troje. Z kotem czworo – pełna chata :)

    Nikola, Gaja86 lubią tę wiadomość

  • MiaK Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊 ile się czeka na badanie nasienia?

  • Linka89 Autorytet
    Postów: 336 1002

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiaK wrote:
    Hej dziewczyny 😊 ile się czeka na badanie nasienia?
    Z tego co pamiętam to nawet w ten sam dzien może być wynik :)

    Start 2017
    2018 clo - puste jajo [*]
    06.2020 - IUI :(
    08.2020 - IUI :(
    01.2021 - start IVF 🍀
    23.01.21 transfer 4.1.1.🙏
    7 dpt beta 52,4
    9 dpt beta 97,7
    12 dpt beta 330
    14 dpt beta 978
    18 dpt beta 3823
    25 dpt jest ❤️ 3,5 mm!
    7t3d 1,3 cm ❤️
    9t6d 3 cm ❤️
    12t6d 7 cm ❤️
    20t0d 350g ❤️♀️

    23.02.24 transfer 4.1.2 ❌️ 😞

    Mamy jeszcze ❄️❄️❄️
    ______________________
    Endometrioza IV stopnia
    Kariotypy - ok
    Nasienie - ok
  • Lilii Autorytet
    Postów: 1035 1042

    Wysłany: 4 sierpnia 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę dziewczyny że z tymi lekarzami jest tak że każda z nas musi trafić na swojego
    Dla każdej liczą się inne rzeczy, każda czegoś innego od lekarza oczekuje dla jednej np to że lekarz kieruje na mnóstwo badań to wyciąganie kasy dla innej to czysty profesjonalizm i zaangażowanie
    Ja dwa razy trafiłam na dr RS za pierwszym razem wrażenie niezbyt dobre ale już za drugim jakiś taki przyjemniejszy się wydał ( może miał lepszy dzień - chociaż uważam że w takim miejscu pacjentki nie powinny odczuwac gorszych i lepszych dni lekarzy)
    Dla starających powodzenia trzymam kciuki aby jak najszybciej wasze marzenia o byciu mama staly się realne

    Nikola lubi tę wiadomość

    l22n9vvj15zulruu.png
    h44eyx8dpru9orwg.png
  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakas reklama sie tu wkradla😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2020, 18:18

    Macia, Mnice 1 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stanka36 wrote:
    Jakas reklama sie tu wkradla😁
    No raczej! Trzeba działać, bo się pali 😂

    Lońka, Kulta, Mnice 1 lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7165 7244

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaja86 wrote:
    Hahahahahaha no właśnie to śmieszne, że mówisz, że Bączek będzie otwierał klinikę. Nie Bączek tylko Mrugacz, znany podlaski biznesmen, a TB będzie tam tylko pracował i to pewnie i tak do czasu, bo znowu mu się zmieni i zyska nową osobowość....... tak to już z nimi jest, idą za pieniędzmi.

    Doktora Bączkowskiego nie znam, ale znam Ciepielę i nawet nie odpowiada dzień dobry. My stawiamy na dr Dąbrowską-Węgrzyn w Vitro i póki co mam poczucie, że to jest ciepła osoba. Oby też skuteczna.
    Hmm... Nie znasz dr Bączkowskiego, a wystawiasz o nim jednak opinię, że mu się coś tam odmieni...
    Dr Ciepielę znasz, bo się leczyłaś u niego, jesteś jego sąsiadką? Pytam bo jestem ciekawa czy Twoje zdanie o nim jest czymś podparte czy tylko tym, że nie odpowiedział Ci dzień dobry :)

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7165 7244

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    Bocian się tak prędko nie otworzy. Miał być czerwień, później lipiec. Teraz chodzą słuchy o końcu września. Nie wiadomo jak oni to rozplanują. Czy będą chcieli czekać, aż całkowicie wszystko będzie gotowe w klinice, czy gabinety otworzą wcześniej...

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Macia Autorytet
    Postów: 259 114

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Dziewczyny,
    Bocian się tak prędko nie otworzy. Miał być czerwień, później lipiec. Teraz chodzą słuchy o końcu września. Nie wiadomo jak oni to rozplanują. Czy będą chcieli czekać, aż całkowicie wszystko będzie gotowe w klinice, czy gabinety otworzą wcześniej...
    Skad masz takie info? Pytam, bo ja w kontakcie z Baczkiem i PC i od nich mam info, ze najpóźniej początek września startują. Maja wszystko oprócz pozwolenia.

  • Marzena8501 Znajoma
    Postów: 29 10

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koala86 wrote:
    Aż mi się wierzyć nie chce jak to czytam. Ja mam zupełnie inne odczucia. Świetny profesor Kurzawa i cały zespół ze Sczezecina. Powinni zostać rodzicami chrzestnymi naszej gwiazdy. Dzięki właśnie Kurzawie nie poddaliśmy się po 18 miesiacach, bo ja miałam już załamanie i teraz jest nas troje. Z kotem czworo – pełna chata :)

    Hmm...każda z nas ma inne doswiadczenia z lekarzami, inną historię choroby. Po to jest to forum zebysmy wymienialy sie doswiadczeniami i odczuciami co to lekarzy. Oczywiste jest to że skoro kurzawa pomógł Ci i zostalas mama to będziesz go chwalić. Gratuluje Ci sukcesu. Na mnie nie zrobił najlepszego wrażenia i wyraziłam tylko swoje zdanie. A mam za sobą prawie 8 lat walki (wyobraz sobie w jakim stanie jest moja psychika)i wizyty u wielu lekarzy, więc mam co porównywać.

    Nikola, Butterfly23, Kulta lubią tę wiadomość

  • Jagoda30 Autorytet
    Postów: 293 495

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macia wrote:
    Skad masz takie info? Pytam, bo ja w kontakcie z Baczkiem i PC i od nich mam info, ze najpóźniej początek września startują. Maja wszystko oprócz pozwolenia.

    Ja w tym tyg na wizycie pytałam i podobno najwcześniej połowa września i podobno nie chodzi wcale o pozwolenia tylko ekipa budowlana nawaliła ale widomo jak to jest jaka prawda nikt do końca nie wie.

    w4sq9n73awfgloi3.png
  • Nikola Autorytet
    Postów: 1690 301

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi również dr mówił, że we wrześniu, ale wiedomo wszystko może się przesunąć. Najważniejsze, że to już niedługo.

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7165 7244

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macia wrote:
    Skad masz takie info? Pytam, bo ja w kontakcie z Baczkiem i PC i od nich mam info, ze najpóźniej początek września startują. Maja wszystko oprócz pozwolenia.
    Coś w ten deseń jak Jagoda napisała. Od kogoś, kto tam pracuje

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7165 7244

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola wrote:
    Tak mi również dr mówił, że we wrześniu, ale wiedomo wszystko może się przesunąć. Najważniejsze, że to już niedługo.
    Niby tak, ale ja np czekam na PC od lutego. Później wyszedł koronawirus, lekarz powiedział, żeby odpocząć przez 2-3 miesiące i od czerwca działamy. Mamy sierpień i co chwile jakaś obsuwa.

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
‹‹ 1144 1145 1146 1147 1148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ