X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Klinika VitroLive Szczecin
Odpowiedz

Klinika VitroLive Szczecin

Oceń ten wątek:
  • MagdaSZ Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Od niedawana dołączyłam do waszego grona, podobnie jak wy codziennie walczę o dziecko.
    Korzystałam z wielu specjalistów, nie tylko w Szczecinie (Łódź, Warszawa, Wrocław). Wiele rozmów za mna, z miłymi i empatycznym lekarzami, którzy zlecali mi i mężowi mnóstwo badań, wręcz rozmyślali nad moimi badaniami i snuli przeróżne historie. Również trafiłam do profesora Kurzawy. Nauczona doświadczeniem zaczęłam zadawać pytania o wszystko, okazało się ze wiele z tych badań przy metodzie in vitro nie jest potrzebne. Uważam ze może profesor nie należy do grona lekarzy który trzyma za rękę i uspakaja swoich pacjentów, ale na pewno posiada ogromna wiedzę w leczeniu niepłodności i to od niego inni lekarze czerpią wiedzę. Moje doświadczenie w leczeniu niepłodności, niestety jest dość pokaźne ale dzięki temu Z czystym sumieniem mogę polecić profesora Kurzawę.
    Trzymam kciuki za każda walczącą kobietkę o dziecko bo jest to bardzo trudna droga, niejednokrotnie z wieloma porażkami po drodze.

    Nikola lubi tę wiadomość

  • MagdaSZ Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Od niedawana dołączyłam do waszego grona, podobnie jak wy codziennie walczę o dziecko.
    Korzystałam z wielu specjalistów, nie tylko w Szczecinie (Łódź, Warszawa, Wrocław). Wiele rozmów za mna, z miłymi i empatycznym lekarzami, którzy zlecali mi i mężowi mnóstwo badań, wręcz rozmyślali nad moimi badaniami i snuli przeróżne historie. Również trafiłam do profesora Kurzawy. Nauczona doświadczeniem zaczęłam zadawać pytania o wszystko, okazało się ze wiele z tych badań przy metodzie in vitro nie jest potrzebne. Uważam ze może profesor nie należy do grona lekarzy który trzyma za rękę i uspakaja swoich pacjentów, ale na pewno posiada ogromna wiedzę w leczeniu niepłodności i to od niego inni lekarze czerpią wiedzę. Moje doświadczenie w leczeniu niepłodności, niestety jest dość pokaźne ale dzięki temu Z czystym sumieniem mogę polecić profesora Kurzawę.
    Trzymam kciuki za każda walczącą kobietkę o dziecko bo jest to bardzo trudna droga, niejednokrotnie z wieloma porażkami po drodze.

  • Kulta Autorytet
    Postów: 602 361

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie dziwne poczucie, że coś mi tu j#bie reklama VL. Nie to, że mam coś przeciwko, ale jednak szczerość cenię ponad wszystko. Hm. Dziwnie.
    Tym samym chcialam z Wami pożegnać. Od wielu z Was dostałam ogromne wsparcie, dużo wskazówek, nieocenione rady.
    Trzymam kciuki za wszystkie starające się. I bardzo, bardzo, bardzo Was wspieram.
    Chcialam bardzo podziękować [kolejność przypadkowa :-)] Malej Mi, Malladze, Maci, Sylwii, Minutce, Kamisi, Asi, Wombi, Lonce, Luusii❤️ bez Was nie byłabym tu, gdzie jestem.

    Trzymajcie się ciepło i walczcie 💪❤️

    Lońka, kamisia, wombi lubią tę wiadomość

    - rozpoczęcie starań IX 2015
    - 6 IUI, dwie pełne procedury IVF, dwie ciąże biochemiczne po transferach
    - XII 2019 szczepienia limfocytami Męża u dr P, cb
    - XII 2020 Synek - naturalny cud😍
    - VI 2022 cb
    - III 2023 antybiotykoterapia dr P
    AMH 0,23😱
    - VI 2023 immunosupresja (azathiopryne i encorton). Pierwszy cykl- torbiel. Drugi cykl- polip. Koniec starań z pomocą medyczną, organizm mówi PAS.
  • Iza1977 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awola wrote:
    Cześć Dziewczyny. Doktor Budzińska zaczęła oficjalnie pracę w Klinice Bocian 😊

    https://klinikabocian.pl/umow-wizyte?city=szczecin
    dr Ewelina prowadziła moją ciążę. Poprawnie, ale bez większego zaangażowania. Przeoczyła początki cholestazy ciążowej, miałam szczęście że był w klinice prof. Kurzawa i skonsultował moje wyniki. Jeszcze tego samego dnia byłam w szpitalu w Zdrojach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2020, 21:31

  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Mam takie dziwne poczucie, że coś mi tu j#bie reklama VL. Nie to, że mam coś przeciwko, ale jednak szczerość cenię ponad wszystko. Hm. Dziwnie.
    Tym samym chcialam z Wami pożegnać. Od wielu z Was dostałam ogromne wsparcie, dużo wskazówek, nieocenione rady.
    Trzymam kciuki za wszystkie starające się. I bardzo, bardzo, bardzo Was wspieram.
    Chcialam bardzo podziękować [kolejność przypadkowa :-)] Malej Mi, Malladze, Maci, Sylwii, Minutce, Kamisi, Asi, Wombi, Lonce, Luusii❤️ bez Was nie byłabym tu, gdzie jestem.

    Trzymajcie się ciepło i walczcie 💪❤️


    Oczywiscie ze to spam totalny. Profile zakladane po to by dac wpis z pochwalami o dr. Kurzawie i VL. Szkoda ze te "osoby" wcześniej nie dzielily sie z nami swoja historią. Jak dla mnie zenada...

    Kulta.... ja również serdecznie Ci dziekuje za podzielenie sie wiedza z zakresu immunologii. Ciesze sie, ze sa takie dobre duszyczki jak ty i bezinteresownie pomagaja sobie wzajemnie w tej walce❤ trzymam kciuki za Ciebie ❤

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza1977 wrote:
    Również trafiłam do profesora Kurzawy. Nauczona doświadczeniem zaczęłam zadawać pytania o wszystko, okazało się ze wiele z tych badań przy metodzie in vitro nie jest potrzebne. Uważam ze może profesor nie należy do grona lekarzy który trzyma za rękę i uspakaja swoich pacjentów, ale na pewno posiada ogromna wiedzę w leczeniu niepłodności i to od niego inni lekarze czerpią wiedzę. Moje doświadczenie w leczeniu niepłodności, niestety jest dość pokaźne ale dzięki temu Z czystym sumieniem mogę polecić profesora Kurzawę.
    Trzymam kciuki za każda walczącą kobietkę o dziecko bo jest to bardzo trudna droga, niejednokrotnie z wieloma porażkami po drodze.
    [/QUOTE]


    Wyjelas slowa z ust MagdySZ😂

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • Lońka Autorytet
    Postów: 843 407

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Mam takie dziwne poczucie, że coś mi tu j#bie reklama VL. Nie to, że mam coś przeciwko, ale jednak szczerość cenię ponad wszystko. Hm. Dziwnie.
    Tym samym chcialam z Wami pożegnać. Od wielu z Was dostałam ogromne wsparcie, dużo wskazówek, nieocenione rady.
    Trzymam kciuki za wszystkie starające się. I bardzo, bardzo, bardzo Was wspieram.
    Chcialam bardzo podziękować [kolejność przypadkowa :-)] Malej Mi, Malladze, Maci, Sylwii, Minutce, Kamisi, Asi, Wombi, Lonce, Luusii❤️ bez Was nie byłabym tu, gdzie jestem.

    Trzymajcie się ciepło i walczcie 💪❤️

    ✌✌

    2017-2020(4 IVF,6 ET, IUI)
    ______________________
    2021
    5.05 IUI🤰🏼
    ▪️ 21.01.2022 - 🤱🏼

    ______________________
  • Iza1977 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stanka36 wrote:
    Wyjelas slowa z ust MagdySZ😂

    Już usunęłam post. Owszem droga Pani. Założyłam profil, żeby opowiedzieć Wam moją historię, ponieważ mam swoje subiektywne zdanie na temat VitroLive i prof. Kurzawy. A, że nie mam potrzeby chować się za nickiem - nazywam się Izabela Marecka, mieszkam w Szczecinie jeżeli któraś z Pań będzie miała ochotę ze mną porozmawiać proszę bardzo : [email protected].
    W VL "mieszkałam" 5 lat. Gdy zjawiliśmy się tam z mężem pełni optymizmu i nadziei po raz pierwszy - nie sądziliśmy jak trudna droga nas czeka. Przeszliśmy przez 5 procedur IVF, miałam 9 transferów, straciłam dwie ciąże. W międzyczasie chodziłam do wróżek, na masaże, stosowałam diety, medytowałam, wbijałam igły w każde miejsce na swoim ciele :D. Czytałam książki coachingowe. Swoją droga znacie Panie tą lekturę ? https://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/7,137474,21988707,nieplodnosc-jak-miec-dziecko-gdy-podobno-nie-masz-szans.html Zastosowałam się do tej "metody" także.
    Poznałam wszystkich lekarzy , wszystkie panie embriolog i pielęgniarki. To profesor Kurzawa prowadził nas przez cały ten czas, chociaż na konsultacjach i transferach poznałam także dr Głąbowskiego, dr Budzińską, dr Sienkiewicza i wspaniałą, empatyczną Anię Petri, embriolożkę, która odpowiadała na wszelkie moje pytania. Wracając do Profesora. Bywa szorstki, lakoniczny nie pociesza, nie mówi co chcemy usłyszeć, nie głaszcze po głowie. Nieraz kłóciłam się z nim, forsowałam swoje pomysły, "naginałam zasady", co nie zmienia faktu, że nigdy się nie mylił - nigdy też nie obiecywał cudów.
    Przy ostatniej 5 procedurze wiedziałam, że będzie to moja ostatnia skończyłam 41 lat i wiedziałam, że już więcej nie dam rady. Oczywiście dawki leków były duże, bo moje AMH z wyjściowego 3.5 spadło do mniej więcej 1.6 więc szanse się zmniejszały. Udało nam się wyhodować 3 zarodki, 2 zostały zamrożone w 3 dobie, jeden w 5 , procedurę nadzorowała Ania Petri. Pamiętam swoją rozpacz jak dowiedziałam się, że nie będę mogła mieć podanych zarodków świeżych, ze względu na zespół hiperstymulacji. Pamiętam, że profesor powiedział, że nie ma to znaczenia, oczywiście nie posłuchałam go ;) Po 4 miesiącach podeszliśmy do transferu. Coś mnie tknęło i 9 dpt zrobiłam test z apteki. Oczywiście nie nastawiałam się na nic bo zarodek z 3 doby, ja bez objawów test zrobiony w ciągu dnia... A tu różowa blada kreseczka. Czy się ucieszyłam? Po 5 latach,dwóch straconych ciążach, wielu wielu transferach ?.. No jasne, ale starałam się nie robić nadziei. Za bardzo bolało. Popędziłam natomiast rano do kliniki na betę. O 14.00 widzę, że dzwoni do sam mnie Profesor!!! Z dobrymi wiadomościami! On też czekał na te wyniki... Beta ok 150. Ale nadal umiarkowany optymizm. I tak "nie cieszyliśmy się" do końca ciąży...
    Oczywiście mogłabym długo pisać. O procedurach, lekach, różnych metodach stymulacji,suplementach, wzlotach upadkach, euforii i rozpaczy i o statystykach ale wiem jedno - gdybym nie spotkała tego człowieka na swojej drodze, nie miałabym Aleksandra.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2020, 21:46

  • Iza1977 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikola wrote:
    Wiadomo, że nie on. To skrót myśliwy. To oczywiste, że Klinika Bocian to sieć klinik leczenia niepłodności. Myślę, że kasa kasą, ale chęć pomocy też jest ważna i trzeba zaufać i oddać się jednemu lekarzowi u którego poczujemy się zaopiekowani. Zobaczymy....mam nadzieję, że będziemy zadowoleni 🙂 To trzymam za was mocno kciuki i szybką skuteczność w postaci dzidziusiu;)

    Jakbym miała teraz zaczynać IVF, to spotkałabym się z paroma lekarzami. I wtedy dopiero wybrała. Musi być chemia ;)

    Nikola lubi tę wiadomość

  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza1977 wrote:
    Już usunęłam post. Owszem droga Pani. Założyłam profil, żeby opowiedzieć Wam moją historię, ponieważ mam swoje subiektywne zdanie na temat VitroLive i prof. Kurzawy. A, że nie mam potrzeby chować się za nickiem - nazywam się Izabela Marecka, mieszkam w Szczecinie jeżeli któraś z Pań będzie miała ochotę ze mną porozmawiać proszę bardzo : [email protected].
    W VL "mieszkałam" 5 lat. Gdy zjawiliśmy się tam z mężem pełni optymizmu i nadziei po raz pierwszy - nie sądziliśmy jak trudna droga nas czeka. Przeszliśmy przez 5 procedur IVF, miałam 9 transferów, straciłam dwie ciąże. W międzyczasie chodziłam do wróżek, na masaże, stosowałam diety, medytowałam, wbijałam igły w każde miejsce na swoim ciele :D. Czytałam książki coachingowe. Swoją droga znacie Panie tą lekturę ? https://wyborcza.pl/TylkoZdrowie/7,137474,21988707,nieplodnosc-jak-miec-dziecko-gdy-podobno-nie-masz-szans.html Zastosowałam się do tej "metody" także.
    Poznałam wszystkich lekarzy , wszystkie panie embriolog i pielęgniarki. To profesor Kurzawa prowadził nas przez cały ten czas, chociaż na konsultacjach i transferach poznałam także dr Głąbowskiego, dr Budzińską, dr Sienkiewicza i wspaniałą, empatyczną Anię Petri, embriolożkę, która odpowiadała na wszelkie moje pytania. Wracając do Profesora. Bywa szorstki, lakoniczny nie pociesza, nie mówi co chcemy usłyszeć, nie głaszcze po głowie. Nieraz kłóciłam się z nim, forsowałam swoje pomysły, "naginałam zasady", co nie zmienia faktu, że nigdy się nie mylił - nigdy też nie obiecywał cudów.
    Przy ostatniej 5 procedurze wiedziałam, że będzie to moja ostatnia skończyłam 41 lat i wiedziałam, że już więcej nie dam rady. Oczywiście dawki leków były duże, bo moje AMH z wyjściowego 3.5 spadło do mniej więcej 1.6 więc szanse się zmniejszały. Udało nam się wyhodować 3 zarodki, 2 zostały zamrożone w 3 dobie, jeden w 5 , procedurę nadzorowała Ania Petri. Pamiętam swoją rozpacz jak dowiedziałam się, że nie będę mogła mieć podanych zarodków świeżych, ze względu na zespół hiperstymulacji. Pamiętam, że profesor powiedział, że nie ma to znaczenia, oczywiście nie posłuchałam go ;) Po 4 miesiącach podeszliśmy do transferu. Coś mnie tknęło i 9 dpt zrobiłam test z apteki. Oczywiście nie nastawiałam się na nic bo zarodek z 3 doby, ja bez objawów test zrobiony w ciągu dnia... A tu różowa blada kreseczka. Czy się ucieszyłam? Po 5 latach,dwóch straconych ciążach, wielu wielu transferach ?.. No jasne, ale starałam się nie robić nadziei. Za bardzo bolało. Popędziłam natomiast rano do kliniki na betę. O 14.00 widzę, że dzwoni do sam mnie Profesor!!! Z dobrymi wiadomościami! On też czekał na te wyniki... Beta ok 150. Ale nadal umiarkowany optymizm. I tak "nie cieszyliśmy się" do końca ciąży...
    Oczywiście mogłabym długo pisać. O procedurach, lekach, różnych metodach stymulacji,suplementach, wzlotach upadkach, euforii i rozpaczy i o statystykach ale wiem jedno - gdybym nie spotkała tego człowieka na swojej drodze, nie miałabym Aleksandra.

    W ciagu ostatnich 2 dni pojawily sie tu posty swiezo zalozonych kont z pochwalami profesora. Mamy uwierzyc ze to przypadek??? Nie twierdze, ze nie walczylas z nieplodnoscia, nie twierdze, ze nie udalo ci sie zajsc w ciaze i urodzic ale... zakladac konto po to by zachwalac VL ... prosze... to forum to nie czasopismo Prestiz, ktore nie niejednokrotnie reklamowalo klinike. Dla mnie twoj wpis to dzialanie marketingowe. Mimo wszystko gratuluję potomka i zycze wielu pieknych dni oddanych macierzynstwu 😊

    kamisia, Mnice 1 lubią tę wiadomość

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7159 7242

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta- wszystkiego dobrego dla Was!

    O mamo, co się tu porobiło :o wszystkie jak jeden mąż zachwalają prof Kurzawę. Ja nigdy u niego nie byłam, miałam przyjemność zamienić z nim z dwa zdania na korytarzu. Nie wzbudził mojego zaufania. Nikt profesorowi nie ujmuje, nie zabiera jego doświadczenia, wiedzy. Dziewczyny bardziej patrzą na jego podejście do człowieka. Ja również należę do osób, które patrzą na lekarza pod tym kątem. Prof Kurzawa się „nie cacka”. Ja np potrzebuję lekarza, który również podniesie trochę na duchu. Ale mam kilka znajomych, które leczyły się u prof. One mają dzieci, ja nie...

    Nikola lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu się dzieje 🤯
    Popieram podejrzenia Kulty 🤦‍♀️
    Ja swoje zdanie o RK już miałam okazję wygłosić, jeśli jest ktoś ciekawy można sięgnąć do moich poprzednich wypowiedzi.
    Podczas swojej drogi uważam, że często trafiałam na niewłaściwych lekarzy i żałuję, że tak późno trafiłam na to forum, dzięki pomocy dziewczyn oraz zmianie lekarza czekam na moją córeczkę 😍

    Nikola lubi tę wiadomość

  • Szczecinianka Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proponuję założyć wątek pochwalny na temat kliniki Bocian, która ma się otworzyć w Posejdonie;)

    Nie każda dziewczyna ma ochotę pisać ile miała jajeczek, jaką betę w pierwszym, trzecim i piątym dniu i pokazywać zdjęcia testów ciążowych.Niektóre tylko czytają, szukają informacji, wskazówek, opinii.A forum do tego też służy. Do wystawiania opinii.Iza-gratuluję dziecka i nie przejmuj się dość chłodnym odbiorem" koleżanek"- może komuś Twoje informacje posłużą. Fajnie, że podzieliłaś się swoją historią. Ale prawda jest taka, że na tym forum nie można chwalić Vitrolive, bo jest tylko jeden słuszny lekarz...A co do owego lekarza , to owszem- miałam z nim bliski kontakt w szpitalu i obiektywnie - podkreślam, że obiektywnie-uważam, że jest w porządku. Ale tego obiektywizmu brakuje niektórym z Was niestety.To,że kilka z Was czeka na otwarcie nowej kliniki z dr Bączkowskim to tylko dobrze o nim świadczy.Ale to, że ktoś inny wypowiada się pozytywnie o Vitrolive to nie oznacza, że "grunt im się pali pod nogami" i to reklama.Mają mnóstwo pacjentek i pacjentów, weźcie pod uwagę, że oni mogą mieć inne zdanie.

    Naprawdę polecam założenie nowego wątku wraz otwarciem nowej kliniki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2020, 07:02

  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczecinianka wrote:
    Proponuję założyć wątek pochwalny na temat kliniki Bocian, która ma się otworzyć w Posejdonie;)
    Nie każda dziewczyna ma ochotę pisać ile miała jajeczek, jaką betę w pierwszym, trzecim i piątym dniu i pokazywać zdjęcia testów ciążowych.Niektóre tylko czytają, szukają informacji, wskazówek, opinii.A forum do tego też służy. Do wystawiania opinii.Iza-gratuluję dziecka i nie przejmuj się dość chłodnym odbiorem" koleżanek"- może komuś Twoje informacje posłużą. Fajnie, że podzieliłaś się swoją opinią. Ale prawda jest taka, że na tym forum nie można chwalić Vitrolive, bo jest tylko jeden słuszny lekarz...A co do owego lekarza , to owszem- miałam z nim bliski kontakt w szpitalu i obiektywnie - podkreślam, że obiektywnie-uważam, że jest w porządku. Ale tego obiektywizmu brakuje niektórym z Was niestety.


    Ja akurat nie mam interesu w tym by pochwalac Baczka czy innych. Wyrazilam swoje zdanie dotyczace nagłych pochwał z nowo powstalych profili....dla mnie zagrywka slaba i klinika traci na wiarygodnosci.na szczęście kazda ma swoj rozum i wybiera wedle uznania. Pozdrawiam wszystkie straraczki i mamuski😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2020, 06:48

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • Szczecinianka Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie byłabym taka pewna,że wszystkie nowe profile to reklama,bo sama dołączylam dopiero jak zaszłam w ciążę.Nie wszyscy lubią opisywać na bieżąco swoją historię.Czasem wystarczy dla wsparcia tylko i aż czytanie wypowiedzi innych.

    A z tym nowym wątkiem to naprawdę to rozważcie,bo ja nie udzielałabym się na forum dajmy na to posiadaczy BMW jeśli posiadam Opla;)A jak już miałam kiedyś to BMW i nie byłam zadowolona,to dobrze jest napisać dlaczego,ale chyba przyjemniej pisać o zaletach nowego auta czy też...kliniki;)A znajomość z dobrymi koleżankami z dawnego forum można kontynuować w przyjemniejszych okolicznościach przyrody;)

    Też pozdrawiam wszystkie pary starające się o dziecko i rodziców. Najważniejsze w tym wszystkim żeby spełniły się nasze marzenia:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2020, 07:26

  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczecinianka wrote:
    A ja nie byłabym taka pewna,że wszystkie nowe profile to reklama,bo sama dołączylam dopiero jak zaszłam w ciążę.Nie wszyscy lubią opisywać na bieżąco swoją historię.Czasem wystarczy dla wsparcia tylko i aż czytanie wypowiedzi innych.

    A z tym nowym wątkiem to naprawdę to rozważcie,bo ja nie udzielałabym się na forum dajmy na to posiadaczy BMW jeśli posiadam Opla;)A jak już miałam kiedyś to BMW i nie byłam zadowolona,to dobrze jest napisać dlaczego,ale chyba przyjemniej pisać o zaletach nowego auta czy też...kliniki;)A znajomość z dobrymi koleżankami z dawnego forum można kontynuować w przyjemniejszych okolicznościach przyrody;)

    Też pozdrawiam wszystkie pary starające się o dziecko i rodziców. Najważniejsze w tym wszystkim żeby spełniły się nasze marzenia:)


    Ha ha 😊 sugerujesz zeby spadac z watku bo ktos nie nalezy juz do kliniki a z koleżankami umowic sie na pogaduchy do parku? Ale masz tupet... myslalam ze takie rzeczy tylko w tv publicznej.

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20541 21740

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2021, 11:02

    wombi lubi tę wiadomość

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20541 21740

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kulta wrote:
    Mam takie dziwne poczucie, że coś mi tu j#bie reklama VL. Nie to, że mam coś przeciwko, ale jednak szczerość cenię ponad wszystko. Hm. Dziwnie.
    Tym samym chcialam z Wami pożegnać. Od wielu z Was dostałam ogromne wsparcie, dużo wskazówek, nieocenione rady.
    Trzymam kciuki za wszystkie starające się. I bardzo, bardzo, bardzo Was wspieram.
    Chcialam bardzo podziękować [kolejność przypadkowa :-)] Malej Mi, Malladze, Maci, Sylwii, Minutce, Kamisi, Asi, Wombi, Lonce, Luusii❤️ bez Was nie byłabym tu, gdzie jestem.

    Trzymajcie się ciepło i walczcie 💪❤️

    <3

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Szczecinianka Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugeruję,że nakrecanie złych emocji na pewno nikomu nie służy, ale może to lubisz.A " inne okoliczności przyrody" to merafora;)Pomyśl o tym Stanka36.I trochę grzeczniej proszę.Nikomu nie sugeruję spadać z wątku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2020, 08:12

  • Stanka36 Autorytet
    Postów: 615 527

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczecinianka wrote:
    Sugeruję,że nakrecanie złych emocji na pewno nikomu nie służy, ale może to lubisz.A " inne okoliczności przyrody" to merafora;)Pomyśl o tym Stanka36.I trochę grzeczniej proszę.Nikomu nie sugeruję spadać z wątku.


    To wlasnie ty nakrecasz zle emocje... kazda z nas ma prawo miec wlasne zdanie i wypraszanie kolezanek z forum na inne swiadczy o twojej kulturze i twojej grzeczności.

    Hashimoto, Pai-1 4G homo, nk 17 %, th1 wysokie, amh 3,76
    01.2020 - sis,2x histero, usuniecie przegrody
    Zmiana Vitrolive Szczecin----> Invicta Gdańsk
    On- slabe nasienie, translokacja rob. 45 xy ( 13,14)
    01.06.2020 14 kumulusow-13 MII- IMSI - 8 ❄
    20.06.2020 10 kumulusow - 6 MII - IMSI - 2 ❄
    8 badanych PGS - 5 zdrowych ❄

    26.08. - transfer 6.1.1.
    6dpt - bhcg 9, 8 dpt - bhcg 32, 9 dpt - bhcg 56, 12 dpt - bhcg 220, 14dpt - bhcg 600, 17 dpt - bhcg 1867

    3.05.2021 ❤ "Dokądkolwiek pójdę poniosę za sobą twój pierwszy krzyk..."
‹‹ 1145 1146 1147 1148 1149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ