X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kliniki w Czechach
Odpowiedz

Kliniki w Czechach

Oceń ten wątek:
  • Adek2 Przyjaciółka
    Postów: 63 45

    Wysłany: 11 lipca 2023, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Przepraszam, że sie wtrącę w wątek, ale dopiero rozpoczynam przygodę z IVF. Jestem zielona… prawdopodobnie zdecydujemy sie na reprofit w ostravie, jesteśmy po pierwszej konsultacji online w Reproficie (termin był praktycznie od ręki i nie ma problemu, jakimiś sie zdecydujemy, żeby umówić wizytę na miejscu. Pani doktor zapytała, czy mam możliwość refundacji leków w Polsce. Byłam zaskoczona, nie wiedziałam , że NFZ refunduje leki do stymulacji. Pytanie jak podejść do tematu, kto miałby wypisać receptę?
    PS, jakie były wasze motywacje przy wyborze kliniki? Dlaczego zdecydowałyście sie na Czechy. Z góry dziękuje za każda odpowiedz ❤️❤️❤️

    33 lata, 4 lata starań po stracie

    2019 -19tc ciąża obumarła 💔
    2020 CB 💔
    04.23 CB 💔

    03.22 IUI 🙅‍♀️
    06.23 IUI (3 pecherzyki, aromek+fostimon) 🙅‍♀️

    Toczeń - ASP - ANA1 -ujemny

    trombofilia: obniżone białko S [50%]
    TSH < 2 – Letrox 150
    Kariotyp -ok
    Immunologia zbadana
    02.23 histeroskopia z abrazja endo-mikropolipy, przerost prosty
    CD138 - ok

    14.01 niespodziewane II 🥹
    SANCO - niskie ryzyka, dziewczynka 💖
    Termin na 24 września 2024
  • HaBie Koleżanka
    Postów: 53 25

    Wysłany: 11 lipca 2023, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, pracuję w klinice wspomaganego rozrodu i zapraszam wszystkich, którzy mają pytania dotyczące tego, jak można leczyć się po czeskiej stronie. W klinikach Pronatal Ostrava/Praga są teraz bezpłatna konsultacja a do końca września zniżka ok 1500 zł na całąprcedurę ivf

  • Wowow Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 14 listopada 2023, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny!
    Przymierzam sie do zamrozenia komorek jajowych i rozwazam Czechy. Standardowo zapytam- jaka klinike polecacie?🙂 czytam wlasnie tutejsze watki i probuje sie w tym odnalezc, macie moze jakas "sciage", rady i namiary? Jak na razie wnioskuje,ze Reprofit Ostrava "wysuwa" sie tu na prowadzenie ale moze jest jeszcze cos o czym nie wiem 😊

  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżóweczka wrote:
    Zależy jaka procedura. Ja polecam Reprofit Ostrawa.


    Hej zastanawiam się nad wyborem reprofit w ok strawie widzę że korzystaliście z tej kliniki czy możesz ją polecić jakie jest podejście ile wizyt?

  • Magdzior Koleżanka
    Postów: 72 19

    Wysłany: 3 grudnia 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kammka7 wrote:
    Jest ktoś na forum kto aktualnie leczy się lub leczył w Unice w Pradze?

    Podbijamy pytanie też jestem zainteresowana😊

  • Biała_mewa Znajoma
    Postów: 30 4

    Wysłany: 7 grudnia 2023, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jest tu jakaś, która podjęła się procedury (inseminacji lub in vitro) w pojedynkę z "partnerem" na papierku? Interesuje mnie czy procedura była bardzo skomplikowana czy można dokumenty wypełnić w pl? I jak oni to weryfikują?

    Joanna43 lubi tę wiadomość

  • Joanna43 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 14 stycznia, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was ma jakieś namiary na klinikę w Czechach, gdzie jest możliwa inseminacja kobiety bez partnera?
    Jeśli trzeba wypełnić dokument z danymi partnera to czy musi być on spisany w obecności notariusza czy nie jest to sprawdzane? Bardzo proszę o jakieś informacje.

  • Joanna43 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 stycznia, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi0987 wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem nowa w temacie, pelno różnych informacji w internecie i juz mam mentlik.
    Sprawa jest taka, ze jestem singielka, mam juz jedna coreczke ale bardzo pragne miec drugie dziecko. Nie chcę uzalezniac swojego szczęścia od tego czy kogos spotkam w swoim życiu bo moze sie to nigdy nie zdarzyć.
    Prosze, jesli ktoras z Was byla/ jest w podobnej sytuacji niech sie do mnie odezwie.
    Chcialabym przejsc inseminacje w Czechach ale jest problem z przyjazdem 'partnera' zeby podpisac dokumenty.
    Nie wiecie czy mozna dostac dokumenty meilowo i sie ktos machnie w domu?
    I czy trzeba jakos udowadniać ze ja i 'partner' nie jesteśmy w stanie począć naturalnie dziecka?
    Bo nawet jesli znajde kogos kto by podpisal dokumenty to nie udowodnie ze jest bezpłodny. Mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi 😅
    Pomóżcie! 🙏🏻

  • Cynamoon Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 4 marca, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HaBie wrote:
    Witam, pracuję w klinice wspomaganego rozrodu i zapraszam wszystkich, którzy mają pytania dotyczące tego, jak można leczyć się po czeskiej stronie. W klinikach Pronatal Ostrava/Praga są teraz bezpłatna konsultacja a do końca września zniżka ok 1500 zł na całąprcedurę ivf
    Hej ja jestem zainteresowana ale jestem singielka i wiem że wystarczy podpis faceta ale nie mam żadnego zaufanego w danym momencie . Może ktoś kogoś zna ?

‹‹ 25 26 27 28 29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ