X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Kliniki w Czechach
Odpowiedz

Kliniki w Czechach

Oceń ten wątek:
  • HaBie Koleżanka
    Postów: 53 25

    Wysłany: 27 listopada 2022, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pronatal w Ostravie, krótkie terminy, można on-line

    AniaMasz88 lubi tę wiadomość

  • Hania2010 Autorytet
    Postów: 509 903

    Wysłany: 6 stycznia 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny która klinike polecacie w czechach
    na jakie koszty trzeba sie nastawic

  • monester Autorytet
    Postów: 4374 4203

    Wysłany: 6 stycznia 2023, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania2010 wrote:
    hej dziewczyny która klinike polecacie w czechach
    na jakie koszty trzeba sie nastawic
    Wszystko zależy czy chcesz na własnych komórkach, czy kd czy az, Koszty są różne, zależy od protokołu, ilości zarodków, czy będziesz je badać . Tu ja forum chyba najpopularniejsza jest Ostrava : reprofit i Eurofertil.

  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 2093 3810

    Wysłany: 6 stycznia 2023, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania2010 wrote:
    hej dziewczyny która klinike polecacie w czechach
    na jakie koszty trzeba sie nastawic
    Zależy jaka procedura. Ja polecam Reprofit Ostrawa.

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava
    ➡️7 dpt beta 72,18
    ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72
    ➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt mamy ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm Maleństwa ❤
    ➡️21+0 tc 03.03.23 USG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️26+4 tc 11.04.23 957g.
    ➡️30+4 tc 1432 g.
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g.
    ➡️34+4 tc 2411 g.
    ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    age.png
  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 370 60

    Wysłany: 20 kwietnia 2023, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Napisałam @ do Reprofit i Eurofertil z pytaniem o pierwszy wolny termin. W Eurofertil pierwszy wolny - styczeń 2024, a w Reprofil maj 2023. Skąd taka różnica? Eurofertil jest bardziej oblegany bo jest lepszy czy po prostu mniejszy i dlatego dłużej się czeka?

    PaulinaB94 lubi tę wiadomość

  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 370 60

    Wysłany: 20 kwietnia 2023, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emily0723 wrote:
    Jest mniejszy, tańszy a Polki przyjmuje w zasadzie tylko jeden lekarz mówiący po polsku.

    Rozumiem, że ten Lechcina tak? On mówi po polsku?

  • Desire87 Koleżanka
    Postów: 128 15

    Wysłany: 11 maja 2023, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane czy któraś z Was miała przypisany przy stymulacji w Czechach lek Gonapeptyl?

  • Boguśka Koleżanka
    Postów: 36 53

    Wysłany: 11 maja 2023, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Desire87 wrote:
    Kochane czy któraś z Was miała przypisany przy stymulacji w Czechach lek Gonapeptyl?
    Hej, ja mialam :)

    Desire87 lubi tę wiadomość

  • Desire87 Koleżanka
    Postów: 128 15

    Wysłany: 11 maja 2023, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boguśka wrote:
    Hej, ja mialam :)
    AA Oki, pytam bo bo w czerwcu zaczynam stymulacje a został mi jeszcze właśnie Gonapeptyl po procedurach w Polsce i właśnie nie wiedziałam czy może się przyda czy go tam przepisują, a mogę wiedzieć kochana w jakiej klinice bylas lub jesteś ?

  • Boguśka Koleżanka
    Postów: 36 53

    Wysłany: 12 maja 2023, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reprofit. Pierwszą stymulację wlasnie robiłam na gonalu, niemniej u mnie bardziej sie sprawdzil menopur :)

  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 370 60

    Wysłany: 25 maja 2023, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo dziewczyny! Byłam na wizycie w Reprofit i w Eurofertil. Musimy teraz coś wybrać. Mąż ma lepsze odczucia, co do dr Lechciny, a ja zaczęłam czytać o nim forum i opinie i się zmartwiłam. Rzeczywiście ta ministymulacja jest taka mega super i dr Lechcina jest taką "czeską Martą Peligą"?

  • monester Autorytet
    Postów: 4374 4203

    Wysłany: 25 maja 2023, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Halo dziewczyny! Byłam na wizycie w Reprofit i w Eurofertil. Musimy teraz coś wybrać. Mąż ma lepsze odczucia, co do dr Lechciny, a ja zaczęłam czytać o nim forum i opinie i się zmartwiłam. Rzeczywiście ta ministymulacja jest taka mega super i dr Lechcina jest taką "czeską Martą Peligą"?
    Tak. Idealnie go opisałas. Co do osoby jest specyficzny, nie owija w bawełnę ale mnie nie podpadł, jest szczery. jak oczekujesz lekarza, który poklepie po plecach to nie on na pewno. Ja nawet nie wiem na ile chodzi o niego czy o to co Lenka potrafi wyczarować. A ona tak dobrze zapładnia komórki, że maja dużo większą przeżywalność zarodki niż w Polsce. Zapewne czytałaś, że oni przeciwni immunologii itd ale raczej dają standardowa obstawę lekami włącznie z encortonem i próbujesz do skutku. Często są zarzuty że nic nie zmienia, więc do transferu dobrze mieć kogoś w Polsce kto Cię przygotuje. Ale w robieniu zarodków to chyba nie mają konkurencji

  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 370 60

    Wysłany: 25 maja 2023, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Tak. Idealnie go opisałas. Co do osoby jest specyficzny, nie owija w bawełnę ale mnie nie podpadł, jest szczery. jak oczekujesz lekarza, który poklepie po plecach to nie on na pewno. Ja nawet nie wiem na ile chodzi o niego czy o to co Lenka potrafi wyczarować. A ona tak dobrze zapładnia komórki, że maja dużo większą przeżywalność zarodki niż w Polsce. Zapewne czytałaś, że oni przeciwni immunologii itd ale raczej dają standardowa obstawę lekami włącznie z encortonem i próbujesz do skutku. Często są zarzuty że nic nie zmienia, więc do transferu dobrze mieć kogoś w Polsce kto Cię przygotuje. Ale w robieniu zarodków to chyba nie mają konkurencji

    No właśnie słyszałam o czeskich embriologach, więc zdecydowlaiśmy się na pewno na Czechy. Nie szukam lekarza, który będzie mnie klepał. Szukam kogoś skutecznego, tylko nie wiem właśnie, czy on ma jakiegoś czuja i dlaytego to wszystko pięknie wychodzi czy po prostu każdy kto by zrobił mini to by pięknei wyszło ;)
    A w PL mini sa zabronione?
    Tobie nie podpadł, ale ostatecznie tam zostałaś?

    Magdzior lubi tę wiadomość

  • monester Autorytet
    Postów: 4374 4203

    Wysłany: 25 maja 2023, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    No właśnie słyszałam o czeskich embriologach, więc zdecydowlaiśmy się na pewno na Czechy. Nie szukam lekarza, który będzie mnie klepał. Szukam kogoś skutecznego, tylko nie wiem właśnie, czy on ma jakiegoś czuja i dlaytego to wszystko pięknie wychodzi czy po prostu każdy kto by zrobił mini to by pięknei wyszło ;)
    A w PL mini sa zabronione?
    Tobie nie podpadł, ale ostatecznie tam zostałaś?
    Mi nie podpadł, w sensie że nie mam nic mu do zarzucenia, tylko nie zdecydowałam się na mini. Ale zostałam tam. On nie ma konkurencji w robieniu blastek. To czy się imolantuja to już inna kwestia. Robi się mini w Polsce ale nie takie. Ogólnie to ja myślę że ich sekret jest w braku antagonisty - zamiast tego dostajesz provera - i stymulacji pod rząd z 6 dniowa przerwa jedynie. W reprofit chyba nie stosują takiego schematu

  • MałaMiMi Ekspertka
    Postów: 370 60

    Wysłany: 25 maja 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monester wrote:
    Mi nie podpadł, w sensie że nie mam nic mu do zarzucenia, tylko nie zdecydowałam się na mini. Ale zostałam tam. On nie ma konkurencji w robieniu blastek. To czy się imolantuja to już inna kwestia. Robi się mini w Polsce ale nie takie. Ogólnie to ja myślę że ich sekret jest w braku antagonisty - zamiast tego dostajesz provera - i stymulacji pod rząd z 6 dniowa przerwa jedynie. W reprofit chyba nie stosują takiego schematu

    Mogę zadać kilka pytań na priv?

  • monester Autorytet
    Postów: 4374 4203

    Wysłany: 25 maja 2023, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Mogę zadać kilka pytań na priv?
    Pewnie

  • HaBie Koleżanka
    Postów: 53 25

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicha wrote:
    Witam Dziewczyny, nie moge znalezc innego wątku i pewnie to nie jest właściwe miejsce ale może macie jakieś info w temacie przenoszenia i utylizacji zarodków w czechach?
    Z góry dziękuję za pomoc 🌺

  • HaBie Koleżanka
    Postów: 53 25

    Wysłany: 12 czerwca 2023, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można bez problemu przenieść do Czech zarodki i tam je rozmrozić. Kliniki kontaktują się ze sobą, muszą podpisać zgody itd....

  • Echo Autorytet
    Postów: 3749 2148

    Wysłany: 9 lipca 2023, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka_77 wrote:
    Cześć dziewczyny, czy są wśród Was, którym udało się w Czechach na własnych komórkach przy niskim AMH i niskiej jakości komórkach? Czy w Czechach mieli na Was pomysł? Czy się poddawali i od razu proponowali KD? Do jakiego wieku stymulują na własnych komórkach?

    Hej! podbijam pytanie. Ktoś coś? :(

    2023 ♡ - 2 straty
    2024 ♡ - IVF ✰
    - 04.2024 ❄✖ wada genetyczna

    ---
    Każda kropla morzem dla mej łódki...
  • MalaSu Ekspertka
    Postów: 148 241

    Wysłany: 10 lipca 2023, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Hej! podbijam pytanie. Ktoś coś? :(

    Na fb jest grupa eurofertil i tam dziewczyny dzieła się swoimi hostoriami

    Ona 🙎‍♀️36 On 🤵‍♂️37
    Starania 5lat
    2020 3x inseminacja
    2021 2x transfer
    1transfer świeży ❌
    2 transfer blastocysta 4AA- biochem
    1.06.2022- wyłuszczenie mięśniaka 8cm

    7.2023- punkcja
    17 pobranych 12 dojrzałych 10 zapłodnionych
    ❄️❄️❄️ 5dniowe (2x ExB/A i 1x B/A)


    AMH 2,96
    IO
    Niedoczynność tarczycy ( jedni mówią, ze jest inni, ze nie ma)
    Kariotypy 🆗
    Mutacja FV R2 heterozygotyczny
‹‹ 25 26 27 28 29
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ