Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

KrakOvi

Oceń ten wątek:
  • nwilk Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 21 stycznia, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej🙂 ja miałam transfer 09.01 ❄️ narazie beta ładnie rośnie. W sobotę USG mam nadzieję że będzie już pęcherzyk. Transfer na cyklu naturalnym tylko na cyclogescie bo karmie 14 miesięczna córkę piersią ( córka z transferu świeżego 02.2024) Jestem pacjentka doktora W. W razie pytań chętnie pomogę 🙂

    14.02.2024 punkcja mamy 9 zarodków 💪
    19.02.2024 transfer świeżego zarodka 5.1.1
    Beta:
    11 dpt-164
    14 dpt-415
    16 dpt- 1190
    8.03.2024 USG jest pęcherzyk 😁
  • Madzia 1 Przyjaciółka
    Postów: 132 46

    Wysłany: 22 stycznia, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nwilk wrote:
    Hej🙂 ja miałam transfer 09.01 ❄️ narazie beta ładnie rośnie. W sobotę USG mam nadzieję że będzie już pęcherzyk. Transfer na cyklu naturalnym tylko na cyclogescie bo karmie 14 miesięczna córkę piersią ( córka z transferu świeżego 02.2024) Jestem pacjentka doktora W. W razie pytań chętnie pomogę 🙂
    Witaj, wysłałam zaproszenie

  • Bluedot Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 25 stycznia, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nwilk wrote:
    Hej🙂 ja miałam transfer 09.01 ❄️ narazie beta ładnie rośnie. W sobotę USG mam nadzieję że będzie już pęcherzyk. Transfer na cyklu naturalnym tylko na cyclogescie bo karmie 14 miesięczna córkę piersią ( córka z transferu świeżego 02.2024) Jestem pacjentka doktora W. W razie pytań chętnie pomogę 🙂

    Cześć, przeczytałam Twoje posty i widzę, że musieliście z partnerem zmierzyć się z kilkoma problemami, ale widzę, również, że finał waszej historii jest szczęśliwy :) powiedz proszę, jak oceniasz klinikę i czy obie ciążę są z pierwszych podejść? Masz jakieś wskazówki co można zrobić aby mieć udany transfer? Ja będę podchodzić do pierwszej procedury w najbliższych tygodniach i jestem tym trochę oszołomiona :)

  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1719 2545

    Wysłany: 26 stycznia, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny po dluzszej przerwie. 🫶🏻

    jak wrazenia z „nowej” kliniki? jak z terminami? kolejkami? zaangazowaniem lekarzy?
    gdzies tam przewija sie temat powrotu do kliniki po ❄️ (ale to jeszcze do porzadnego przegadania), wiec chcialam podpytac jak tam to teraz wyglada. 😁 maja pieniadze z programu?

    Rita23 lubi tę wiadomość

    34 👩🏼 • AMH 4,73 • kir AA • MTHFR hetero. • PAI-1 homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EG + AH + neoparin
    luty 2023 r. - 3300 g i 59 cm synka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    kwiecień 2025 r. - 3120 g i 53 cm drugiego synka 👶🏼 💙

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.2.3

    age.png
    age.png
  • nwilk Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 28 stycznia, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do pieniędzy z programu nie wiem bo my zaczynaliśmy jeszcze przed. Nowa klinika ok chociaż ja wolałam lokalizację starej. Z terminali Panie bardzo się starają i raczej nie ma problemów. Chociaż dr W idzie teraz na urlop. U nas pierwsza córka z świeżego transferu teraz wróciliśmy po rodzeństwo i prawdopodobnie kolejny transfer też udany. Jutro mamy USG 🙂 ja po obydwu transferach suplementowałam witaminę E z Unique czy jakoś tak się ta firma nazywa bo ma wszystkie tokoferole 🙂 czy to pomogło nie wiem ale podobno wspomaga implantację. I do tego glicynian magnezu

    14.02.2024 punkcja mamy 9 zarodków 💪
    19.02.2024 transfer świeżego zarodka 5.1.1
    Beta:
    11 dpt-164
    14 dpt-415
    16 dpt- 1190
    8.03.2024 USG jest pęcherzyk 😁
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1719 2545

    Wysłany: 31 stycznia, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nwilk wrote:
    Co do pieniędzy z programu nie wiem bo my zaczynaliśmy jeszcze przed. Nowa klinika ok chociaż ja wolałam lokalizację starej. Z terminali Panie bardzo się starają i raczej nie ma problemów. Chociaż dr W idzie teraz na urlop. U nas pierwsza córka z świeżego transferu teraz wróciliśmy po rodzeństwo i prawdopodobnie kolejny transfer też udany. Jutro mamy USG 🙂 ja po obydwu transferach suplementowałam witaminę E z Unique czy jakoś tak się ta firma nazywa bo ma wszystkie tokoferole 🙂 czy to pomogło nie wiem ale podobno wspomaga implantację. I do tego glicynian magnezu

    dzieki za odp. 🫶🏻 ja tez wlasnie wolalam stara lokalizacje.. 🙄🙈 no nic, bedziemy myslec co tam dalej. 😁
    mam nadzieje, ze po usg same dobre wiadomosci. ♥️

    34 👩🏼 • AMH 4,73 • kir AA • MTHFR hetero. • PAI-1 homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EG + AH + neoparin
    luty 2023 r. - 3300 g i 59 cm synka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    kwiecień 2025 r. - 3120 g i 53 cm drugiego synka 👶🏼 💙

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.2.3

    age.png
    age.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 31 stycznia, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeej, Przyjaciolka123!!!
    Co u Was?!? :-)
    Jak ten czas leci, już myślicie o powrocie po rodzeństwo, super! ❤️❤️🎀

    Rita23 lubi tę wiadomość

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
  • Przyjaciółka123 Autorytet
    Postów: 1719 2545

    Wysłany: 31 stycznia, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fortunate_bunia wrote:
    Heeeej, Przyjaciolka123!!!
    Co u Was?!? :-)
    Jak ten czas leci, już myślicie o powrocie po rodzeństwo, super! ❤️❤️🎀

    u nas wszystko super, maly rosnie jak na drozdzach, trzeba miec oczy dookola glowy, bo wszedzie sie wspina, na szczescie starszak czesto mnie informuje „mama, dzidzi uciekl na schody” jak np: gotuje obiad w kuchni. 🙄😂♥️
    za miesiac urodzinki pierwszego, a za dwa malemu stuknie roczek. 🥹
    a u Ciebie widze bedzie taki sam zestaw jak u mnie. 🙈🩵🩵🙈😂 jak sie czujesz? 😘 dopiero przeciez mialas transfer, a tu juz blizej niz dalej. 🙈♥️

    fortunate_bunia lubi tę wiadomość

    34 👩🏼 • AMH 4,73 • kir AA • MTHFR hetero. • PAI-1 homo.

    KrakOvi
    23.06.22. - FET 4.2.1 ✊🏼 + EG + AH + neoparin
    luty 2023 r. - 3300 g i 59 cm synka 👶🏼💙

    2024 r. wracamy po rodzeństwo 👶🏼
    03.06. - zakwalifikowani do programu ✔️
    12.07. - start stymulacji - Puregon 200 j. 💉
    22.07. - punkcja - pobrano 17 🥚 - mogliśmy zapłodnić 6
    27.07. - ET 5.1.1 🍀
    kwiecień 2025 r. - 3120 g i 53 cm drugiego synka 👶🏼 💙

    na zimowisku:
    ❄️ 5.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.2.3

    age.png
    age.png
  • fortunate_bunia Autorytet
    Postów: 744 873

    Wysłany: 31 stycznia, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjaciółka123 wrote:
    u nas wszystko super, maly rosnie jak na drozdzach, trzeba miec oczy dookola glowy, bo wszedzie sie wspina, na szczescie starszak czesto mnie informuje „mama, dzidzi uciekl na schody” jak np: gotuje obiad w kuchni. 🙄😂♥️
    za miesiac urodzinki pierwszego, a za dwa malemu stuknie roczek. 🥹
    a u Ciebie widze bedzie taki sam zestaw jak u mnie. 🙈🩵🩵🙈😂 jak sie czujesz? 😘 dopiero przeciez mialas transfer, a tu juz blizej niz dalej. 🙈♥️

    Haha, starszy brat słodziak, jaki opiekuńczy! ❤️ Cieszę się, że tyle radości masz ze swoich chłopaków!
    Tak, u nas też wzmacnia się męski front, ale ucieszyłabym się z każdej ewentualności - liczę, że temat wyprawki ogarnę minimalnym wysiłkiem (wszystko po starszym bracie 😅😅).
    Dziękuję, czuję się dobrze! Obym tak dotrwała do porodu! Szyjka trzyma ładnie (TFU, TFU), to dla mnie ogromną ulga. ❤️
    To będę znowu trzymać kciuki za Was! ❤️🎀🤞🏼

    👩 38 lat
    PCOS, insulinooporność, otyłość, nadciśnienie, depresja
    👨 41 lat
    celiakia, nasienie ok
    🐕🐕🐕
    Starania od 2009.
    Stymulacje lekami ✖
    Jajowody: prawy drożny, lewy niedrożny
    I IVF 10.2022
    ❄❄❄❄❄❄
    1. Transfer FET ❄️ 12.2022 cykl sztuczny, EG + AH
    poronienie chybione 8 t.c. 💔
    2. Transfer FET ❄️ maj 2023 CSz, EG+AH 💕
    8 dpt - 74, 11 dpt - 455, 13 dpt - 1303, 15 dpt - 3210,
    CC 05.01.2024 (37+6), ♂️ 2610g, 47 cm 💙
    age.png
    3. Transfer FET ❄️ CN 11.08.2025
    6 dpt ⏸️
    8 dpt - 34,1; 10 dpt - 120;
    12 dpt - 274; 15 dpt - 1439
    21 dpt - GS+YS 28 dpt - CRL i ❤️
    17.03.2026 34+2, CC, 1830g, 43 cm, 🩵♂️
    age.png
‹‹ 181 182 183 184 185
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ