X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo rolki to ja uwielbiam!!!:) hehe

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 27 lutego 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uwielbiam rolki :) wlasnie po ostatniej iui jak czekaliśmy na nasienie aż troche podrasuja żołnierzyki to kupiłam sobie nowe. I maż mówi ze teraz jak będziemy jechać do lekarza tez sobie kupi i będziemy razem śmigać. Wiec tez czekam juz na wiosnę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musze kupic nowe bo w tamtym roku mi kolko odpadlo haha;) dobrze ze sie nie zabilam..

    Dziewczyny właśnie siedzę na zajeciach. Babka gada o sinicy u dzieci. Spać mi się chce jak cholera...

    Powiedzcie mi ile dpo moge testować, bo już mnie korci...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :) jest sukces:) mam po jednym pieknym dominujacym pecherzyku na kazdym jajniku :))) jeden ma 15,5 a drugi 18 mm :) Pani doktor powiedziala ze mamy wspolzyc w niedziele a w poniedzialek jade na kolejny monitoring- jak nie pekna w tym czasie to biore zastrzyk na przebicie :)) mam nadzieje ze pekna.. same :) ale mam plan wspolzyc jutro rano i w niedziele wieczorem- bo cos mnie kluje tam i boje sie ze przegapie moment :)

    urocza, fablous lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to super wiadomości! ! To teraz serduazkujcie o bedzie owocny cykl :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ano ciesze sie , walczylam o ten moement juz 7 miesiecy...

    Aleksandrakili lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty Ola pedagogike studoiujesz?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pielęgniarstwo magisterke hehe

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Dziewczyny :) jest sukces:) mam po jednym pieknym dominujacym pecherzyku na kazdym jajniku :))) jeden ma 15,5 a drugi 18 mm :) Pani doktor powiedziala ze mamy wspolzyc w niedziele a w poniedzialek jade na kolejny monitoring- jak nie pekna w tym czasie to biore zastrzyk na przebicie :)) mam nadzieje ze pekna.. same :) ale mam plan wspolzyc jutro rano i w niedziele wieczorem- bo cos mnie kluje tam i boje sie ze przegapie moment :)
    brawo gratuluję :) a który to dc ?

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja musze kupic nowe bo w tamtym roku mi kolko odpadlo haha;) dobrze ze sie nie zabilam..

    Dziewczyny właśnie siedzę na zajeciach. Babka gada o sinicy u dzieci. Spać mi się chce jak cholera...

    Powiedzcie mi ile dpo moge testować, bo już mnie korci...
    ooo ja pamiętam mojego studia zaoczne, to był jakiś koszmar. Siedzenie po 12 h w sobotę i niedziele bleeeeee nie zazdroszczę. I tak nie pracuję w zawodzie he :).
    Ola testować to chyba można tak 11 dni po owu.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    brawo gratuluję :) a który to dc ?
    dzis jest 13 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale fajnie by bylo gdybysmy w podobnym czasie zaszly w ciaze :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia super by było:) wymieniałybyśmy się informacjami :D razem wszystko przeżywały :D Dziewczyny uda nam się napewno !! :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    ooo ja pamiętam mojego studia zaoczne, to był jakiś koszmar. Siedzenie po 12 h w sobotę i niedziele bleeeeee nie zazdroszczę. I tak nie pracuję w zawodzie he :).
    Ola testować to chyba można tak 11 dni po owu.
    No do dupy hehe :D ale jakoś muszę to wytrwać :) na szczęście to tylko 2 lata bo to magisterka :D
    To wsumie mogłabym testować już:D ale poczekam do poniedziałku chociaż:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuj :) ja tez studiuje zaocznie.. pedagogike.. znaczy juz ja na szczescie koncze:D bo te zjazdy to masakra:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Testuj :) ja tez studiuje zaocznie.. pedagogike.. znaczy juz ja na szczescie koncze:D bo te zjazdy to masakra:D
    No zjazdy męczą bardzo. A jeszcze jutro nie pójdę na jedne zajęcia wieczorne bo mój tato ma 60tke i nie moge jej opóścić.. Alee.. będe musiala zajecia odrobic...;/ taką mamy posraną szkołe...;/

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 28 lutego 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Dziewczyny :) jest sukces:) mam po jednym pieknym dominujacym pecherzyku na kazdym jajniku :))) jeden ma 15,5 a drugi 18 mm :) Pani doktor powiedziala ze mamy wspolzyc w niedziele a w poniedzialek jade na kolejny monitoring- jak nie pekna w tym czasie to biore zastrzyk na przebicie :)) mam nadzieje ze pekna.. same :) ale mam plan wspolzyc jutro rano i w niedziele wieczorem- bo cos mnie kluje tam i boje sie ze przegapie moment :)


    Wow, super, gratulacje!
    Kciuki za to żeby pęcherzyki ładnie pękły :)

    Znam to uczucie kiedy zastanawiam się czy lepiej współżyć rano, wieczorem, dzisiaj czy jutro, byle tylko nie przegapić odpowiedniego momentu. Masakra ;)

    A u mnie dziś dopiero 22dc i... chyba przyszła @. Albo to jakieś plamienia, póki co czekam czy się rozkręci. Nigdy nie miałam tak krótkich cykli ale po laparo to chyba wszystko możliwe co?

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    dzis jest 13 :)
    Natalia może z tych dwóch pęcherzyków to bliźniaki wyjdą ;)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Natalia może z tych dwóch pęcherzyków to bliźniaki wyjdą ;)
    Oj chciałabym bardzo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta o tym samym sobie pomyślałam :D

‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ