X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam sobie przed chwilą test :) nie powinna wieczorem robić ale już nie umiałam wytrzymać i niestety jedna kreska.. Trudno to czekam na kolejny cykl :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 28 lutego 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Zrobiłam sobie przed chwilą test :) nie powinna wieczorem robić ale już nie umiałam wytrzymać i niestety jedna kreska.. Trudno to czekam na kolejny cykl :)
    Ola ale przecież na wieczór przed dniem @ to bardzo rzadko wychodzi pozytywny. Zrób rano w dzień planowanej @.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem wiem, ale już wytrzymać nie umiałam a do środy jeszcze daleko.. jeszcze na dodatek mam takiego pecha bo mi laptop wypadł z rąk i matryca poszła... pobeczałam się jak głupia... mój mąż nie mógł mnie uspokoić, że przez głupi laptop tak płacze:(

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 1 marca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, do środy to jeszcze rzeczywiście daleko i jeszcze możesz się miło zaskoczyć :)

    U mnie @ się rozkręciła więc zaczynamy nowy cykl, pierwszy po laparo.
    12 dnia idę na monitoring i zobaczymy jak się pęcherzyki mają, czy będą rosną same bez leków :)

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    wiem wiem, ale już wytrzymać nie umiałam a do środy jeszcze daleko.. jeszcze na dodatek mam takiego pecha bo mi laptop wypadł z rąk i matryca poszła... pobeczałam się jak głupia... mój mąż nie mógł mnie uspokoić, że przez głupi laptop tak płacze:(
    Ola matryca to chyba nie jest duży problem, koszt / jak podasz model laptopa to zapytam męża ile będzie wymiana kosztowała razem z nową matrycą.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Muszę się komuś wygadać, bo trochę się boję. Za kilka godzin jadę do szpitala, a jutro mam laparoskopię. Nie wiem za bardzo co mnie czeka.

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 1 marca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inezka wrote:
    Hej. Muszę się komuś wygadać, bo trochę się boję. Za kilka godzin jadę do szpitala, a jutro mam laparoskopię. Nie wiem za bardzo co mnie czeka.

    Poczytaj sobie ten wątek, jest tutaj dużo wypowiedzi dziewczyn odnośnie laparoskopii.
    Sama z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że naprawdę nie ma się co bać :). Laparoskopia to mało inwazyjny zabieg operacyjny, szybko wraca się do formy i co najważniejsze są dobre efekty.

    A z jakiego powodu lekarz Cię skierował na laparoskopię?

    Jak masz jakieś pytania to pisz, na pewno Ci pomożemy :)

    inezka lubi tę wiadomość

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na skierowaniu mam napisane niepłodność pierwotna. Doktor mówił że trzeba mi sprawdzić drożność jajowodów i ogólnie jak tam wyglądam od środka. A jakby było coś do naprawy, to w miarę możliwości naprawią.

    Wątek podczytuję od jakiegoś czasu, nie jestem dzięki temu taka zielona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2015, 10:57

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również miałam laparo w celu sprawdzenia drożności jajowodów(na HSG wyszło, że są częściowo niedrożne). I udało się podczas operacji udrożnić je! Więc głowa do góry, będzie dobrze na pewno :)

    Długo się już staracie?

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie już na wakacjach 2 lata. Jak dla mnie to bardzo długo.
    Za chwilę wyjeżdżam do szpitala, mam kawałek drogi. Trzymajcie za mnie kciuki :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inezka wrote:
    Będzie już na wakacjach 2 lata. Jak dla mnie to bardzo długo.
    Za chwilę wyjeżdżam do szpitala, mam kawałek drogi. Trzymajcie za mnie kciuki :)
    trzymam kciuki :) sukienka szpitalna do góry i do boju ;)

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inezka, nie ma się czego bać :) Nie taki diabeł straszny.. Powodzenia :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Inezka, nie ma się czego bać :) Nie taki diabeł straszny.. Powodzenia :)
    Lucy czy ty będziesz brac clo czy nie?

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Lucy czy ty będziesz brac clo czy nie?


    Nieee, po co, juz chyba z 7 czy 8 cykli brałam. Owulki mam swoje naturalne ładne i regularne. Na razie nic nie biore. Się pomyśli nad czyms jakby znowu się nie udawało ;)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy wrote:
    Nieee, po co, juz chyba z 7 czy 8 cykli brałam. Owulki mam swoje naturalne ładne i regularne. Na razie nic nie biore. Się pomyśli nad czyms jakby znowu się nie udawało ;)
    aaa no chyba że tak, w takim razie trzymamy kciuki za naturę :)

    Lucy lubi tę wiadomość

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta podam ci wieczorem bo teraz na zajeciach jestem ;))
    Jak tam u Was dzień mija?:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pomalutku leci, jakaś zdołowana dzisiaj jestem. Myślę o wyjeździe za granicę, ciągnie mnie tam ... :P ale mąż nie chce ;)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee to masz tak samo jak ja :) Tyle ze moj maz chce ale teraz poki mam studia to siedzimy tu :) ale podejrzewam ze jak skoncze to od razu do Danii jedziemy;)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 marca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Eeee to masz tak samo jak ja :) Tyle ze moj maz chce ale teraz poki mam studia to siedzimy tu :) ale podejrzewam ze jak skoncze to od razu do Danii jedziemy;)
    My byliśmy 2 lata w Szkocji jak byliśmy "młodzi" , żałuję że nie zostaliśmy tam. Mnie strasznie ciągnie na wyspy, skończyłam anglistykę, lubię ich kulturę i generalnie lubię ten kraj. Byłam zarówno w Anglii jak i w Szkocji, oba kraje są urocze. Obawiam się że jak na nas to już jest trochę za późno ale z drugiej strony... Ostatnio oznajmiłam mężowi że jeżeli w ciągu roku nie zajdę w ciążę to jedziemy. Nawet w ciemno :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ale uwazam ze nie jest za pozno:) mnie moj kuzyn ciagle namawia abysmy do niego wyjechali i pewnie pojedziemy za rok w czerwcu:)

‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ