X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dzięki Edyta :) Ja na razie nie chcę się nakręcać, czekam do @ i już :D
    No pogoda u Mnie też słaba :/ ciągle pada :/ a muszę jechać jeszcze dziś na chwilę do pracy bo mamy jakieś durne zebranie :/ W tamtym roku nie byłam ani razu więc już teraz muszę jechać bo oddziałowa potem będzie płakać, że jej nie słuchamy haha :D

  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 25 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Dziewczyny jak tam u Was samopoczucie?? :) U mnie dziś lepiej, chociaż mam lenia na wszystko :)

    u mnie to samo, wstałam ok 7 a już o 10 walczyłam z tym, żeby sobie drzemki nie uciąć bo mi się oczy same zamykały. Muszę zabrać się za jakieś konkretne zajęcie bo nie chcę tak zmarnować całego L4 na obijanie się ;)

    Wczoraj mąż dał się przekonać na przytulanki :D. Ale to już 18dc więc nie sądzę, żeby w tym miesiącu były jakieś szanse.

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie tak z L4 zrobiłam prawie całe się obijałam heh :)
    Fajnie że serduszkowaliście :) ale nie martw się jest jeszcze następny cykl :D napewno Wam się uda :) a i spokojnie dojdziesz do siebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 cykl...

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na tym L4 to się tak rozleniwiłam że to jest straszne. Tyle rzeczy miałam zrobić a nie zrobiłam nic :)

    Edyta
  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 25 lutego 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to to jest L4 pooperacyjne, aby nie robić nic :D Ja pierwszy tydzień po tej laparotomii to leżałam, gniłam, seriale oglądałam i nie wychodziłam z piżamy ;)
    Dopiero w drugim tygodniu zwolnienia trochę się zajęłam domem :p

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy jak tam z Twoją @ ?? kiedy się spodziewasz?? żeby już nowy cykl zacząć :)

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 25 lutego 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spodziewam się już :D Normalnie już bym miała, cykle mam 29, no max 30 dni. A dzis mam właśnie 30 dzień ;) Z tym, że laparo mi opóźniło ze dwa dni owulkę, to tam obstawiam że jutro, maksymalnie w piątek zacznę cykl :)

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super:) To kolejny cykl musi być udany!!! :D

    Lucy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie był zwariowany tak jak mój.. bo u Mnie to się ciągle takie dziwne rzeczy dzieją, że aż się zaczęłam śmiać z tego. Np od wczoraj mam dziwny żółto-kremowy śluz taki z grudkami i jest go bardzo dużo.. a dziś od rana taki sam a w ciągu dnia się zmieniał chyba ze 3 razy. Był kremowy z grudkami, kremowy rozciągliwy a teraz jest biały rozciągliwy heh.. dziwne:D

  • Lucy Autorytet
    Postów: 1514 455

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to raczej cykle mam dość podobne wszystkie. Książkowe owulki, książkowy skok i książkowo zawsze przychodzi @ :D :D

    Za Ciebie kciuki, żeby nie przyszła ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 19:58

    zem3j44jocammsgx.png
    zrz6x1hp5wag352p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed laparoskopią i gdy nie brałam leków to hmmm najdłużej okresu nie miałam chyba 8 miesięcy... :) prawie jak ciąża haha :) ale jak brałam leki to wszystko było zawsze super też książkowo tylko nie miałam owulacji :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się dzieją dziwa dziwne ;);). A to niby już koniec pierwszego cyklu po laparo. Być może tak organizm reaguje na zmianę. Wciąż mnie zastanawia dlaczego te pęcherzyki nie urosły a przed laparo rosły. Ciekawe co będzie w przyszłym cyklu.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta a nie pytałaś lekarza czemu tak się stało?? Mi np. w ogóle pęcherzyki nie rosły przed laparoskopią na clo..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Edyta a nie pytałaś lekarza czemu tak się stało?? Mi np. w ogóle pęcherzyki nie rosły przed laparoskopią na clo..
    Pytałam ale powiedział że może tak reaguje organizm, mam czekać na następny cykl.

    Edyta
  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile jest l4 po laparo ?

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 26 lutego 2015, 05:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwa tygodnie. Jeśli bie lubisz swojej pracy możesz poprosić o wiecej. Albo o mniej np. na tydzień. Ale jeśli w pracy dźwigasz to lepiej na dwa.

  • gagat Znajoma
    Postów: 26 6

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was miała robioną laparoskopię przy niepękających pęcherzykach tzw. Luf?
    Jeżeli tak to czy laparo wam pomogło?
    Nie mam problemu z wytworzeniem pęcherzyków, problem jest z pękaniem pomino zastrzuków typu pregnyl, ovitrelle. Pomału robią się dla mnie bezcelowe stymulacje ;(
    Hsg było robione + oba jajowody drożne.

    dc0565c3dde4ab4d94a770cbe4b54573.png
  • Emiliana Przyjaciółka
    Postów: 80 69

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem właśnie po laparoskopii . balam się strasznie ale nie było tak źle wiec warto iść zeby sprawdzić wszystko. Od pol roku po stymulacji clo mialam owulację z prawego jajnika a okazało się ze prawy mam niedrozny i nie SA w stanie nic z nim zrobic :'( lewy jest ok tylko szkoda ze nie da się jakoś do lewego przekierować owulacji...

    Emiliana
    Starania od 09.2014r. Po inseminacji 30.05:
    Poziom bety: 10dpo- 18, 11dpo- 36, 14dpo - 253, 16dpo- 612, 22dpo- 8622
    Novomedica Mysłowice, ciąża bliźniacza termin porodu 25.02.2017 :*
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 26 lutego 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawia mnie czemu lekarze sprawdzaja drożnośc przez laparo, skoro tyle dziewczyn tu pisze ze sie meczylo itd , no w koncu to operacja.. czemu nie robia najpierw hsg? przeciez to duzo mniej inwazyjne badanie... a jak hsg by wykazalo ze cos jest nie tak to wtedy laparo .. czy lapao jest dokladniejsze czy cos... bo ciekawa jestem :)

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ