X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    głowa do góry i walczymy kolejny cykl. Ja dzisiaj byłam u lekarza przyplątała się infekcja :(:( nici z serduszkowania przez kolejne 10 dni musze się wyleczyć :(. I to wszystko przez to clo.

    Ola pytałam męża o tą matrycę, no nie wychodzi to tanio bo nowa matryca jakieś 250,00 zł + 50,00 ( przynajmniej on tyle bierze u siebie w serwisie a nie wiem ile będzie kosztowac u Ciebie)
    Ja tez mam jakąś infekcje i zapalenie pęcherza, dziś zrobiłam badanie moczu oczywiście wyszło beznadziejnie. Przez cały dzień biegam jak głupia do WC i wysikuje po 3-4 kropelki :(
    Dziękuje za to rozeznanie. Pójdę i spytam ile u Nas sobie będą życzyć :)
    A co do laparo to ja też wątpie że zrosty będą po niej :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja tez mam jakąś infekcje i zapalenie pęcherza, dziś zrobiłam badanie moczu oczywiście wyszło beznadziejnie. Przez cały dzień biegam jak głupia do WC i wysikuje po 3-4 kropelki :(
    Dziękuje za to rozeznanie. Pójdę i spytam ile u Nas sobie będą życzyć :)
    A co do laparo to ja też wątpie że zrosty będą po niej :)
    a u mnie to coś poważniejszego bo mam takie białe grudkowate upławy. Masakra jakaś.

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 marca 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia chyba wróciła z monitoringu i od razu ruszyli do boju :P

    Edyta
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Ja miałam niewątpliwą przyjemność doświadczenia lewatywy 3 razy :D. 2 razy przed zabiegiem i raz po. Ale tak jak pisały dziewczyny, do przeżycia ....


    Cóż... niektórzy czerpią z tego przyjemność, słyszałam też o parach, które robią to sobie nawzajem hahah nawet słyszałam o lewatywach z kawy, więc... pewnie jakoś przeżyje ;)

    dzięki za wsparcie

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 marca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Cóż... niektórzy czerpią z tego przyjemność, słyszałam też o parach, które robią to sobie nawzajem hahah nawet słyszałam o lewatywach z kawy, więc... pewnie jakoś przeżyje ;)

    dzięki za wsparcie
    podobno i to jest udowodnione naukowo lewatywy są bardzo korzystne dla organizmu. Wszystkie złogi które sa na ściankach jelit zostaną wydalone. Myślę że na pewno nie zaszkodzi takie "przeczyszczenie" :)

    Edyta
  • fablous Ekspertka
    Postów: 233 109

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    to moja laparotomia włącznie z pobytem w szpitalu 2300,00 zł :P

    A HSG z grudnia 714zł ;)
    Szkoda tylko, że za wizyty co miesiąc trzeba płacić... No ale takie są realia.

    3i49p07w0kmpd0v3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Natalia chyba wróciła z monitoringu i od razu ruszyli do boju :P
    hehe chcialabym :) ale niestety przed chwila wrocilismy z podpisania umowy przedwstepnej na zakup mieszkania :) i troche padnieci jestesmy a moj M w kiepskim nastroju :) ale ale.. kupilam dizs nowe ponczoszki na urozmaicenie tych nocy :) hehe tak czy owak musimy dzialac.. jajniki nadal bola.. czuje je podczas kazdego wstawania :) nie wiem po jakiim czasie pregnyl powinien podzialac no i czy podziala..

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan po pregnylu pęcherzyki pękają do 36 h

    Czarna
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoja droga moje drogie to ja już w środę mam stawić się w szpitalu i strach mnie obleciał i mętlik w głowie mam .

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    A swoja droga moje drogie to ja już w środę mam stawić się w szpitalu i strach mnie obleciał i mętlik w głowie mam .
    heh nie ma sie czego bac :) zoabcz ja juz mam 2 pecherzyki na kazdym jajniku i jest szansa na blizniaki :) wczesniej nic nie mialam.. laparoskopia pomogla :)
    no wlasnie slyszlam ze 36 h, ale mam 3 dni wspolozyc :) trzymajta kciuki :)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan trzymam kciuki ja przechodziłam stymulację owulacji i wiem co to znaczy :)tak masz przez trzy dni działać .Ja nie mam problemów z owulacją , ani z hormonami , ani moja połówka nie ma problemów więc już teraz pozostała nam laparo .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 20:56

    Czarna
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 2 marca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A przy stymulacji owulki też miałam po dwa i więcej pęcherzyków za każdym razem i podobno mam tez jakieś predyspozycje do ciąży mnogiej :) tak więc życzę Ci powodzenia moja droga może za jednym zamachem będzie dwójka ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 20:55

    Czarna
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 3 marca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    heh nie ma sie czego bac :) zoabcz ja juz mam 2 pecherzyki na kazdym jajniku i jest szansa na blizniaki :) wczesniej nic nie mialam.. laparoskopia pomogla :)
    no wlasnie slyszlam ze 36 h, ale mam 3 dni wspolozyc :) trzymajta kciuki :)
    Natalia a w jakich dniach bierzesz clo tzn. od którego dnia cyklu?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Natalia a w jakich dniach bierzesz clo tzn. od którego dnia cyklu?
    Ja biore 5- 9 dzien cyklu :) a Ty? przed laparoskopia Clo w ogole na mnie nie dzialalo.. nic a nic..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Ja biore 5- 9 dzien cyklu :) a Ty? przed laparoskopia Clo w ogole na mnie nie dzialalo.. nic a nic..
    też biorę od 5-9 przed laparo brałam od 3-7 dc. Pęcherzyki rosły :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    też biorę od 5-9 przed laparo brałam od 3-7 dc. Pęcherzyki rosły :)
    Hm rosly i nie pekaly? Bralas pregnyl?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak brałam pregnyl ale nie pękały, a jak pękały to dalej się nic nie działo. I tak w kółko.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Tak brałam pregnyl ale nie pękały, a jak pękały to dalej się nic nie działo. I tak w kółko.
    No tego sie obawiam ze nie pekna.. choc piekne sa:) chociaz dzis juz mnie tak nie bola jajniki, wczoraj jeszcze rwaly.. wiec moze moze..

  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!! a co z paznokciami przy laparo??? nie wolno mieć nic na pazurach w sensie lakier, żel itp?? no bo ja właśnie sobie zrobiłam żel.... i co teraz? zrywać mam???

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saramago wrote:
    Dziewczyny!!! a co z paznokciami przy laparo??? nie wolno mieć nic na pazurach w sensie lakier, żel itp?? no bo ja właśnie sobie zrobiłam żel.... i co teraz? zrywać mam???
    wiesz to kwestia dyskusyjna.. zalezy od szpitala.. wiem ze w niekotrych wymagaja by nic nie bylo na pazurkach.. wiec podeszlabym albo przeddzwonila i zapytala jak u nich to wyglada..

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ