X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść dziewczyny :) pisałam do was ostatnio o moim podwyzszonym AMH no i niestety czeka mnie laparoskopia z histeroskopią, termin do szpitala mam na 29 maja w Bytomiu.
    Proszę powiedzcie ze nie mam sie czeg bac bo juz jestem cała posrana:(

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jeszcze nie robilam testu i noe zrobię hehe :) cycki mnie dzis zaczely bolec wiec to znak na @ :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    CZeść dziewczyny :) pisałam do was ostatnio o moim podwyzszonym AMH no i niestety czeka mnie laparoskopia z histeroskopią, termin do szpitala mam na 29 maja w Bytomiu.
    Proszę powiedzcie ze nie mam sie czeg bac bo juz jestem cała posrana:(
    Niczego się nie boj... chociaz latwo mi teraz tak mowic to nie takie straszne jak sie o tym mowi ;))

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy po tym jest jakies krwawienie ?

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie cycki bolą od kilku dni , głownie przy dotykaniu . Dzisiaj dopiero 8 dzień duphastanu czyli do @ jeszcze jakieś 5-6 dni.
    Niedobrze mi jest głównie jak coś zjem więc to chyba coś z żołądkiem :(

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    a czy po tym jest jakies krwawienie ?
    no ja mialam 2 dni plamienia ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    mnie cycki bolą od kilku dni , głownie przy dotykaniu . Dzisiaj dopiero 8 dzień duphastanu czyli do @ jeszcze jakieś 5-6 dni.
    Niedobrze mi jest głównie jak coś zjem więc to chyba coś z żołądkiem :(
    Ja wczoraj w nocy w pracy tak mialam ze mi sie ciagle zolcia odbijalo a brzuch mialam wzdety jak balon i ciagle gazy :p ale juz przeszlo:p

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 maja 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja mam to samo co bym nie zjadła to od razu mam zgagę a niekiedy zbiera mi się na wymioty. Jak brałam dupka pierwszy raz to miałam takie objawy ale później już nie. Jakiś inny ten cykl jak wyrosły pęcherzyki :/

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 maja 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po laparo plamiłam jakieś 2-3 dni

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    a czy po tym jest jakies krwawienie ?
    a ja nie miałam żadnych krwawień, ogólnie zniosłam opercje dobrze, 4 dni po operacji szalałam z partnerem w lozku :P wiec nie jest to nic strasznego a przynioslo efekty szybciej niz sie spodziewałam :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a prawda jest taka, że wszytskie objawy okresowe sa tak same jak ciazaowe :) mi tylko dodatkowo od samego poczatku wyszlo duzo zylek na piersiach i tyle.. na te chwile nie mam juz mdlosci.. chyba tez juz troche lepuej znosze wysilek.. patrzac na to co pisza inne dziewczyny to chyba doprawdy ja lekko przeszlam te poczatkowe objawy.. albo po prostu jestem mniej czuła.. ja ogolnie dobrze znosze bol i takie tam... testujcie a nie tu opowiadacie o zgagach i bolach cyckow :) jutro rano chce widziec tesciki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a prawda jest taka, że wszytskie objawy okresowe sa tak same jak ciazaowe :) mi tylko dodatkowo od samego poczatku wyszlo duzo zylek na piersiach i tyle.. na te chwile nie mam juz mdlosci.. chyba tez juz troche lepuej znosze wysilek.. patrzac na to co pisza inne dziewczyny to chyba doprawdy ja lekko przeszlam te poczatkowe objawy.. albo po prostu jestem mniej czuła.. ja ogolnie dobrze znosze bol i takie tam... testujcie a nie tu opowiadacie o zgagach i bolach cyckow :) jutro rano chce widziec tesciki :)
    to dobrze ze ci to przechodzi juz :)))
    Ja testu nie robie ;p nie mam czasu nawet do apteki po niego jechac;)) jutro albo pojutrze powinien byc okres :)) jak nie dostane to wtedy zrobie ;p ale wiem ze dostane :))

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!!! Jeszcze sama w to nie wierzę, ale chyba się udało!!! :D 3 cykl po laparoskopii! Test ciążowy pozytywny, beta póki co 46,10. Jejciu nie wierzę!!! Wizyta u lekarza dopiero w przyszłym tygodniu- także wtedy potwierdzę!! :D :D :D ale się cieszę!!!!!!

    ailatan lubi tę wiadomość

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse wrote:
    Dziewczyny!!!! Jeszcze sama w to nie wierzę, ale chyba się udało!!! :D 3 cykl po laparoskopii! Test ciążowy pozytywny, beta póki co 46,10. Jejciu nie wierzę!!! Wizyta u lekarza dopiero w przyszłym tygodniu- także wtedy potwierdzę!! :D :D :D ale się cieszę!!!!!!
    super!!! gratulacje :) napewno sie udalo, moja pierwsza beta wynosila zaledwie 15 :) powtorz za 48 h , sprawdz przyrost i ze spokojem duzo lez i odpoczywaj, niech sie ladnie dzidzia zagniezdzi :)) mi tez sie udalo w 3 cyklu po laparoskopii :))

  • Mimi86 Autorytet
    Postów: 1993 2112

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) oj tak bym chciała żeby po laparoskopi się udało, mamy słabe nasienie ale wierzę że po laparoskopi plemniki sobie poradzą :)

    maj- krótki protokół- 6 mrozaczków :)
    15 czerwiec crio 2x8a beta: 9dpt- 31,20 /11dpt- 124,8/13dpt -306

    2r8rj48at734p213.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi86 wrote:
    Dziękuję dziewczyny :) oj tak bym chciała żeby po laparoskopi się udało, mamy słabe nasienie ale wierzę że po laparoskopi plemniki sobie poradzą :)
    Nie mysl o nasieniu :)) ono sobie poradzi ;) kupuj mezowi orzechy brazylijskie, suszone owoce, inne orzechy, potrawy gdzie duzo cynku i selenu, ja mojemu ciagle serwowalam same zdrowosci i udalo sie przy pierwszej owuulacji ;)) ale nie badal nasienia, nawet nie wiemy w jakiej jest kondycji :)

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 6 maja 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan dziękuję!!! <3

    ailatan lubi tę wiadomość

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 6 maja 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini Mouse moje gratulacje :)

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Mini Mouse moje gratulacje :)
    A jak Twoja dzidzia po usg? Ktory tydzien w koncu ?:)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja już po teście.. oczywiście negatywny , walczymy dalej :/
    Mimi gratuluję

    Edyta
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ