X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    ja słuchajcie jestem od kilku dni tak słaba że masakra. Bolą mnie piersi, mam zgagę, nie wiem co się dzieje. Zaczęło się wszystko jak zaczęłam brać duphastan. Boli mnie wszystko :(
    ktory dzien po owluacji ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie mam zadnych objawow do @ :p w ogole nic mnie nie boli, nic nie czujejak nigdy; p az fajnie sie tak czuje ;p mam pelno energii :))
    ale okres pewnie przyjdzie za jakies 2-3 dni;) chociaz ostatnio myslalam ze przyjdzie bo mnie tak podbrzusze na @ bolalo ze masakra :p

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm 24 dc nie wiem kiedy dokładnie była owulacja chyba w 15dc

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to mozesz jutro zrobic test rano :) a noz sie udało ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    No to mozesz jutro zrobic test rano :) a noz sie udało ;)
    Też tak myślę:)

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 4 maja 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieczynki mi właśnie sie skonczył okres i od wczoraj biorę CLO w piatek na monitoring zobaczymy co sie bedzie teraz działo. Pozdrawiam Was. Edyta oby sie udało trzymam kciuki:)

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robiłam test wczoraj i nic :P aż takiego szczęścia nie mamy :)wydaje mi się że to albo po duphastonie albo... kupiłam ostatnio taki nowy suplement Omega Med Pregna i może to po tym ale naprawdę rano to mi niedobrze jest strasznie. Na ciążowe mdłości to by było za wcześnie.

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę nie wiem może ja mam jakieś problemy z żołądkiem ? jak tylko coś zjem to od razu jestem pełna ale to pełna tak jakbym zjadła co najmniej 2 duże pizze i od razu mam ochotę zwymiotować :(

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta hmm no skoro to bylyby objawy ciazowe to powinno juz cos wyjsc na tescie.. trzeba czekac:)
    ja za to wrocilam od lekarki, wkurzona mega bo na mnie nakrzyczała.. najpierw kazala przyjechac na wymaz, jak przyjechalam to mowi ze wymaz nie ona leki przepisuje i ze w ogole i tak to bezsesnu bo to bedzie wracac i cos tam marudziala.. potem w zlosci zrobila mi badanie i mowila ze mam przestac schizowac i zachowyawac sie jak wariatka bo dziecko tez bedzie zeschizowane.. super.. po prostu super.. nie dosc ze poszlam sie uspokoic ze wszystko jest ok to ona mnie po prostu zdenerwowalała.. zapisala 2 antybiotyki jeden do wypicia drugi dopochwowy.. i niby nie ma zaszkodzic.. oczywiscie teraz sie denerwuje czy to brac czy nie.. ;/

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzisz Natalia ... :P mówiłyśmy że przesadzasz :). Wyluzujjjjjjjjjjjjjjj

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    widzisz Natalia ... :P mówiłyśmy że przesadzasz :). Wyluzujjjjjjjjjjjjjjj
    No właśnie Natalia wyluzuj w końcu!!! :)

    Edyta a zrobiłaś dziś test rano z pierwszego siku?? :) zrób jutro może z pierwszego siku myślę że już powinno wyjść :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś mam 29 dc :) 14 dpo :)) i już zaraz powinien być @ ale pewnie znów przyjdzie w 32 dc :)) Kurde już chcę nowy cykl :(

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja zaczęłam teraz później brać duphaston więc też pewnie cykl będzie 32 dniowy. Strasznie się dłużyyy to wszystko.
    O tej godzinie już się dobrze czuję, ale zjem coś i znowu to samo ehh :(.
    Nie nie robiłam z pierwszego siku, robiłam na wieczór :/ .
    Nie wierzę w to że jestem w ciąży , choć bardzo bym tego chciała ale nie można być w ciąży jak nie było serduszkowania he :) tzn było ale już za p;óźno

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    widzisz Natalia ... :P mówiłyśmy że przesadzasz :). Wyluzujjjjjjjjjjjjjjj
    heheh no madrala jak złapałas infekcje to taka wyluozowana nie bylas:) ciekawe czy w ciazy bys była.. wszytsko swędzi i piecze i jeszcze zestaw dwoch anytubiotykow..
    co do testow, jezeli robilas z wieczornego i to jeszcze wlasnie wczoraj to troche za wczesnie.. mi wyszlo dopiero 10 dni po owulacji i do tego na czulym tescie.. wiec czekaj i powtarzaj :0

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u mnie nadal trwa infekcja :( od wczoraj biorę nystatynę a we wtorek pójdę na wymaz bo mnie już jasny .... strzela :D dosłownie i w przenośni :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz.. ja mam wziac monural to na pecherz bo mam liczne bakterie w pecherzu i pimafucin dopochwoowo na grzybki.. tez mnie szlag juz bierze.. a w srodku dziecko i ktore sie martwie bo ja jak slysze antybiotyki w ciazy to sie denerwuje.. ;/ i tyle..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    http://zapodaj.net/74ab51f92b2f9.jpg.html


    tak juz urosłem i wwyprzedzam termin porodu juz o 3 dni..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no śliczne już jest :):)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja przyjaciółka w ciąży miała bardzo często infekcje i brała nystatynę. Podobno w ciąży jest to nieuniknione :/

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiem wiem.. ze nieuniknione.. chyba wezme po prostu te antybiotyki i zaufam lekarce pomino ze podniosla mi cisnienie zamiast uspokoic.. cos czuje ze jest coraz gorzej i boje sie ze jak pecherz sie rozchula na dobre to bedzie zle.. chyba lepiej zabic te smieci w zarodku.. sorry ze Wam marudze, pewnie macie ze mnie polewke, ale dla mnie po prostu jest duzy znak zapytania brac czy nie brac.. tylko ze jak tego nie wylecze to moze byc tylko gorzej cholera ;/ mam nadzieje dzidzius sie nie obrazi za mala dawke antybiotyku..

‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ