X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa no chyba ze tak.. to jesli bym teraz zaszla to musze isc na l4 zeby potrm tego nie stracic??;// ale lipa hehe no ale jesli tak bedzie to tak zrobie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale narazie to musze dostac okres i dojsc do owulacji ;))

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Byłam w końcu u ginekologa. Zbadał mnie, zrobił usg i stwierdził, że wszystkim jest dobrze. Pęcherzyk pękł więc owulacja była. Nie muszę wspierać się żadnymi lekami. Muszę działać i potem czekać na efekty :) trzymajcie kciuki! Jedynie polecił mi żebym sobie naswietlala jajniki taką specjalną lampą żeby zrostów nie było. Czy któraś z Was tak robiła? Mam tak naświetlac 10dni. Ale w sumie nie zapytałam w której części cyklu. Przed owulacja czy po?

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 maja 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie Ola nie musisz iść teraz od razu na L4. Możesz iść na L4 np w ostatnim dniu umowy i wtedy je dostaniesz i możesz być na nim do końca ciąży.

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm ja nic nie naświetlałam

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przerazaja mnie te przepisy wszystkie... :) ja tez sie niczym nie naswietlalam ;))

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 1 maja 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź! Miłego weekendu :)

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cisza:D Edyta kiedy masz koniec cyklu?? będziesz testować?? :))
    Natalia a Ty jak się czujesz?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie tak se.. i fizycznie i psychicznie.. dzis wkurzalam sie ze jestem taka ograniczona.. ze chcialam jechac w gory, ale doszlam do wniosku ze ficzynie nie znosze podrozy.. ze dla mnie na jeden dzien to za duze tempo.. i plaklam i moj M. sie na mnie wkrzal ze histryzuje, ze przeciez on moze sam jechac.. a chodzi o to, ze nie chce zeby jechal bo siedze caly czas sama i mi smutno.. z drugiej strony nie chce go ograniczac bo wiem ze kocha te rowery i chcialby wykorzystac pogode i pojezdzic.. czuje sie okrutnie :(((

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 maja 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia a nie możesz jechać i po prostu pochodzić sobie po górach? przecież takie wycieczki są potrzebne żeby się trochę zrelaksować wyciszyć.

    Ola no dzisiaj to mój 22dc więc jeszcze 9 dni do końca, nie będę testować tzn. może zrobię jakiegoś siekacza ale bez większej wiary w drugą kreskę.
    Tzn gdzieś tam z tyłu głowy mam nadzieję, ale tą nadzieję mam przed każdym @ nawet jak nie było pęcherzyków :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 maja 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam obawę dziewczyny że zrobiła mi się torbiel :( bo codziennie kłują mnie oba jajniki, na zmianę :(

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Natalia a nie możesz jechać i po prostu pochodzić sobie po górach? przecież takie wycieczki są potrzebne żeby się trochę zrelaksować wyciszyć.

    Ola no dzisiaj to mój 22dc więc jeszcze 9 dni do końca, nie będę testować tzn. może zrobię jakiegoś siekacza ale bez większej wiary w drugą kreskę.
    Tzn gdzieś tam z tyłu głowy mam nadzieję, ale tą nadzieję mam przed każdym @ nawet jak nie było pęcherzyków :)
    Edyta ja kocham góry i bardzo chetnie bym po nich pochodziła, ale no hm nie w ciazy ;) tym bardziej ze lekarz kazal wypoczywac i lezec :) w ogole mysle ze w ciazy lazenie po gorach odpada.. spacery tak, ale nie po gorach, jednak roznica wzniesien, trudny teren.. napewno nie najlepszy pomysl dla przyszlych mam ;) z reszta jest jeszcze jeden problem.. stezenie krwi rosnie i to szybko a co za tym idzie zwieksza sie puls.. zanim zaszlam w ciaze w stanie spoczynku mialam puls okolo 55 uderzen na minute, teraz mam juz poand 80.. to oznacza ze kazdy wysilek tod la mnie mega praca :) wiec bardziej chcialam jechac zeby posiedzeic na swiezym powietrzu, ale ze sie troche zimno zrobilo bo tam kolo 10 stopni to odpada bo grozi mojemu wyziebienuu.. no i nikt nigdzie nie pojechał.. oczywiscie moj M. mial focha od rana, ze zastosowalam szantaz emocjonalny i ze jestem egositska, ja ze w ogole sie nie troszczy o moje potrzeby i nie bierze pod uwage mojego stanu, ktory jest takze jego udzialem.. ale juz sie jakos dogadalismy po 1,5 godzinnej dyskusji i przeleaniu zalow :P teraz pojechal sobie na rower, ja i tak leze.. spac mi sie chce i wypoczywam..
    a co do torbieli po pregnylu powinno Ci wszysko popekac... moze cos tam pracuje :)
    mnie czasem boli tak podbrzusze ze hoho.. brzuch juz widac, dzis nawet moj M w sklpeie zauwazyl bo mialam obcisla bluzke ze mi sie pileczka robi :) we wtorek ide do lekraki bo cos tam mnie nadal swedzi raz mniej raz wiecej.. wole sprawdzic co tam siedzi,,

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 maja 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z moim M obecnie mamy ciche dni . Pokłóciliśmy się wczoraj że hoho. Dawno takiej kłótni nie było :/

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 2 maja 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    narobiłaś mi ochotę tymi górami, może pojedziemy gdzieś za tydzień ... chociaż do Wisły albo do Ustronia. Najchętniej pojechałabym w tatry, uwielbiam te góry :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    narobiłaś mi ochotę tymi górami, może pojedziemy gdzieś za tydzień ... chociaż do Wisły albo do Ustronia. Najchętniej pojechałabym w tatry, uwielbiam te góry :)
    My na szczecie nie mamy cichych dni.. wyjasniamy sobie wszytsko na biezaca i oszczedzamy sobie nerwow ;)
    kocham Tatry, Wy tam macie żabi skok :) dla mnie to wyprawa na caly dzien w sensie caly dzien podrozy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    ja z moim M obecnie mamy ciche dni . Pokłóciliśmy się wczoraj że hoho. Dawno takiej kłótni nie było :/
    my tez mamy czasem ciche dni hehe ; p lubie czasem ciche dni bo wtedy powrot jest mega!! cudo miòd uwielbiam :))
    chocisz moj m to sie taki romantyk zrobil. super jest :)
    wlasnie Wisła albo Ustroń. trzeba sie wybrac ; p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2015, 19:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak mija Wam weekend? Ja przelezalam.. dzis spacer po parku, ktroy bardzo mmnie zmeczyl.. brzuch zaczal nagle rosnac.. jutro ide oddac mocz do badania i we wtorek ide do lekarki zrobic ten wymaz bo raz lepiej raz gorzej juz mnie to wkurza.. chce wiedziec ze to nic groznego, przy okazji sprawdzimy mocz czy tam tez cos nie zamieszkało ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 11 tydzien.. ach jak czas leci..

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja słuchajcie jestem od kilku dni tak słaba że masakra. Bolą mnie piersi, mam zgagę, nie wiem co się dzieje. Zaczęło się wszystko jak zaczęłam brać duphastan. Boli mnie wszystko :(

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta ciąża??:))))

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ