X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia dzidziuś już spory hehe śliczny :)) Ja myślę, że lepiej będzie jak weźmiesz ten antybiotyk :) po prostu musisz pozytywnie myśleć a nie się zamartwiać ciągle bo to dzidziusiowi bardziej zaszkodzi... :)) Będzie wszystko dobrze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    no ja zaczęłam teraz później brać duphaston więc też pewnie cykl będzie 32 dniowy. Strasznie się dłużyyy to wszystko.
    O tej godzinie już się dobrze czuję, ale zjem coś i znowu to samo ehh :(.
    Nie nie robiłam z pierwszego siku, robiłam na wieczór :/ .
    Nie wierzę w to że jestem w ciąży , choć bardzo bym tego chciała ale nie można być w ciąży jak nie było serduszkowania he :) tzn było ale już za p;óźno
    Edyta my też serduszkowaliśmy ale tylko jeden dzień bo mój m nie mógł się ruszać i go bolało wszystko :) ale serduszkowanie było przed owulacją w 14dc wieczorem a owulacja rano w 15 dc więc myślę, że nic z tego ;) Ale już chce nowy cykl, żeby do doktorki pojechać i żeby coś zadecydowała lepszego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Edyta my też serduszkowaliśmy ale tylko jeden dzień bo mój m nie mógł się ruszać i go bolało wszystko :) ale serduszkowanie było przed owulacją w 14dc wieczorem a owulacja rano w 15 dc więc myślę, że nic z tego ;) Ale już chce nowy cykl, żeby do doktorki pojechać i żeby coś zadecydowała lepszego :)
    Ty to idelanie jak serduszkowaliscie dzien przed owulacja :) lepiej niz po owulacji .. plemniki sa w stanie utrzymac sie w pochwie nawet 5 dni :) wiec ... hm....

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze objawy ciąży: grzybica pochwy

    Częstym objawem ciąży jest także grzybica pochwy. Prawdopodobną przyczyną infekcji jest osłabiony układ immunologiczny ciężarnej oraz przekrwienie śluzówki pochwy. Wówczas jej środowisko staje się odpowiednie dla rozwoju chorobotwórczych grzybów, ponieważ jest cieplejsze, bardziej wilgotne, a także pojawia się więcej składników odżywczych niż zwykle.


    widzisz pisza że to normalne

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie Ola przecież strzeliliście w punkt :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ze jest normalne.. tego nie musisz mi mowic :) chodzi o to czy leczyc czy nie :P i tu bardziej teraz chodzi o ten pecherz, ze tam sa bakterie i musze je wytepic.. bo akurat z grzybica latwiej sobie poradzic.. i ten lek na grzybice co dostalam jest bezpieczny :) a na pecherz o niby bezpieczny ale zdania sa podzielone :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ale dzieki za informacje :))) zeby nie bylo ze tego nie cenie :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia naprawde radze zebys lepiej wziela, mozmoja szwagierka na nerki musiala brac silne antybiotyki w ciazy bo torbiel miala i chcieli jej operacjr robic ale obylo sie bez operacji tylko na atybiotykach i tez sie bala bo to normalne jest ale urodzila zdrowa coreczke;))

    A co do wspolzycia to w poprzednim cyklu tez bylo w 14 dc i nic hehe wiec się w ogole nie nastawiam i testu tez nie bede robic hehe

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola a może właśnie w takim najmniej spodziewanym miesiącu się właśnie uda :) Ja trzymam kciuki ;););)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Ola a może właśnie w takim najmniej spodziewanym miesiącu się właśnie uda :) Ja trzymam kciuki ;););)
    Bardzo bym się cieszyła :) ale od czasu jak moj m zachorował to prawie o tym nie myślałam :) Nie chce się w ogóle nastawiać na taki słaby cyklu bo potem znów rozczarowanie :))) Ale ja wierze w to że Tobie się udało teraz :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wlasnie Ola co z Twoim M juz wiedza co mu jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt nic nie wie...;/ Wszystko mu już przeszło wyniki okey zdjęcie ok... I nikt nie chce z tym nic dalej robić... Może to jakiś wirus go zaatakował i mu przeszło ale mam dziwne przeczucie że to nie to.. :(

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola z moim bratem to było tak ... pewnego dnia zaczął się nagle przewracać , wymiotować, nie mógł nic zrobić. Pojechał do lekarzy, najpierw do znajomej laryngolog bo od razu wszyscy myśleli o błędniku. Niestety nic nie wykrył lekarz. Później wzięli go do szpitala, w Katowicach na Ochojcu był 3 tygodnie. Miał robione wszelkie możliwe badania, naprawdę wszystko. Tomografię rentgen wszystkie możliwe prześwietlenia i badania.
    Nie wykryli nic , po 3 tygodniach poczuł się lepiej, ze szpitala go wyspiali i historia się skończyła. Nadal nie wiadomo co mu było. Tylko że mój brat w tamtym czasie pracował po 15h dziennie i być może to było przyczyną

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Ola z moim bratem to było tak ... pewnego dnia zaczął się nagle przewracać , wymiotować, nie mógł nic zrobić. Pojechał do lekarzy, najpierw do znajomej laryngolog bo od razu wszyscy myśleli o błędniku. Niestety nic nie wykrył lekarz. Później wzięli go do szpitala, w Katowicach na Ochojcu był 3 tygodnie. Miał robione wszelkie możliwe badania, naprawdę wszystko. Tomografię rentgen wszystkie możliwe prześwietlenia i badania.
    Nie wykryli nic , po 3 tygodniach poczuł się lepiej, ze szpitala go wyspiali i historia się skończyła. Nadal nie wiadomo co mu było. Tylko że mój brat w tamtym czasie pracował po 15h dziennie i być może to było przyczyną
    No ale mój m tak samo ciągle pracuje bo też się zastanawialiśmy czy to może z osłabienia ale nie bo on się dobrze czuł... :) Pracował tyle samo.. Ale może faktycznie jakiś wirus go złapał i mu potem przeszło:) no mam nadzieję, że już to nie wróci :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta robisz jutro test rano?? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dalej dalej testowac i mi tu w ciazy byc :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech tak sie waham co do tego leku.. wiecie no boje sie.. oczywiscie niepotrzebnie czytalm w necie rozne informacje.. ;/ glupia zem mega :(( no ale coz chyba wezme.. bo raz lepiej raz gorzej.. chyba nalezy sie tego pozbyc..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    ech tak sie waham co do tego leku.. wiecie no boje sie.. oczywiscie niepotrzebnie czytalm w necie rozne informacje.. ;/ glupia zem mega :(( no ale coz chyba wezme.. bo raz lepiej raz gorzej.. chyba nalezy sie tego pozbyc..
    Wiem, że się boisz ale na prawdę lepiej będzie jak weźmiesz:) po za tym lekarka chyba wie co robi :)

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie robiłam bo chyba boję się kolejnego rozczarowania. Niby nie mam nadziei na ciążę w tym cyklu ale wiecie .... z tyłu głowy zawsze jakaś nadzieja jest. Nawet miałam nadzieję jak pęcherzyki nie rosły he :). Zaczekam do @ , jak nie przyjdzie to wtedy zrobię.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy to macie nerwy :) na tym etapie z porannego moczu jezeli jestes w ciazy cos powinno wyjsc:) ja bym tam nie umiala tak wytrzymac :) podziwiam :)

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ