X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    no ja już po teście.. oczywiście negatywny , walczymy dalej :/
    Mimi gratuluję
    :( ech przykro mi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta a tak liczylam na pozytywny :(....
    Ja dalej okresu nie mam ;) czekam jeszcze do soboty ;p :) ale jutro napewno bedzie bo juz mnie brzuch boli na @ :))
    I nowy cykl w ktorym juz napewno nie odpuszcze ;)) bede robic wszystko co moge :) Natalia co dawalas Twojemu m na lepsze nasienie??:) i co ja bym mogla jesc na owulacje i sluz?:))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie z pustego to nawet i Salomon nie naleje :):) nie było seksu nie ma ciąży proste.
    Ola ruszamy dalej na podbój. :):) a może tobie się jednak udało? w końcu serduszkowaliście.

    Ja jadłam wiesiołek i w jednym miesiącu mi pomogło ale w drugim już go nie jadłam bo jem tyle tabletek że już mam dosyć

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nam się napewno nie udało :p wiem to na 100% :p
    no ja muszę coś zacząć brać i jeść :)) i mojego m musze faszerować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, ja co prawda nawet nie wiem jakie nasienie ma moj M. ale faszerowalam go roznymi orzechami.. suszonymi owocami, rybami, i ogolnie zdrowym jedzeniem :)) sama tez jadlam bardzo zdrowo.. do teraz :P hehehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a To zdrowo to my cały czas jemy hehe duuzo ryb:)) ale musze poszukac cos na necie jakies wspomagacze naturalne ;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o wspomagacze nasienia to marchewka ma bardzo dobry wpływ na ruchliwość plemników :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyjecie?:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ledwo... mam takie zawroty głowy ze musze sie spac polozyc bo robi mi sie z tych zawrotow niedobrze... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to niedobrze:) Poloz sie ;) dobrej nocki :)) ja tez dzis mam gorszy dzien..

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 8 maja 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    a ja nie miałam żadnych krwawień, ogólnie zniosłam opercje dobrze, 4 dni po operacji szalałam z partnerem w lozku :P wiec nie jest to nic strasznego a przynioslo efekty szybciej niz sie spodziewałam :)))
    Teraz 11 tydzień wszystko jest ok teraz 22 prenatalne i ,aż się boję . Mam kiepskie samopoczucie :-(

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia02 wrote:
    Teraz 11 tydzień wszystko jest ok teraz 22 prenatalne i ,aż się boję . Mam kiepskie samopoczucie :-(
    ale co mdlosci czy ogolnie? ja tez miewam osttanio gorsze dni.. ale tak jakos nerwowao sie zrobilam.. i chodze rozdrazniona:) ale mam nadzieje ze to tez szybko minie ;) ja we wtorek 12 maja mam prenatalne wiec lada dzien ;) Żaba rosnie jak szalona , brzuch tez mi rosnie i od 3 dni cycki sie robia wielkie :D

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dziś wyruszam na monitoring kolejny cykl 4 po laparoskopii boje się ze znowu po CLO nic nie urosło:/ na domiar złego troche posprzeczałam sie z M i niewiem czy cos z tego bedzie bo on juz widze nie ma ochoty na seks ze mna, z dnia na dzień mi mówi jutro jutro i potem idzie spać i na tym sie kończa starania o dziecko. Co prawda dzis mam 8dzc więc jeszcze jest szansa:) ale co z mojego M bedzie to niewiem:(

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja dopiero wstalam.. nie ma to jak spać 12 godzin.. juz dawno tyle nie spalam;p
    Sylka bedzie wszystko okey. Ja trzymam kciuki. ja dzis powinnam dostac @:) to tez zaczne 4 cykl po laparoskopii ;))
    Pogadaj na spokojnie z Twoim M. mysle ze on tez hest ta sytuacja zestresowany... :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    hej dziewczyny dziś wyruszam na monitoring kolejny cykl 4 po laparoskopii boje się ze znowu po CLO nic nie urosło:/ na domiar złego troche posprzeczałam sie z M i niewiem czy cos z tego bedzie bo on juz widze nie ma ochoty na seks ze mna, z dnia na dzień mi mówi jutro jutro i potem idzie spać i na tym sie kończa starania o dziecko. Co prawda dzis mam 8dzc więc jeszcze jest szansa:) ale co z mojego M bedzie to niewiem:(
    ech i tak to jest z chłopami jełopami.. ja miałam taki problem kilka lat temu , ale my sie nie staralismy o dziecko.. moj duzo pracowal, ja mniej i ja mialam duuuza ochote a on raz na jakis czas i im bardziej ja chcialam to on mnie odrzucal ... kilka rozmow nie pomoglo.. wiesz co pomoglo? po prostu sie nim przestalam interesowac:P faceci kochaja gonic kroliczka..
    tylko w Twojej sytuacji jest jeden maly problem.. Wy sie staracie o dziecko i to powinna byc Wasza wspolna obgadana decyzja.. on powinien wiedziec, jak wygaldaja dni plodne u kobiety, ze bierzesz leki, w czym miala pomoc laparoskoipa, i ze po prostu jezeli to wszytsko ma miec sens to potrzeba duzo seksu.. inaczej bez sesnu sie troc lekami.. nie zmusisz meza ani do dziecka ani do seksu, ale mozesz z nim szczerze i otwarcie porozmawaic, oni czesto sa zagubieni w tych naszych sprawach i trzeba im wytlumaczyc od a do z.. i ze niestety w tym czasie nie uprawia sie skesu kiedy jest ochota a kkiedy trzeba.. i tyle.. ja sie starsznie tego bałam, ale akurat moj m zareagowal w 100% i byl "na zawołanie" :) zycze powodzenia i spokojnenj rozmowy , tylko nie naskakuj na niego, faceci tego nienawidza..

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    ale co mdlosci czy ogolnie? ja tez miewam osttanio gorsze dni.. ale tak jakos nerwowao sie zrobilam.. i chodze rozdrazniona:) ale mam nadzieje ze to tez szybko minie ;) ja we wtorek 12 maja mam prenatalne wiec lada dzien ;) Żaba rosnie jak szalona , brzuch tez mi rosnie i od 3 dni cycki sie robia wielkie :D
    Wszystkiego po trochu i mdłości chociaż nie wymiotuję , ból podbrzusza jak się zmęczę , jakieś totalne rozkojarzenie i ciśnienie miewam niskie więc zawroty głowy mam .No i stres przed tymi badaniami prenatalnymi , chyba za dużo czytam :)i się nakręcam . Ailatan a Ty kiedy na badania ?

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisalam w poscie wyzej :) teraz we wtorek o 16 :) 12 maja :) ja sie jakos nie martwie.. wiem ze ciaza przebiega ok, dziecko szybko rosnie i wypredzilo termin miesiaczki pomimo juz owulacja byla pozno :) wiecjest silne :) i ciesze sie ze ide z moim narzeczonym moze w koncu zrozumie ze w brzuchu jest naprawde nowe zycie- ktore sam nadal :)i mam nadzieje poznac plec :)

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 8 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    pisalam w poscie wyzej :) teraz we wtorek o 16 :) 12 maja :) ja sie jakos nie martwie.. wiem ze ciaza przebiega ok, dziecko szybko rosnie i wypredzilo termin miesiaczki pomimo juz owulacja byla pozno :) wiecjest silne :) i ciesze sie ze ide z moim narzeczonym moze w koncu zrozumie ze w brzuchu jest naprawde nowe zycie- ktore sam nadal :)i mam nadzieje poznac plec :)
    No to się cieszę ,że u Ciebie ok ja mam niskie ciśnienie więc pewne dolegliwości to z tego tytułu , ja martwie się tym testem PAPPA ,bo z racji wieku pewnie wyjdzie kiepsko :-( U mnie wszystkie badania dotychczasowe wychodzą dobrze więc nie mam powodów do paniki ,ale mimo wszystko mam stresik .

    Czarna
  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 8 maja 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i oby Ci się udało poznać płeć ,a Twój MA na 100% teraz zrozumie ,że już w krutce zostanie tatusiem faceci muszą wszystko mieć czarno na białym :-)

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe on to moze i rozumie :) ale wiesz jak nie zobaczy ze dziecko sie rusza i tak dalej ze zyje to tez iaczje..
    a musisz roic pappe? slyszlama ze to robi sie w dniu badania prenatalnego ale tylko jesli wynik wyjdzie zle.. z reszta pappa wychodzi czesto zle.. jak masz kase i chcesz byc w 100% pewna polecam test nifty albo harmony.. tylko to duuzy wydatek, ale daje 100% pewnosci..
    co do mojego samopoczuczia jest w miare ok, czesciej boli mnie glowa i z racji ostatniego stersu zwiazanego z zapaleniem pecherza i tym ze musialam przyjac mocny antybiotyk dostalam skurczy dodatkowych serca ;/ kiedys to gowno mialam i mi sie reaktywowala i jak siedze sama w domu to wiesz czlowiek nie ma za duzao zajesc i sie skupia i sie stresuje i nakreca a skurcze sie mnoza..
    mam nadzieje niebawem mina.. bo tak mam ich okolo 30-40 dziennie ;/ ale to na tle nerwowy, ewidentnie ;/

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ