X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia to sobie wyobras ze jak ja mialam czestoskurcze komorowe to serce mi walilo mawet do 220 na minute... okropne to bylo ;(( mialam zabieg a teraz czuje ze znowu mi to wraca;(( boje sie kolejnego zabiegu :(( okropnie to bolal9 bo na zywca bylo :(

  • Mikusia02 Koleżanka
    Postów: 75 5

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie zazdroszczę Wam tych skurczy :-( jak ja Cię rozumiem z tym siedzeniem w domu i nakręcaniem :-)dostałam skierowanie na USG prenatalne i test PAPPA lekarz twierdzi ,że powinna zrobić . Nifti jest lepsze ,ale 2600 to trochę spory wydatek sama się już pogubiłam z tym wszystkim . U mnie tylko wiek jest wskazaniem do badań a może zrobię teraz to USG i te testy ,a jeśli coś będzie budziło mój niepokuj to zrobię inne . Podpytam jeszcze lekarzy tych co mi będą robili badania oni będą wiedzieli najlepiej :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 16:46

    Czarna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta kiedy ma przyjść u Ciebie @ ?? :))

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem po niestety nic z tego

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka czemu? nie ma zadnego pecherzyka?? moze będziesz miala pozniej owulacje i cos urosnie jeszcze :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czekam jak na zbawienie aż przyjdzie @ dzisiaj ostatni dzień duphastanu więc mam nadzieję że się pojawi w niedzielę albo poniedziałek

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 maja 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylka a co nic nie urosło ? mi też przez 2 miesiące nic nie urosło :( teraz urosło ale nic z tego nie bylo

    Edyta
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 8 maja 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dość ze nic nie ma to jeszcze mojej G się zepsuł sprzęt i wyslala mnie do innego ci ten sam wziol za samo usg 60zl kazał przyjść we wtorek jak będzie a jak nie to w środę. Pęcherzyków jest dość dużo drobnych. No niewiem może być później aż się boję iść we wtorek ze znowu nic.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno urosnie dominujacy musisz byc dobrej mysli:) ja dalej @ nie mam jak do jutra nie przyjdzie to zrobie test :))
    ale pewnie jak zawsze sie spoznia ;) tyle ze dzis 32 dc ;) i 17 dpo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 19:11

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola a może ty zrób jednak ten test ?
    Sylka a który to dzień cyklu ?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam hehe przed chwilką i negatyw :P tego się spodziewałam :) Bez seksu nie ma dziecka :p

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Ola a może ty zrób jednak ten test ?
    Sylka a który to dzień cyklu ?
    8dzc wczoraj skonczyłam CLO to miejmy nadzieje ze coś urośnie.No najgorsze jest to czekanie na ten okres..

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Zrobiłam hehe przed chwilką i negatyw :P tego się spodziewałam :) Bez seksu nie ma dziecka :p
    dokładnie bez seksu nie ma dziecka. A mój M juz mu sie niechce ze mna kochać:(( z dnia na dzień mówi jutro jutro

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    dokładnie bez seksu nie ma dziecka. A mój M juz mu sie niechce ze mna kochać:(( z dnia na dzień mówi jutro jutro
    Mój m chce tylko był chory :(
    Porozmawiaj z nim na spokojnie :) wytłumacz wszystko, wyraź swoje uczucia :) Tylko go nie olewaj :) poprostu powiedz że chcesz porozmawiać o czymś ważnym i że chcesz aby Cię wysłuchał i porozmawiał i powiedz mu co i jak :))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka ja to w 8dc nie chodzę nawet na monitoring dopiero między 11 a 13 dc, zaczekaj i dopiero idz jeszcze moze duzo rzeczy urosnąć

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie nie ma seksu za to są ciągłe infekcje ehhh życie :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    a u mnie nie ma seksu za to są ciągłe infekcje ehhh życie :)
    Ja teraz mam chyba jakąś infekcję bo piecze mnie jak cholera :/ :(

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 8 maja 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja teraz mam chyba jakąś infekcję bo piecze mnie jak cholera :/ :([/QUOTE mnie zawsze piecze jak mam okres...

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 8 maja 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    sylka ja to w 8dc nie chodzę nawet na monitoring dopiero między 11 a 13 dc, zaczekaj i dopiero idz jeszcze moze duzo rzeczy urosnąć
    no własnie idę teraz 12 albo 13 zobaczymy... niby to jest zaraz po CLO moze dopiero teraz z zacznie rosnąć.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powtorzyłam rano test:) oczywiście negatyw;) @ dalej nie ma:) musze z moją gin pogadać bo za długie mam te fazy luteolne. dziś już 18 dzień...:/

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ