X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm borowiny za bardO nie znam...kiedys mialM gruczol w piersi powiekszony to przykladalam sobie oklad borowinowy i pomogło...ja na cieciach na dole po stronie dwoch jajnikow pod szwem mam takie malutkie gulki nie wiem czy to zroscik czy co musze to gin.pokazac...a z piersiami tez mM ciagle problem mM budowe mastopatyczna i co troche czuje guzki...bylam u onkologa jakis torbielik kest ale kontrola za 18mcy albo po laktacji

    63b363a823.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guzki po laparo to norma zrosty sie male robia...Z czasem to powinno zniknac....
    Ja bardzo czesto stosowalam oklady z borowin pacjentom w Anglii..Na roznego rodzaju bole kregoslupa...W krynicy i kilku innych uzdrowiskach sa stosowane tzw tampony borowinowe dopochwowe wpl na caly uklad rozrodczy kobitek...Probuje roznymi kanalami zalatwic sobie te tampony by stosowac w domu..Zobaczymy....

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ciekawa sprawa...u nas fizjoterapeutka stosowala u jesnego pacjenta bodajze na kregoslup juz tak dokladnie nie pamietM....kapiele borowinowe to jest fajna sprawa...a takie tamponiki to chyba bedzie ciezko zalatwic sama nie wiem

    63b363a823.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Hmmm ciekawa sprawa...u nas fizjoterapeutka stosowala u jesnego pacjenta bodajze na kregoslup juz tak dokladnie nie pamietM....kapiele borowinowe to jest fajna sprawa...a takie tamponiki to chyba bedzie ciezko zalatwic sama nie wiem
    no dlatego kombinuje heheh bo samemu ciezko takie sobie zrpbic..Sa w specjalnej siateczce a pozniej sie je wyplukuje ze srodeczka....
    Kapiele sa zachecajace , ale jak pomysle o myciu wanny to mi ochota przechodzi hehehe..Takze zostane na etapie okladow jedynie...

    ilonek lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    no dlatego kombinuje heheh bo samemu ciezko takie sobie zrpbic..Sa w specjalnej siateczce a pozniej sie je wyplukuje ze srodeczka....
    Kapiele sa zachecajace , ale jak pomysle o myciu wanny to mi ochota przechodzi hehehe..Takze zostane na etapie okladow jedynie...
    No dokladnie mycie wanny przysporzylo by wiele problemow :-D...mieszkasz w Polsce?

    63b363a823.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak na szcescie juz na swocih starych smieciach ,,,,Po kilku latach spedzonytch w roznych krajach jakos wole swoj kawalek ziemi...Mieszkamw malopolsce

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to podobnie jak ja :-)ja mieszkalam w Holandii w Niemczech 3 lata ale nie ma to jak w Pl tu jestes u siebie nie jestes obcokrajowcem :-)Ja jestem z Opolskiego

    63b363a823.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zaliczylam niemcy , irlandie i anglie, Moj malz oprocz tego francje i obecnie belgie..Jakos nigdzie tak naprawde nie bylam u siebie..Wrocilam bo chcialam by mlody chodzil do polskiej szkoly ..I nie zaluje

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie nie ma to jak u siebie...fakt ze zarobki w niemczech a tu to kolosalna roznica ale to poczucie ze masz rodzine z boku wPolsce)jest bezcenne :-)

    63b363a823.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wy tam akurat jak za miedza..Mam rodzinke w brzegu i w sumie dzieki szwagierce zaczelam pracowac w 2004r w niemczech jako opiekunka..wspominam te prace dosc dobrze chociaz poczatki byly trudne , zwl tesknota za mlodym....Pamietam ze wtedy mialam niezla miejscowke w koloni jak na tamte czasy 1800euro na reke plus przejazd wyzywienie i mieszkanie..Tylko ta praca 24h na dobe byla dobijajaca...ale cos za cos..W irlandii znow pracowalam w domach opieki calodobowej i mialam pare babeczek na tzw dochodzenie...Mozna bylo ladnie zarobic i cos odlozyc...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodz na priv bo zmienilysmy watek :-)

    63b363a823.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahhaahh

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodz na monitoring cyklu,,,na tamtym watku gadamy wszystkie o wszystkim,,,,,I nikt nie ma problemu z tym

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziewczyny powiedzcie mi jak wyglądała sprawa miesiączki po laparo ?? Ja po drożności przeżyłam mały koszmar z pierwszą miesiączko po badaniu. A jak są wasze doświadczenia, czego mogę się spodziewać ?

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    A dziewczyny powiedzcie mi jak wyglądała sprawa miesiączki po laparo ?? Ja po drożności przeżyłam mały koszmar z pierwszą miesiączko po badaniu. A jak są wasze doświadczenia, czego mogę się spodziewać ?
    Ja dostałam miesiaczke 5dni wcześniej i krwawienie było słabsze raczej takie grubsze plamienia :-)nakluwali mi jajniki wiec dluzej plamiłam bo sie tam wszystko oczyszczało

    Anuszka lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pierwszej laparo miałam zupełnie normalną miesiączkę i w terminie, a po drugiej nie miałam prawie wcale miesiączki bo brałam antyki więc było tylko plamienie z odstawienia no i lecę z nowym cyklem. Bardziej dziwny jest ten nowy cykl po laparo, bo pęcherzyk wolniej rośnie niż zawsze- ale to może być też wina poprzedniego cyklu z tabletkami antykoncepcyjnymi (brałam tylko przez 1 cykl)

    Anuszka lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • libellula83 Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    A dziewczyny powiedzcie mi jak wyglądała sprawa miesiączki po laparo ?? Ja po drożności przeżyłam mały koszmar z pierwszą miesiączko po badaniu. A jak są wasze doświadczenia, czego mogę się spodziewać ?
    dostalam @ tak jak zwykle regularnie,bez zadnych boli i z normalnym krwawieniem

    Anuszka lubi tę wiadomość

    3bgzlmbjn0igw8vk.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny a jeszcze jedno pytanie. Jakie dodatkowe badania potrzebne są do laparoskopii ??

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grupa krwi, elektrolity: sód i potas, morfologia, mocz, ekg miałam już po przyjęciu do szpitala

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Dzięki dziewczyny a jeszcze jedno pytanie. Jakie dodatkowe badania potrzebne są do laparoskopii ??


    Ja jak byłam przyjeta na oddział to juz wszystkie badania mi porobili ...na Izbie przyjęc ekg pozniej z krwi elektrolity,grupa krwi(jesli nie masz oznaczonej)morfologia,mocz

    63b363a823.png
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ