X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi lekarz trochę nawymyślał muszę mieć ze sobą grupę krwi i prześwietlenie płuc ale to normalne, do tego wszystkie badanie na wirusa HIV , próby wątrobowe i biocenozę pochwy... dziwne to jakieś ;)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy szpital ma inne wymagania..Ja nie musialam miec nic..na oddziale wszystko zostalo mi zrobione....Jedynie za oznaczenie grupy krwi musialam zaplacic , ale zostalo mi za to dane zaswiadczenie ,ktorebedemiec juz na zawsze...
    Przeswietlenia pluc nikt mi nie robil , ani badan na wirusa hiv czy prob watrobowych,,,Dziwne...

    Anuszka lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zawsze muszę mieć inaczej niż wszyscy ;)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Ja to zawsze muszę mieć inaczej niż wszyscy ;)
    Proby watrobowe dla mnie troszke bez sensu ale kazdy szpital rzadzi sie swoimi prawami.Ja miałam najlepszy numer w oznaczeniu gr.krwi w ksiazeczce od urodzenia miałam wpisaną grupe 0Rh+ a przed laparo zrobili mi na nowo bo musza miec orginalne zaswiadczenie a na zaswiadczeniu gr krwi ARh+ okazalo sie ze pol zycia myslalam ze mam inna grupe krwi a okazalo sie ze w ksiazeczce byla wpisana mamy grupa....:-)na hiv nie mialam badan choc juz przez 6lat mialam 8razy robione(ciągłe ryzyko w pracy np zaklócie sie igła od pacjenta)...trzymam kciuki za Twoja laparo badz dobrej mysli

    Anuszka lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonek ja badanie na Hiv robiłam pierwszy raz trochę mnie to nerwów kosztowało ale wynik wyszedł ujemny :D I miałam podobną sytuację jak ty do stycznia tego roku myślałam że mam grupę A bo tak było zapisane książeczce a podczas pobytu w szpitalu wyszło 0 też małe zdziwienie :D A ta moja laparoskopia mogłaby być już dzisiaj dłuuuży mi się to czekanie...

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Ilonek ja badanie na Hiv robiłam pierwszy raz trochę mnie to nerwów kosztowało ale wynik wyszedł ujemny :D I miałam podobną sytuację jak ty do stycznia tego roku myślałam że mam grupę A bo tak było zapisane książeczce a podczas pobytu w szpitalu wyszło 0 też małe zdziwienie :D A ta moja laparoskopia mogłaby być już dzisiaj dłuuuży mi się to czekanie...
    Czekaj cierpliwie :)Zobaczysz bedzie wszytsko dobrze :)

    63b363a823.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś gin ustalił termin laparoskopii i się załamałam.. 26 maja.. I znowu następne dwa cykle do kosza :( Ile to już ich było?? Za dużo żeby policzyć :( W dodatku zaraz po tym mam dwa wesela :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o masakra :-/ Ja poszlam w przed dzien meisiaczki do gina a 7dni pozniej mialam juz laparo zrobionbe..Strasznie dlugi czas oczekiwania :-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 13:25

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już czekałam od tamtego mies. do @, myślałam że @ się skończy i zabieg, a tu dupa blada.. Pewnie święta pomogły.. Potem weekend majowy.. Ogólnie się załamałam.. Jeszcze trafię akurat na owulację tak że super.. Trzy mies. min. już straciłam.. Ku..wa!!

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze sobie przypomniałam, że mi się prochy kończą w między czasie tak że same plusy, i tak będę musiała iść do jakiegoś lekarza żeby wypisał i znowu zabulę :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chcialam tylko powiedziec, ze miala laparo wyznaczone na 23go kwietnia ale...zrezygnowalam.
    Wystraszylam sie ryzyka i wszystkich mozliwych powiklan lacznie z zarazeniem jakims wirusem i usunieciem macicy, sepsa, uszkodzeniem jelit itd....Juz nie wspominajac o strachu przed narkoza, ze sie obudze w trakcie albo w ogole.

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narkozę to ja miałam już 3 razy i oprócz budzenia jest ogólnie spoko, sny są zajebiste.. Ale też się boję że mi za dużo wykroją i będę musiała podłożyć bombę pod szpital.. Przy zwykłej kolonoskopii może dojść do uszkodzenia jelit i sepsy.. Każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko..

    kapturnica lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie jak olka pisze nie jest tak zle i nie przesadzajmy z tym strachem..Duzo wieksze ryzyka to przy laparotomii sa ale i to do przezycia jest..Laparo wcale nie jest takie straszne...Pewnie ze potem boli a co ma nie bolec?? Mnie nawalaly ramiona od gazu , brzuch byl super bez bolu praktycznie...Ale jesli macie dziewczyny mozl zrobienia laparoskopii bo wydluza sie was czas starania o dziecko to uwazam ze nie powinnyscie sie wahac i zrobic laparo..
    W moim przypadku wiem ze laparo dala mi jakas szanse na 2gie dziecko..bez zabiegu nie mialabym zadnej i moglabym starac sie latami i nic...Zrosty unieruchomily u mnie nawet macice...
    Wiec warto podjac ryzyko!!!

    zizia_a, malgo31 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem tego samego zdania co kapturnica :)ja byłam dzis u gina ładny mam pecherzyk takze zobaczymy co bedzie dalej ...

    kapturnica, zizia_a, malgo31 lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    jestem tego samego zdania co kapturnica :)ja byłam dzis u gina ładny mam pecherzyk takze zobaczymy co bedzie dalej ...
    trzymam w kciuki za pechola zeby byl tlusciutki...

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki....w czwartek ide jeszcze do gina na konsultacje z drugim lekarzem(babeczka która zajmuje sie inseminacja separowaniem nasienia itd zobaczymy co ona mi powie...moj ginekolog mi ja polecił

    kapturnica lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Mi dziś gin ustalił termin laparoskopii i się załamałam.. 26 maja.. I znowu następne dwa cykle do kosza :( Ile to już ich było?? Za dużo żeby policzyć :( W dodatku zaraz po tym mam dwa wesela :(



    Ja na swoją laparo czekałam ponad 4 miesiące :)

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Lili Autorytet
    Postów: 495 692

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna, a dlaczego nie można robić laparo w czasie owulacji? Ja mam dopiero na czerwiec, a już widzę, że mi się cykl przesuwa, wiec tak może wypaść.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Dziewczyna, a dlaczego nie można robić laparo w czasie owulacji? Ja mam dopiero na czerwiec, a już widzę, że mi się cykl przesuwa, wiec tak może wypaść.
    to jak moze ci wypasc to wez antyki jeden miesiac i cykl sobie przesuniesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 18:14

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    to jak moze ci wypasc to wez antyki jeden miesiac i cykl sobie przesuniesz.

    Antybiotykie? Jakie? Nie mozna ot tak sobei brac antybiotykow!

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ