Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Anuszka Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2014, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi lekarz trochę nawymyślał muszę mieć ze sobą grupę krwi i prześwietlenie płuc ale to normalne, do tego wszystkie badanie na wirusa HIV , próby wątrobowe i biocenozę pochwy... dziwne to jakieś ;)

k0kdanlij48n3q4y.png
  • kapturnica Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2014, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy szpital ma inne wymagania..Ja nie musialam miec nic..na oddziale wszystko zostalo mi zrobione....Jedynie za oznaczenie grupy krwi musialam zaplacic , ale zostalo mi za to dane zaswiadczenie ,ktorebedemiec juz na zawsze...
    Przeswietlenia pluc nikt mi nie robil , ani badan na wirusa hiv czy prob watrobowych,,,Dziwne...

Anuszka lubi tę wiadomość

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Anuszka Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2014, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to zawsze muszę mieć inaczej niż wszyscy ;)

k0kdanlij48n3q4y.png
  • ilonek Autorytet

Wysłany: 10 kwietnia 2014, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Ja to zawsze muszę mieć inaczej niż wszyscy ;)
    Proby watrobowe dla mnie troszke bez sensu ale kazdy szpital rzadzi sie swoimi prawami.Ja miałam najlepszy numer w oznaczeniu gr.krwi w ksiazeczce od urodzenia miałam wpisaną grupe 0Rh+ a przed laparo zrobili mi na nowo bo musza miec orginalne zaswiadczenie a na zaswiadczeniu gr krwi ARh+ okazalo sie ze pol zycia myslalam ze mam inna grupe krwi a okazalo sie ze w ksiazeczce byla wpisana mamy grupa....:-)na hiv nie mialam badan choc juz przez 6lat mialam 8razy robione(ciągłe ryzyko w pracy np zaklócie sie igła od pacjenta)...trzymam kciuki za Twoja laparo badz dobrej mysli

Anuszka lubi tę wiadomość

63b363a823.png
  • Anuszka Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2014, 07:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonek ja badanie na Hiv robiłam pierwszy raz trochę mnie to nerwów kosztowało ale wynik wyszedł ujemny :D I miałam podobną sytuację jak ty do stycznia tego roku myślałam że mam grupę A bo tak było zapisane książeczce a podczas pobytu w szpitalu wyszło 0 też małe zdziwienie :D A ta moja laparoskopia mogłaby być już dzisiaj dłuuuży mi się to czekanie...

k0kdanlij48n3q4y.png
  • ilonek Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2014, 20:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Ilonek ja badanie na Hiv robiłam pierwszy raz trochę mnie to nerwów kosztowało ale wynik wyszedł ujemny :D I miałam podobną sytuację jak ty do stycznia tego roku myślałam że mam grupę A bo tak było zapisane książeczce a podczas pobytu w szpitalu wyszło 0 też małe zdziwienie :D A ta moja laparoskopia mogłaby być już dzisiaj dłuuuży mi się to czekanie...
    Czekaj cierpliwie :)Zobaczysz bedzie wszytsko dobrze :)

63b363a823.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś gin ustalił termin laparoskopii i się załamałam.. 26 maja.. I znowu następne dwa cykle do kosza :( Ile to już ich było?? Za dużo żeby policzyć :( W dodatku zaraz po tym mam dwa wesela :(

Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • kapturnica Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    o masakra :-/ Ja poszlam w przed dzien meisiaczki do gina a 7dni pozniej mialam juz laparo zrobionbe..Strasznie dlugi czas oczekiwania :-/

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 13:25

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już czekałam od tamtego mies. do @, myślałam że @ się skończy i zabieg, a tu dupa blada.. Pewnie święta pomogły.. Potem weekend majowy.. Ogólnie się załamałam.. Jeszcze trafię akurat na owulację tak że super.. Trzy mies. min. już straciłam.. Ku..wa!!

• olka30 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze sobie przypomniałam, że mi się prochy kończą w między czasie tak że same plusy, i tak będę musiała iść do jakiegoś lekarza żeby wypisał i znowu zabulę :(

• KotkaPsotka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chcialam tylko powiedziec, ze miala laparo wyznaczone na 23go kwietnia ale...zrezygnowalam.
    Wystraszylam sie ryzyka i wszystkich mozliwych powiklan lacznie z zarazeniem jakims wirusem i usunieciem macicy, sepsa, uszkodzeniem jelit itd....Juz nie wspominajac o strachu przed narkoza, ze sie obudze w trakcie albo w ogole.

9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narkozę to ja miałam już 3 razy i oprócz budzenia jest ogólnie spoko, sny są zajebiste.. Ale też się boję że mi za dużo wykroją i będę musiała podłożyć bombę pod szpital.. Przy zwykłej kolonoskopii może dojść do uszkodzenia jelit i sepsy.. Każdy zabieg niesie ze sobą ryzyko..

kapturnica lubi tę wiadomość

• kapturnica Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie jak olka pisze nie jest tak zle i nie przesadzajmy z tym strachem..Duzo wieksze ryzyka to przy laparotomii sa ale i to do przezycia jest..Laparo wcale nie jest takie straszne...Pewnie ze potem boli a co ma nie bolec?? Mnie nawalaly ramiona od gazu , brzuch byl super bez bolu praktycznie...Ale jesli macie dziewczyny mozl zrobienia laparoskopii bo wydluza sie was czas starania o dziecko to uwazam ze nie powinnyscie sie wahac i zrobic laparo..
    W moim przypadku wiem ze laparo dala mi jakas szanse na 2gie dziecko..bez zabiegu nie mialabym zadnej i moglabym starac sie latami i nic...Zrosty unieruchomily u mnie nawet macice...
    Wiec warto podjac ryzyko!!!

zizia_a, malgo31 lubią tę wiadomość

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem tego samego zdania co kapturnica :)ja byłam dzis u gina ładny mam pecherzyk takze zobaczymy co bedzie dalej ...

kapturnica, zizia_a, malgo31 lubią tę wiadomość

63b363a823.png
  • kapturnica Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    jestem tego samego zdania co kapturnica :)ja byłam dzis u gina ładny mam pecherzyk takze zobaczymy co bedzie dalej ...
    trzymam w kciuki za pechola zeby byl tlusciutki...

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • ilonek Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki....w czwartek ide jeszcze do gina na konsultacje z drugim lekarzem(babeczka która zajmuje sie inseminacja separowaniem nasienia itd zobaczymy co ona mi powie...moj ginekolog mi ja polecił

kapturnica lubi tę wiadomość

63b363a823.png
  • MałaMi83 Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Mi dziś gin ustalił termin laparoskopii i się załamałam.. 26 maja.. I znowu następne dwa cykle do kosza :( Ile to już ich było?? Za dużo żeby policzyć :( W dodatku zaraz po tym mam dwa wesela :(

Ja na swoją laparo czekałam ponad 4 miesiące :)

3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Lili Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyna, a dlaczego nie można robić laparo w czasie owulacji? Ja mam dopiero na czerwiec, a już widzę, że mi się cykl przesuwa, wiec tak może wypaść.

• kapturnica Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili wrote:
    Dziewczyna, a dlaczego nie można robić laparo w czasie owulacji? Ja mam dopiero na czerwiec, a już widzę, że mi się cykl przesuwa, wiec tak może wypaść.
    to jak moze ci wypasc to wez antyki jeden miesiac i cykl sobie przesuniesz.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 18:14

V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • KotkaPsotka Autorytet

Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    to jak moze ci wypasc to wez antyki jeden miesiac i cykl sobie przesuniesz.

Antybiotykie? Jakie? Nie mozna ot tak sobei brac antybiotykow!

9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego