X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 22 kwietnia 2013, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to trzymaj się dzielnie i przede wszystkim myśl pozytywnie, a wszystko będzie dobrze :)

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia w jakim szpitalu będziesz miała ? Ściślej to w jakim mieście ?

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam newsy po wizycie u gina otóż: Ten cykl spisany na straty bo z prawego jajnika (z nieczynnym jajowodem), a owulację już miałam jakieś 2 dni temu, ale przez laparo i antybiotyki nie było skoku temperatury (dziwi mnie tylko, że dopiero po owulacji testy owu zaczęły wychodzić na + ). Dowiedziałam się też, że owulacja wcale nie przebiega na przemian raz z jednego, raz z drugiego jajnika (a do dziś tak myślałam) i nigdy nie wiadomo z którego jajnika będzie w kolejnym cyklu.

    violijka lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadza się nie ma reguły z którego jajnika będzie owulacja u bardzo długi czas owulacja jest z lewego jajnika, bo na prawym jest torbiel

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamiętam jak chodziłam do gin jajeczkowałam przeważnie z lewego ale to może rzeczywiście dlatego ,że na prawym ciągle coś się robiło ,a to torbielka a to cysta , Teraz nawet nie myślę z którego jajnika bo i tak muszę najpierw przetkać jajowody. Choć dziś czułam okropny ból w lewym więc to pewnie to.

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 26 kwietnia 2013, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mam nadzieję, że przez to, że prawy jajowód mam nieczynny to owu przeniesie się na lewą stronę

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 1 maja 2013, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie dziś chyba mam jajeczkowanie bo brzuch boli cały dzień i właśnie teraz się skapłam ,że to owulacja może być bo połowa cyklu własnie, ale nigdy nie miałam takich odczuć przy tym , właściwie ból przy owulce mam pierwszy raz w życiu chyba.

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 3 maja 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem po laparoskopii, dziś wyszłam ze szpitala i jestem szczęśliwa że mam to za sobą, w sumie 5 dni spędziłam w szpitalu, też oczekiwanie na wyniki badania histopatologicznego, który będzie za trzy tygodnie i wizyt kontrolna. Sporo mi usunęli, ale teraz już tylko będzie dobrze.

    Nina lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 5 maja 2013, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia trzymam kciuki żeby wyniki były dobre i życzę dobrego samopoczucia. Ja za tydzień dowiem się konkretną datę mojego zabiegu i tez już się boje.

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 6 maja 2013, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę przyznać że nie było tak źle, dobre to wszystko znosiłam ze względu na to że miałam podawane leki przeciwbólowe i przeciwwymiotne. Powiem tak że bólu i młodości nie miałam.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 6 maja 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twarde z nas sztuki :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 6 maja 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie tak jak mówisz MałaMi

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 7 maja 2013, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zaczynam nowy cykl, pierwszy po laparoskopii i mogę powiedzieć, że chociaż lekarz uprzedzał mnie, że miesiączka może się spóźnić, to jednak pojawiła się jak zwykle- jak w zegarku:) Ponadto mimo laparo miałam owulację, więc laparo aż tak bardzo nie wpłynęło na mój organizm. Nowością był brak plamień przed miesiączką- ale tego to akurat życzyłabym sobie co miesiąc :)
    Teraz zaczynam nowy cykl pełen nadziei :) Trzymajcie kciuki :)

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 7 maja 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to do dzieła i powodzenia w tym cyklu, ciekawe kiedy u mnie pojawi się miesiączka, czy z opóźnieniem czy tak jak zawsze.

    MałaMi83 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 7 maja 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuję:) a Ty kiedy spodziewasz się @?

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 7 maja 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    między 18-20 maja

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 8 maja 2013, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi czy tobie po laparoskopii schodziła skóra z brzucha, mi się tak wysuszyła, że schodzi, teraz smaruję balsamem i ją nawilżam.

    MałaMi83 lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 8 maja 2013, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też mi się łuszczy :) Zastanawiałam się czemu mam taką suchą skórę- jakoś nie skojarzyłam faktów. Jednak co dwie głowy to nie jedna :)
    A co do miesiączki to miejmy nadzieję, że u Ciebie też zawita na czas i będziesz mogła zacząć nowy cykl już z nadzieją, że naprawdę owocny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2013, 14:38

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 8 maja 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi83 wrote:
    No też mi się łuszczy :) Zastanawiałam się czemu mam taką suchą skórę- jakoś nie skojarzyłam faktów. Jednak co dwie głowy to nie jedna :)
    A co do miesiączki to miejmy nadzieję, że u Ciebie też zawita na czas i będziesz mogła zacząć nowy cykl już z nadzieją, że naprawdę owocny :)

    powodzenia

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 9 maja 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Wczoraj moja pani doktor zaproponowała mi laparoskopię - mam jeden jajowód niedrożny a drugi drożny ale poskręcany. Zgodziłam się. Termin na 05 czerwca ale do szpitala mam się zgłosić już 04. I powiem szczerze że jak wczoraj wszystko było ok tak teraz, jak juz wszystko nabrało konkretów, mam stracha. Boję się nie tyle bólu co bardziej takiej bezradności i uzaleznienia od szpitala. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale piszecie o jakiś cewnikach. Ale gdzie? I jak długo po zabiegu człowiek leży i czuje się jak siedem nieszczęść? I w ogóle czy ja dobrze robię.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2013, 16:32

    MałaMi83 lubi tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ