X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Ja też miałam laparoskopie pod koniec kwietnia ( wycinali mi torbiel na prawym jajniku )i dodatkowo przepychali jajowody. W szpitalu leżałam w sumie 2 dni. Czekałam miesiąc na zabieg i bardzo szybko doszłam do siebie, bo po 4 dniach czułam się dobrze). Okres dostałam jak w zegarku. Lekarz już zalecił starania w tym cyklu:)zobaczymy, jestem dobrej myśli:)

    Niuta lubi tę wiadomość

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 21 maja 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie mam okresu, ale się zbliża, Mi też zalecono już starania w tym cyklu który się rozpocznie może jutro, mam brać distreptazę wieczorem przez 12 dni, a po dniu peak luteinę przez 10 dni.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • beatka81 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 26 maja 2013, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie do Was, czy lekarz wam mówił może z jakich powodów jajowody się zapychają? Oprocz poronien - bo to moze byc przyczyną zapychania. Ale czy np. jakies zapalenia przydatków, zaziębienie jajnika - czy coś wiecie na ten temat??

    3jvzi09koz06900h.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 26 maja 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyczyną mogą być zrosty pooperacyjne niekoniecznie po operacjach ginekologicznych

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • kicinia Ekspertka
    Postów: 137 130

    Wysłany: 27 maja 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Infekcje i zapalenia również mogą prowadzić do zatkania jajowodów niestety.

  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 29 maja 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapalenia przydatków, zrosty po różnych zabiegach operacyjnych i choroby przenoszone drogą płciową tj. chlamydia

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 31 maja 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczekuje na pierwszą owulację po laparoskopii, a już się zbliża

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:)
    Mam laparoskopie w poniedziałek , boję się strasznie ponieważ pierwszy raz będę w szpitalu. Przeczytałam cały temat i trochę się uspokoiłam... nic zobaczymy co tam wyjdzie.
    Mam cystę czekoladową na lewym jajniku 4cm.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się bałam i mnie to przerażało, ale nie potrzebnie bo musze przyznać że nie było źle zawsze są obawy przed samym pobytem w szpitalu, a gdzie będziesz miała wykonywana laparoskopię

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia właśnie was czytałam i widzę że nie będzie tak zle :) Zabieg będę miała robiony w Niemczech ponieważ tu aktualnie mieszkam i tu dopiero zaczęłam jakieś leczenie.

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jak jestem po mogę śmiało powiedzieć że nie ma się czym przejmować powodzenia bądź dzielna

    Koza lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Talija Debiutantka
    Postów: 15 11

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja z pytaniem jak dlugo czeka sie na laparoskopie? lekarz na ostatniej wizycie stwierdził ze jak sie nie uda wyśle mnie własnie na taki zabieg Lecze się w Lublinie ale na laparoskopie wysłana bede do warszawy do zaprzyjaźnionego lekarza mojego gina (nie wiem czy mogę tu podawać nazwiska ;D). Moj maz ma urlop od 25 lipca do chyba 6 wrzesnia Jak chodzi do pracy ciezko mu bedzie wziasc cos wolnego a wolalabym zeby ze mna byl Wiec zastanawiam sie czy wbijemy sie w termin podczas jego urlopu :)

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 5 czerwca 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekałam 1,5 miesiąca ze względu na szczepienie przeciwko żółtaczce, tak bym miała wcześniej.

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 6 czerwca 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Jestem na świeżo po laparoskopi - zabieg miałam wczoraj. najgosze było chyba to czekanie i zastanawianie się. Po narkozie opudziłam sie i od razu miałam ochote wracac na swoja salę. Niestety parę godzin musiałam lezeć na pooperacyjnej. Podczas zabiegu kontras przeszedł przez oba jajowody, znaleźli ma jakąś małą torbiel, ponakłówali jajniki. I już. Pani doktor stwierdziła że ona swoją robotę wykonała teraz ja mam się wziąć do dzieła ;)

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echhhh ... a mnie to chyba czeka ...

    ale nie wiem czy się zdecyduję ...

    ilonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jestes sama, mnie tez to czeka :) kurcze troche sie denerwuje przez to :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa :) hej hej Kochana ...
    nio, mi tak ginka powiedziała - dla sprawdzenia drożności jajowodów ... jeżeli męża wyniki wyjdą ok to ja mam niby TO mieć , ale nie wiem ... nie wiem czy nie odwlekę tego znów w czasie a spróbuję jeszcze wrzucić na luuuz,,,,chociaż ciągle staram się to robić .... A Ty też masz zrobić żeby sprawdzić drożność ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2013, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to znaczy ja miałam hsg robione w marcu i wyszły drozne, ale mam zrosty i to moze powodowac ze ronie albo jajeczko sie nie moze zagniezdzic. mąż wraca pod koniec miesiaca to tez najpierw na badania a pozniej jak beda ok to laparo. ale to dopiero jesienia bo po hsg musze odpoczac bo to kolejny inwazyjny zabieg w ciagu roku bedzie...

    no i to czekanie jest najgorsze :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2013, 14:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echhh, ja już sama nie wiem czemu ona od razu o tej lapoaro mi powiedziała ....
    o hsg nic nie wspomniała ... nie wiem ... zrobiłam sobie dziś prolaktyne, zobaczymy ... ginka stwierdziła że na pewno jest ok u mnie - bo wsio mam książkowe ... echhh nie wiem co o tym myśleć wszystkim ...

  • Niuta Autorytet
    Postów: 796 3736

    Wysłany: 13 czerwca 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - nie taki diabeł straszny jak go malują ;)
    Nie ma się czego bać. Po zabiegu zostają trzy małe cięcia, w ogóle nie bolące. A te parę dni w szpitalu idzie wytrzymać. Ja w tym czasie przeczytałam całą książkę (660 stron) którą specjalnie kupiłam.
    Na pewno wszystko pójdzie u Was OK :)

    sylwiunia, Saramago lubią tę wiadomość

    Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas. – Flora Edwards
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ