Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 13 maja 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no tak.
    Sorry jestem tak zrezygnowana że zapomniałam napisać.
    Kich straszna. Z 10 komórek 4 dojrzałe, 1 dali do inkubator i tez dojrzała. Niestety zaplodnila się tylko 1 i nie wiadomo czy się podzieli.
    Mam czekać na jutro na telefon czy w ogóle jest sens przyjeżdżać na transfer.
    Nie mam już siły

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OMG Wombi, a może jednak ta 1 będzie szczęśliwa dla Was, trzymam kciuki :-*

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    A no tak.
    Sorry jestem tak zrezygnowana że zapomniałam napisać.
    Kich straszna. Z 10 komórek 4 dojrzałe, 1 dali do inkubator i tez dojrzała. Niestety zaplodnila się tylko 1 i nie wiadomo czy się podzieli.
    Mam czekać na jutro na telefon czy w ogóle jest sens przyjeżdżać na transfer.
    Nie mam już siły
    Ech przykro mi ze ciągle pod górkę.. kurde ale ciekawe od czego to jest uzależnione wszystko... a ja byłam "oburzona" ze w pierwszym cyklu którym miałam owulacji o zaskpczylam z dwóch jajeczek tylko jedno się zaplodnulo.. głupia ja... trzymam kciuki i daj znać

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 14 maja 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi wg. mnie nie liczy się ilość a jakość. Niekiedy z 10 komórek żadna się nie przyjmie a wystarczy ta jedna i zostanie w brzuchu :)
    U nas mały sukces :) Krzysiu zaczął jeść z piersi, wczoraj był nasz pierwszy dzień i noc tylko na cycu bez butli. Mam nadzieję że tak zostanie :) Operetki są ale wczoraj się skończyły o 22:00 więc w porównaniu do poprzednich dni jest poprawa.
    AAAAA ja wam go jeszcze nie pokazywałam, no to proszę :)
    https://zapodaj.net/cf0eaa19c924a.jpg.html
    https://zapodaj.net/8bb919a95efa2.jpg.html

    Nadal ma lekką żółtaczkę, wystawiam go na słońce ( jak się pojawia). Mam nadzieję że zniknie i nie będziemy musieli go kłuć.

    Edyta
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 14 maja 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super bobas :)
    Mój marny zarodek trochę się podzielił wiec jutro transfer, chyba że się nie podzieli dalej to go nie podadzą....

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi zawsze jest nadzieja :) Póki jest zarodek to musisz wierzyć :*

    Edyta Krzysiu jest cudny!!
    Gdzie taki smoczek kupiłaś ? :D
    Super, że cycka złapał :D Ja Antosia dziś ważyłam i na samej piersi od wyjścia ze szpitala czyli 5 tyg. przybrał 2120 g :D Więc baaaardzo dużo :D waży już 4800 g

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wombi wrote:
    Ale super bobas :)
    Mój marny zarodek trochę się podzielił wiec jutro transfer, chyba że się nie podzieli dalej to go nie podadzą....
    Twój marny zarodek to nowe życie i trzeba mieć nadzieję z ogromną wola przetrwania ! Trzymam kciuki ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Wombi zawsze jest nadzieja :) Póki jest zarodek to musisz wierzyć :*

    Edyta Krzysiu jest cudny!!
    Gdzie taki smoczek kupiłaś ? :D
    Super, że cycka złapał :D Ja Antosia dziś ważyłam i na samej piersi od wyjścia ze szpitala czyli 5 tyg. przybrał 2120 g :D Więc baaaardzo dużo :D waży już 4800 g
    Ola mega dużo.. ;) gratulacje

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 14 maja 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Wombi wg. mnie nie liczy się ilość a jakość. Niekiedy z 10 komórek żadna się nie przyjmie a wystarczy ta jedna i zostanie w brzuchu :)
    U nas mały sukces :) Krzysiu zaczął jeść z piersi, wczoraj był nasz pierwszy dzień i noc tylko na cycu bez butli. Mam nadzieję że tak zostanie :) Operetki są ale wczoraj się skończyły o 22:00 więc w porównaniu do poprzednich dni jest poprawa.
    AAAAA ja wam go jeszcze nie pokazywałam, no to proszę :)
    https://zapodaj.net/cf0eaa19c924a.jpg.html
    https://zapodaj.net/8bb919a95efa2.jpg.html

    Nadal ma lekką żółtaczkę, wystawiam go na słońce ( jak się pojawia). Mam nadzieję że zniknie i nie będziemy musieli go kłuć.
    Krzyś jest cudny ;) na piersi żółta czka długo schodzi

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 15 maja 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz ze słabeuszem w brzuchu. Okazało się że dzisiaj jest juz zarodkiem idealny 8A wiec teraz tylko czekać :)

    rodzynka66, bobas2015, Jagah, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 15 maja 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Gratulacje dla Was wombi!! Oby się ładnie przytulił :)

    Edyta śliczny maluch :)I body z tematem pieluchy świetne :D

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 15 maja 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wombi - trzymam kciuki za Was! :)

    Edyta - jeszcze raz gratulacje, śliczny chłopczyk <3 no i walka o cyca wygrana, oby tak dalej :)

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 16 maja 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się macie dziewczyny?

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na zdjęcie szwów. Krzysiu z mężem mężem domu. Brzuch mnie pobolewa ale rana po cięciu już nie boli.
    Mały jak nie śpi to płacze i tak cały dzień mija ☺

    Edyta
  • wombi Autorytet
    Postów: 5902 6875

    Wysłany: 16 maja 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie cały czas ciągnie brzuch i po obiedzie poszłam spać. Obudziłam się bo zmarzlam i spałam bym dalej. To pewnie te kosmiczne dawki progesteronu tak działają. ..

    START 2013 endo, adeno, borelioza AMH 0,36
    HSG, laparo, histero, IUI :(
    01.2016 I ICSI 🙁 7A1
    05.2016 II ICSI 🙁8A1 [*] 6tc 💔
    11,12.2019 i 02.2020 IUI 🙁
    06.2020 III IMSI 0
    06.2021 IV ICSI 8A1, 4 ❄️
    8dpt 26, 10dpt 91, 12dpt 256, 28dpt ♥️
    12+3 prenatalne - uogólniony obrzęk płodu 🙁
    16tc 💔 Robercik - zespół Edwardsa
    14.02.2022 FET 3aa
    6dpt ⏸ 7dpt 72,70, 9dpt 178, 14dpt 1709
    25dpt ❤️ 6t2d
    12+5 usg prenatalne OK 👧
    22+2 połówkowe Ok 👧
    30+4 prenatalne 3 trymestru OK 👧
    39+4 Julia cc 3380 50 cm ❤️ 26.10.2022
    ---
    22.07.2024 FET 🙁 5bb
    16.09.2024 FET 🙁 3bb+4cc
    03.2025 V IVF - 2aa ❄️
    29.05.2025 FET 2aa ostatni
    6dpt ⏸
    7dpt 47, 9dpt 105, 12dpt 465,8, 14dpt 1137, 27dpt ❤️ 7.9 mm
    12+5 usg prenatalne OK 👦
    21+5 połówkowe OK brzeżny przyczep pępowiny 👦
    30+4 3 prenatalne OK 👦 1,7 kg
    39+4 Patryk 🩵 cc 3580 49 cm 11.02.2026
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas dni załamki (oczywiście mojej załamki) auto nam się zepsuło.. Musimy kupić nowe.. Z jednej strony to plus a z drugiej to zas spory wydatek...
    Do tego Antoś jest niespokojny od paru dni bo pomimo ze tak ładnie przybrał to okazuje się ze nie nadąża trawić tego pokarmu bo tak dużo je.. I ma bardzo dużo gazów w jelitkach i one mu nie schodzą.. Dostaliśmy skierowanie na badania z krwi i moczu i USG brzuszka..
    Do tego muszę do jutro skończyć pisać prace mgr a jestem w czarnej dupie za przeproszeniem i chyba nocka będzie zarwana... :/
    Ehh no to tyle u mnie.. Czekam na weselsze dni..
    AA chociaż dziś z mężem troszkę się posmialismy bo Antek obsral obsikal i obrzygal łóżko i mnie a na końcu tego wszystkiego pięknie się uśmiechnął :)

    wombi lubi tę wiadomość

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 16 maja 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny!
    Jesteście objęte dodatkowym ubezpieczeniem typu General, PZU, Nationale Nederlanden? Czy którejś udało się dostać jakieś marne grosze za operacje laparoskopową?

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 16 maja 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola - na gazy i problemy z brzuszkiem polecam herbatke z kopru wloskiego.

    rodzynka - niestety, nie znam nikogo, kto uzyskalby jakikolwiek zwrot za laparoskopie.

    rodzynka66, sylka0102 lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 16 maja 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Niby namawiają do wypełniania wniosków, kserowania dokumentów, wysłania do rozpatrzenia, ale pewnie okaże się wielkie NIC :> Składki płać, ale zwrotów nie żądaj :>

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 17 maja 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z PZU dostałam 500 zl za operację ale to z dodatkowego ubezpieczenia właśnie w przypadku operacji. Za pobyt w szpitalu nie dostałam bo w regulaminie mają zapisane obok wojen i katastrofy nuklearnej również niepłodność w przypadku której nie wypłacaja za pobyt w szpitalu

    rodzynka66 lubi tę wiadomość

    Edyta
‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ