X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia i co dalej ? Jesteście z lekarzem na jakieś konkrety już umówieni? Przecież nie możesz brać cały czas clo jak i tak nic nie pomaga... :)

    Edyta ciężki nasz żywot hehe :D

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 10 września 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj te dzieci.. ale powiem Wam ze tez miałam ten problem ale go od uczyłam na rękach.. trochę się buntowal i kosztowało mnie to dużo czasu ale się opłaca. Na rękach to pół biedy ale przy cycu masakra.. pamiętaj ze dziecko powinno wiedzieć że cyc do jedzenia a nie zasypiania bo się nie uwolnisz a żyć trzeba ;) u nas 10 miesiąc Krzyś zaczyna chodzić z pchaczem. Jest bardzo sprawny. Śpi dwa razy po półtorej godziny. Zasypia kolo 20. Budzi się 2 razy znowu w nocy na jedzenie a było już raz. Pobudka kolo 7. Za to ja w drugiej ciąży czuje się fatalnie.. ciągła senność mdłości i zawroty głowy. W pierwszej tego nie znałam...ale trzeba przetrwać ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 września 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Sylwia i co dalej ? Jesteście z lekarzem na jakieś konkrety już umówieni? Przecież nie możesz brać cały czas clo jak i tak nic nie pomaga... :)

    Edyta ciężki nasz żywot hehe :D
    Tak ostatni cykl mam Clo a potem zastrzyki jakies tam i zobaczymy.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 10 września 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ale suma sumsrum musze przyznać ze myślałam ze będzie gorzej ☺ . Mam czas dla siebie , dla męża czy koleżanek. Spokijnue lączew bycie mama z gotowaniem czy sprzataniem. Ostatnio uswiadomilam sobie se od dnua wymscia ze szpitsls nie bylo dnia bez obiadi w domu ☺☺☺ . Dwa razy dziennie wychodzimy na spacer. Coraz bardziej lubimy zabawę na macie.
    Generalnie. Nie taki diabeł straszny
    .......
    Karmienie piersią to super sprawa i jak wszystko będzie ok to myśle ze ns 6 miesiącach nie poprzestaniemy

    Edyta
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 10 września 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    Hmmm ale suma sumsrum musze przyznać ze myślałam ze będzie gorzej ☺ . Mam czas dla siebie , dla męża czy koleżanek. Spokijnue lączew bycie mama z gotowaniem czy sprzataniem. Ostatnio uswiadomilam sobie se od dnua wymscia ze szpitsls nie bylo dnia bez obiadi w domu ☺☺☺ . Dwa razy dziennie wychodzimy na spacer. Coraz bardziej lubimy zabawę na macie.
    Generalnie. Nie taki diabeł straszny
    .......
    Karmienie piersią to super sprawa i jak wszystko będzie ok to myśle ze ns 6 miesiącach nie poprzestaniemy
    Oj to rzeczywiście;) to się lubi bawić sam? Ja nie mam czasu na nic.. moje dziecko bardzo lubi się bawić ale tylko nie same wiec ma czworakach z nim nawie się oj dużo ;) my jemy cos ms szybko ale ja bez obiadu przeżyje ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 10 września 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie lubi bawić się sam. Niestety. Jak gotuję obiad to jest ze mną w kuchni w bujaczku to spiewam, dokladnie opisuje co robie i jest w miarę zainteresowany. Przez większość dnia albo bawimy się razem na macie albo na łóżku albo w łóżeczku . Jak nie ja to mąż.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyta u nas tak samo :p Antek sam też się nie pojawi ale to go do bujaczka wezmę to do huśtawki to do chusty na plecy i dajemy radę :p
    Obiady też mamy codziennie. Chociaż na początku zdarzało się zjeść na mieście albo u rodziców czy teściów :)
    Generalnie nie narzekam ale są czasem gorsze dni.. Ale dobrze ze mam męża bo on bardzo dużo robi w domu i przy małym :) zresztą nawet jak pracowałam to on zawsze robił w domu to co ja :)

    Natalia kiedy masz prenatalne ? :)

    Edyta mysleliscie już nad drugim dzieckiem ( w sensie kiedy byście chcieli )? :)

    Sylwia a ty zmieniłaś lekarza czy ciągle do tego samego chodzisz ? :)

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 10 września 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. jeszcze dzidziusia nie widziałam wiec nawet nie wiem czy jest ok. Był tylko pecherzyk. Wizyta 20. To będzie 9 tydzień wiec jak będzie ok to będę się umawiać jakoś...

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 10 września 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam kiedyś o trójce ale ta ciąża wybija mi to z głowy. Bardzo ciężko być w ciąży i się zajmować Maluchem który ma tyle energii....no ale im później tym wydaje mi się jeszcze gorzej.. chociaż sama nie wiem.. taka była decyzja i zalecenia lekarki by zajść jak najszybciej ..

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 10 września 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak w ogóle Natalia zapatrujesz się na wychowanie drugiego dziecka ? Chcesz coś zmienić czy będziesz postępować jak z krzysiem ? Będziesz chciała kp czy bardziej butla ?

    Tak, chcemy drugie dziecko ☺ chciałabym zacząć starania jak Krzyś będzie miał rok lub półtora.
    Tak mi szybko zlecialy t e 4 miesiące ze strasznie. Rośnie jak na drożdżach. Czasami też mam straszne nerwy za co potem go przepraszam ale to chyba jak każdy. W pracy też się denerwowalam ☺☺☺

    Edyta
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 10 września 2016, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od dziecka ;) raczej będę się dostosowywać. Krzysia chciałam karmić piersią a wyszło inaczej. Więc się na nic nie nastawiam. Koniec końców pomimo wielu stresów o jego rozwój okazuje się ze wyprzedził w rozwoju inne dzieci i myślę że moje metody są ok ;) chociaż plony będę zbierać za kilka lat ;) ale ze będzie lobuz to już wiem ,)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 11 września 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Edyta u nas tak samo :p Antek sam też się nie pojawi ale to go do bujaczka wezmę to do huśtawki to do chusty na plecy i dajemy radę :p
    Obiady też mamy codziennie. Chociaż na początku zdarzało się zjeść na mieście albo u rodziców czy teściów :)
    Generalnie nie narzekam ale są czasem gorsze dni.. Ale dobrze ze mam męża bo on bardzo dużo robi w domu i przy małym :) zresztą nawet jak pracowałam to on zawsze robił w domu to co ja :)

    Natalia kiedy masz prenatalne ? :)

    Edyta mysleliscie już nad drugim dzieckiem ( w sensie kiedy byście chcieli )? :)

    Sylwia a ty zmieniłaś lekarza czy ciągle do tego samego chodzisz ? :)
    Zmieniłam pierwsze podejście było u niego na lamette teraz próbuje jeszcze na Clo a potem jak się nie uda to zastrzyki. Teraz chodzę do takiego lekarza co sie zajmuje tylko i wyłącznie niepłodnością.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 11 września 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skąd wiesz ze wyprzedził inne dzieci ? Po czym to stwierdzasz ?

    Edyta
  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 11 września 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    A skąd wiesz ze wyprzedził inne dzieci ? Po czym to stwierdzasz ?
    Raczkuje od 8 miesiąca. Wstal i siadł mając 7 ; ) generalnie odbywa się to trochę później ale jasne może i wcześniej. Umie ułożyć wieże dopasowuje kształty klocków do dziurek jego 16 miesięczny kolega nie wiedział jak się nawet za to zabrać. Faktem jest ze nie wiem czy przy drugim dziecku będę miała tyle czasu na ćwiczenia bo z Krzysiek generalnie zajmuje się ćwiczeniami i zabawa z nim ale warto napewno warto te pierwsze 2 lata mieć nawet wycięte z życiorysu ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia będziesz kupować wózek podwójny? Czy tylko dostawkę dla Krzyśka? Jak to widzisz w ogóle?
    My drugiego dziecka nie chcemy teraz :) za dwa lata chcemy się starać chce Antosiowi poświęcić 100% czasu :)

  • bobas2015 Autorytet
    Postów: 1793 1443

    Wysłany: 12 września 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Natalia będziesz kupować wózek podwójny? Czy tylko dostawkę dla Krzyśka? Jak to widzisz w ogóle?
    My drugiego dziecka nie chcemy teraz :) za dwa lata chcemy się starać chce Antosiowi poświęcić 100% czasu :)
    Jeszcze nie wiem. Na pewno nie wózek podwójny. Raczej to jest dziecko bardzo żywe i siedzieć nie lubi także zobaczymy. Też chciałam kiedyś po czasie większym zajść ale moja lekarka pozbyla mnie złudzeń. Powiedziała ze pierwszy rok po ciąży daje największe szanse przy pcos potem z każdym miesiącem szanse maleją. Druga sprawa ze dziecka do żłobka nie dam a dziadkowie nie bardzo do opieki wiec została by niania. Trzecia sprawa ze z pewnością nie wrócę do pracy która mam wiec chce wykorzystać umowę na 100 procent. Więc żyje nadzieje ze w brzuszku mam zdrowa dzidzia z mocno bijacym sercem. Ani i po czwarte liczę ze mala różnica wieku spowoduje że pojawia się razem za jakiś czas no i nie będę musiała wracać do nieprzespanych nocy i pieluch i będę mogła odbudować formę fizyczną i wrócić do maratonów ;)

    k0kdpiqv0y1cvkk1.png
    zem3upjytbg3o3al.png
    Krzys 14.11.2015 38 tc 3540g 54 cm. Piotr 25.04.2017 38 tc 4380 g 59cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kto ma jeszcze przed sobą laparoskopie? ;)

  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 12 września 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) ja mam 2 listopada LAndryneczka, trochę się boję ale z drugiej strony nie mogę się doczekać :) trzymam kciuki za Ciebie :)

    [img][/img]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdam ci relacje jak było hahah :P ja mam nadzieję, że w listopadzie już w dwupaku będę hahaha :D

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 12 września 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś dostałam plemienia czyli 23 będę wiedzieć coś więcej

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
‹‹ 381 382 383 384 385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ