X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiunia wrote:
    Sysiaaaaa nawet się nie zastanawiaj to na prawdę nic strasznego, wiem że obawy i strach są ale trzeba to pokonać i poddać się laparoskopii jeśli lekarz uznaje to za konieczne. Lekarz wie co robi. Po zabiegu będziesz zadowolona że już po wszystkim i że niepotrzebny był ten strach. Mnie teraz czeka laparotomia i też się boję ale będę w dobrych rękach i ufam mojemu lekarzowi.

    No laparotomia Ginekolog. To wiadomo juz poważniejsza operacja dochodzenie po niej gorsze ale jak lek. Super to wiadomo człowiek spokojniejszy. Trzymam kciuki aby wszystko poszło pomyślnie .. Tylko to zn. Do kręgowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2014, 12:11

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ile po laparosk. Można juz <3 mój mąż pyta

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 25 lipca 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można wtedy kiedy Ty będziesz gotowa. Kiedy nie będziesz czuła bólu. Tak mówił mój lekarz w lutym.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 28 lipca 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zaczynam mieć stresa ....

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 28 lipca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka, musisz nam wierzyć, że strach w tym przypadku ma tylko wielkie oczy :)

    Anuszka, gosiunia lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Ale zaczynam mieć stresa ....
    Zobaczysz jak będziesz po.... powiesz ehhh laparoskopia to Pikus

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2014, 10:22

    Anuszka lubi tę wiadomość

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny w domu :) I teraz wiem że było warto iść na zabieg ! Wykryli ogniska endometriozy. Wycieli wszystko nakłuli jajniki i teraz trzeba działać :) Jak to lekarz powiedział po drylingu na pewno się uda ;)

    Anatolka, olka30, Firlejka, gosiunia lubią tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 31 lipca 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Anuszka trzeba działać :)
    U mnie usunęli endometriozę, nakłuli jajniki i drugi cykl po laparoskopii okazał się owocny :)

    Dziewczyny naprawdę warto, nie ma się co bać, jak coś jest w środku nie w porządku to tylko tak mogą zobaczyć i usunąć :) Chociaż nie wspominam opieki szpitalnej dobrze to przynajmniej wiem, że warto było trochę pocierpieć.

    AnBe, Anuszka, godaweri, respondeca lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie jak się miała sprawa u was z śluzem po zabiegu ?? U mnie jak na razie nie było żadnego plamienia/krwawienia po zabiegu jest tylko bardzo dużo gęstego białego śluzu

    respondeca lubi tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam w lutym i tez raczej nie mialam krwawienia, nie przypominam sobie nawet plamienia specjalnego, wiec to roznie bywa. Troche czasu minelo, wiec ze sluzem nie pomoge, ale krwawienie moze nie byc :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktorejs z Was moje drogie, wrocila po kauteryzacji miesiaczka (po odstawieniu anty ciagle mam wywolywana od pazdziernika, moze minac 80 dni i dalej @ nie ma) i owulki ? I jak z hormonami ? Czy sie choc troche poprawily (miedzy innymi testosteron)?
    Za 11dni mam laparo ;)

    hajka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam właśnie na @ wywołuje. Ja luteina bo szkoda mi czasu na czekanie

  • lesi21 Znajoma
    Postów: 17 25

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 po jakim czasie od laporo dostałaś miesiączkę i w którym dniu cyklu miałaś zabieg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam po laparoskopii plemienia teraz zażywam Vissane i dopiera starania. Tez robili mi kauteryzację Jajników i wykryli endometrioze I stopnia

  • Wika! Autorytet
    Postów: 284 123

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po laparo dostalam okres normalnie,potem zoladex i sie zatrzymał na pare miesiecy

    endometrioza- moj maly koszmar...:(
    2 ivf - :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz jestem po :) za dwa tygodnie mozna dopiero wspolzyc :) nie mam zadnego plamienia ani krwawienia ;) robili mi kauteryzacje i skaryfikacje oraz badali droznosc barwnikiem , wszystko okej, jajowody drozne, wszystko przeszlo bez komplikacji :) na sali operacyjnej spedzilam godzinke ;)

    Anuszka, godaweri lubią tę wiadomość

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ktoś robił laparoskopię u Dra Gratkowskiego w Gorzowie Wielkopolskim? Potrzebuje Waszych opini!

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi83 wrote:
    Mi waśnie w HSG wyszła całkowita niedrożność i dlatego muszę poddać się laparoskopii, a z tego co czytam na necie o laparoskopii to więcej może zaszkodzić niż pomóc.
    AGA 30 a co się dowiedziałaś po laparoskopii, że były niedrożne i udrożnili (obydwa niedrożne?)? A powiedzieli Ci kiedy możecie znów starać się o dziecko?

    Słuchaj a słyszałaś, że w Lublinie w szpitalu udrażniają jajowody? Słyszalam, że robią to najlepiej w Polsce. Ale pewnie już jesteś po zabiegu, bo tyle czasu minęło od tego wpisu, teraz się zorientowałam.

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Ja za tydzień będę już w szpitalu, z jednej str. już się nie mogę doczekać, a z drugiej mam coraz większe obawy, że coś spieprzą albo że usłyszę, że jest taka tragedia, że już nic się z tym nie da zrobić i dzieci nie będzie :( I co wtedy?

    Jestem niedługo przed laparo i boję się strasznie tego samego!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 23:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się bałam, ale dostałam tabletkę przed i troszkę mnie ogłupiło i zasnęłam.. musieli mnie obudzić na laparo.
    Na fotelu ginekologicznym, poprzypinali mi nogi, ręce, podłączyli monitor pracy serca i nawet nie wiem kiedy zasnęłam, bo nikt mnie nie uprzedził ;P
    ale obudził mnie potworny ból (brzuch,najmocniej plecy i troche gardło).. Dali mi paracetamol, pozniej ketonal i na koncu tramal po którym poczułam sie lepiej i zasnęłam . Dziś minął tydzień po laparo i czuję się już bardzo dobrze (oczywiście bez zrywania się, szarpania czy dźwigania) ale wykonuje wszystkie prace domowe.
    Nie ma się czego bać, to jest tylko chwila:) Z dnia na dzień jest coraz lepiej, choć pierwsze 2-3 dni po, sa najgorsze, bo wszystko wyłazi:)

    Tak było u mnie, więc proszę o wyrozumiałość

    godaweri lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ