X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Mnie za jakieś 3 tyg. Czeka laparoskopia i histeroskopia. I tez juz siedzę jak na szpilkach, chciałabym mieć to juz za sobą:(

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej adrenalina !
    Doskonale rozumiem to co czujesz. To czekanie jest najgorsze! Trzy tygodnie staje się wiecznością ale na pocieszenie powiem tylko tyle że będzie dobrze :) zobaczysz

    godaweri lubi tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Cześć wszystkim :)
    Mnie za jakieś 3 tyg. Czeka laparoskopia i histeroskopia. I tez juz siedzę jak na szpilkach, chciałabym mieć to juz za sobą:(

    Hej ja mam za niecałe 4 tygodnie laparoskopię, podejrzenie endometriozy. A Ty z jakiego powodu? Też się boję, ale przykłady dziewczyn, które przez to przeszły naprawdę napawają nadzieją. Głowa do góry, damy rade, trzeba mieć nadzieję, że potem już będzie tylko lepiej :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie powód to potwirniak na lewym jajniku i torbiel na prawym. Będę miała laparoskopie i histeroskopie na raz robiona.
    Wiec teraz czekam do okresu żeby umówić sie na zabiegi. Juz chciałabym być po :(

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kochane muszę się podzielić z Wami radosną wiadomością. Przy HSG miałam oba jajowody zaczopowane, niedoruszenia. Zero szans na udrożnienie. Przez 3 miesiące borowina i zioła na rozpuszczanie zrostów. Tydzień temu miałam laparoskopię i... OBA DROŻNE !!! tak się cieszę :) teraz wierzę, że się uda :)
    Powodzenia Kochane :) na pewno będę tu częściej zaglądać :)

    kapturnica, Anuszka, godaweri, Sabina, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream wrote:
    Dziewczyny Kochane muszę się podzielić z Wami radosną wiadomością. Przy HSG miałam oba jajowody zaczopowane, niedoruszenia. Zero szans na udrożnienie. Przez 3 miesiące borowina i zioła na rozpuszczanie zrostów. Tydzień temu miałam laparoskopię i... OBA DROŻNE !!! tak się cieszę :) teraz wierzę, że się uda :)
    Powodzenia Kochane :) na pewno będę tu częściej zaglądać :)

    Świetna wiadomość a jakie ziółka piłaś kochana ?? Trzymam kciuki za owocne starania :)

    atdc8iikup31msj2.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam ziółka o następującym składzie:
    kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g,
    ziele skrzypu - 20 g,
    liść pokrzywy - 10 g,
    korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g.
    Wymieszaj wszystkie składniki. 2 łyżki ziół zalej w termosie półtorej szklanki wrzącej wody, zamknij i pozostaw na 1 godzinę. Następnie przecedź i pij po pół szklanki napoju między posiłkami.Nie należy pić ich na pusty żołądek, bo może powodować mdłości .

    3 miesiące regularnego picia wystarczyło, żeby moje jajowody pięknie się udrożniły :)
    Byłam zaskoczona, bo szłam na zabieg jak na ścięcie, myślałam, że nie uda się. A tu takie cudowne zaskoczenie.
    Mam nadzieje, że niedługo poinformuje Was o kolejnym CUDZIE :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 1 września 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dream wrote:
    Piłam ziółka o następującym składzie:
    kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g,
    ziele skrzypu - 20 g,
    liść pokrzywy - 10 g,
    korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g.
    Wymieszaj wszystkie składniki. 2 łyżki ziół zalej w termosie półtorej szklanki wrzącej wody, zamknij i pozostaw na 1 godzinę. Następnie przecedź i pij po pół szklanki napoju między posiłkami.Nie należy pić ich na pusty żołądek, bo może powodować mdłości .

    3 miesiące regularnego picia wystarczyło, żeby moje jajowody pięknie się udrożniły :)
    Byłam zaskoczona, bo szłam na zabieg jak na ścięcie, myślałam, że nie uda się. A tu takie cudowne zaskoczenie.
    Mam nadzieje, że niedługo poinformuje Was o kolejnym CUDZIE :)
    Kochana a napisz jaka borowine kupowalas? Na allegro? I jak to robilas, w sensie, ile razy w ciągu miesiąca, jak długo trzymalas, napisz coś dokładniej. Wspaniala wiadomość! Powodzenia w dalszej walce :-)

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 6 września 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy którejś z Was lekarz w trakcie zabiegu aplikował żel Hyalobarrier? Jest skuteczny?, bo zamówiłam go do szpitala i będę mieć zakładany w trakcie laparo.

    sylwiunia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny dziś zapisałam się na laparoskopie diagnostyczna (sprawdzenie droznosci jajowodów i ogolne oględziny czy cos tam moze jest nie tak ze brak ciazy) z histeroskopią operacyjna (usunięcię polipa endometarialnego) na 9 grudnia w Medicover. gdybym chciała zrobic to prywatnie termin byłby szybszy (ale koszt ok 5 tys zł) a ja nie mam takich środków, zwłaszcza jak mogę poczekać i miec z nfz ze składke które po coś płacę ;)\
    troche sie boje, tymbradziej ze p. doktor spytała co robimy jak jajowody okażą się niedrożne- czy usuwamy. bo jak tłumaczyła czasem niektórzy lekarze do in vitro wymagają by usunąć niedrożne jajdowody gdyż one w jakiś sposób utrudniać moga zagnieźdzenie. oczywście że nie bede chciała ich usuwać nawet jesli będą niedrożne chyba że byłoby tam coś co zagraża mojemu zyciu albo wodniak czy cos.
    wg sobo-hsg kontrast przeszedł ale z oporem i dopiero przy 2 próbie podania kontrastu, ponoć w niewielkiej ilości.
    miała któraś z Was tam zabieg? jak wrażenia? jak opieka pooperacyjna, blizny itd duze, boli bardzo po? ile zwolnienia po zabiegu miałyscie, dlugo wracałyscie do siebie. mnie przyjmują w pon wieczorem do szpitala, nast dnia z rana zabieg i wtedy jeszcze kolejnego dnia powinnam wyjsc do domu chyba ze by sie cos opoznilo sam zabieg to moge pozniej wyjsc i tydzien zwolnienia.
    czego się nie zrobi by mieć dziecko...

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 września 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja laparoskopię będę miała prawdopodobnie w tym miesiącu. Dzis dostałam @ i zadzwoniłam sie umówić. Ale oddzwonią w poniedziałek i będę miała konkretny termin podany.
    Rownież czeka mnie laparoskopia ( sprawdzanie drożnosci i ogólnego obejrzenia od środka )z histeroskopia (wycinka potworniaka ).
    Tak jak piszesz nie jest to mały koszt choć u mnie będzie to 2 tys.
    Ja zdecydowałam sie prywatnie zrobić żeby zapobiec powiększeniu sie potworniaka. Na NFZ termin miałabym na styczeń bądź luty.

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 września 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie, ze to na dniach bedziesz miala :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2014, 13:21

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 13 września 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka mam nadzieje ze niedługo, ewentualnie za miesiąc. Ale nie chciałabym znów w niepewności tyle czekać. Dam znac w poniedziałek.

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 18 września 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Ja tez mam termin laparoskopi ustalony na 1.10! Powod pco. Zabieg od bedzie sie w katowicach

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Czesc dziewczyny. Ja tez mam termin laparoskopi ustalony na 1.10! Powod pco. Zabieg od bedzie sie w katowicach

    Gdzie w kato? Tez mialam, na raciborskiej w szpitalu.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 18 września 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na łubinowej nie wiem nawet kto bedzie przeprowadzal zabieg!
    Anatolka kiedy mialas zabieg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2014, 18:44

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 września 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz cos wspolnego z Provita? W sensie leczysz sie tam? W lutym.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 18 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie ale moj maz robil tam 2 razy badanie nasienia. Lecze sie w przychodni przyjazna. A Ty gdzie sie leczysz u kogo I co masz stwierdzone? Jak dlugo sie staracie?

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 września 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozemy pogadac na priv

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 20 września 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    godaweri wrote:
    Kochana a napisz jaka borowine kupowalas? Na allegro? I jak to robilas, w sensie, ile razy w ciągu miesiąca, jak długo trzymalas, napisz coś dokładniej. Wspaniala wiadomość! Powodzenia w dalszej walce :-)


    hej , wybacz, że tak późno odpisuje.
    Kupiłam borowinę w plastrach w aptece (5 plastrów - 10zł). Po miesiączce, przez 10 dni się stosuje. Wrzucasz plastry do gorącej wody, aż sie nagrzeją porządnie około 15 minut. Później wskakujesz do łóżka, kładziesz sobie na podbrzusze plaster, okrywasz się ręcznikiem, kołdrą i czekasz około 10 minut, dopóki nie wystygnie.

    godaweri lubi tę wiadomość

    mhsvh371pdpt408y.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ