X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, faktycznie dobry produkt. W linku od Belli jest info ze najczesniej powstaja 3-5 dni po zabiegu. Sporo chodze mam nadzieje,ze u mnie zrosty sie nie pojawia. U mnie dzis 3 dzien po laparo(mialam 03.01) - pierwszy byl najgorszy bole ramion i zeber uniemozliwialy chodzenie. W 2 dniu do poludnia ciezko potem ok, a dzis juz smigam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 14:56

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czy gin po laparo może wystawić M opiekę na mnie?
    Chodzi też o dzieci, które mają po 9 i 13 lat ( córka niepełnosprawna).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Dziewczyny powiedzcie mi czy gin po laparo może wystawić M opiekę na mnie?
    Chodzi też o dzieci, które mają po 9 i 13 lat ( córka niepełnosprawna).
    Twojemu mężowi przysługuje zwolnienie z pracy oraz zasiłek opiekuńczy za sprawowanie opieki nad chorym członkiem rodziny. Zasiłek ten przysługuje tylko przez okres 14 dni, chyba że opieka dotyczy dziecka do 14 roku życia, wtedy przez 60 dni w roku. Moim zdaniem nie powinno być żadnego problemu żeby lekarz (nawet pierwszego kontaktu) wydał mężowi takie zaświadczenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj byłam na kontroli i okazało się, że była owulacja :-) Od dziś biorę duphaston :-) Niestety owulacja była po prawej stronie a w czasie laparo okazało się, że w prawym jajowodzie były ogniska endo, ale niby jakoś mi je przepłukali jakimiś lekami. Teraz pozostaje chyba tylko czekać i modlić się ;-)

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja właśnie dostałam plemienie także od wtorku zaczynam zastrzyki az się boje że źle sobie podam.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia to trzymam kciuki za pozytywny efekt.
    Ja w nastepnym tygodniu ide na usg w 14dc po laparo i zobacze czy cos uroslo.

    Sylka dasz rade z zastrzykami, albo niech maz zrobi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2017, 22:48

    Olciaaa lubi tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bylam dzis na usg 14dc. mam jeden pecherzyk dominujacy, ale ma tylko 12mm, myslicie ze moze on urosnac czy raczej cykl na straty. Cykle mam roznej dlugosci, @ wywolywana lutka.

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Dziewczyny bylam dzis na usg 14dc. mam jeden pecherzyk dominujacy, ale ma tylko 12mm, myslicie ze moze on urosnac czy raczej cykl na straty. Cykle mam roznej dlugosci, @ wywolywana lutka.
    Jest szansa ja miałam pęcherzyk 24mm w 24dzc i tez mam okres na luteinie.mi pęcherzyk przerodził się w torbiel.

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Dziewczyny bylam dzis na usg 14dc. mam jeden pecherzyk dominujacy, ale ma tylko 12mm, myslicie ze moze on urosnac czy raczej cykl na straty. Cykle mam roznej dlugosci, @ wywolywana lutka.
    Hej, może owulacja się opóźni ;-) Ja jeszcze bym nie spisywała tego cyklu na straty :-)Zwłaszcza, że jesteś po laparo. Trzymam mocno kciuki :-)

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny, w piatek ide na kolejne usg.
    Olcia a co u Ciebie? Z tego co pamietam to u Ciebie juz po ovu, kiedy testujesz?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli roznej dlugosci to wydaje mi sie, ze moze jeszcze podrosnac. A kiedy masz kolejny monitoring?

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia1982 wrote:
    Jesli roznej dlugosci to wydaje mi sie, ze moze jeszcze podrosnac. A kiedy masz kolejny monitoring?
    W piatek pojde to bedzie 17dc. ,wiec powinno byc juz wiadomo albo urosnie albo nie.

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam mocno kciuki! I daj nam znac :)

    malka lubi tę wiadomość

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joasia1982 wrote:
    To trzymam mocno kciuki! I daj nam znac :)
    Dziekuje, dam znac po usg

    Olciaaa lubi tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować dopiero ok 20 stycznia, więc jeszcze trochę czasu. Teraz wracam do życia "kobiety pracującej" bo po laparoskopii przez 30 dni byłam na zwolnieniu a potem miałam urlop. I muszę przyznać, że ciężki jest powrót do rzeczywistości ;-)

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia no to jeszcze kilka dni. Oby tym razem sie udalo ;)

    Olciaaa lubi tę wiadomość

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Olcia no to jeszcze kilka dni. Oby tym razem sie udalo ;)
    Byłabym bardzo szczęśliwa jakby się udało ;-) Ale staram się już nie nakręcać jak kiedyś, bo każde rozczarowanie strasznie bolało. W każdym razie mam próbować naturalnie (z pomocą CLO lub Aromek) przez 3 cykle a jakby się nie udało to zaczynam kilkumiesięczne leczenie endomendy.

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czym mialabys byc leczona?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Jutro laparo, obawy coraz większe. Boję się Dziewczyny czy ta laparo w czymś pomoże, czy da się udrożnić jajowód, czy da się usunąć zrosty... eh masa wątpliwości i duży niepokój.
    Do tego jeszcze dzisiaj wypiłam Forlax 2 saszetki na przeczyszczenie (zalecenie gina) i dupa - nic nie ruszyło...
    Zjadłam dzisiaj jedynie rosół o 12 i tyle.

    Odezwę się Dziewczyny po... trzymta kciuki :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa wrote:
    Witajcie! Jutro laparo, obawy coraz większe. Boję się Dziewczyny czy ta laparo w czymś pomoże, czy da się udrożnić jajowód, czy da się usunąć zrosty... eh masa wątpliwości i duży niepokój.
    Do tego jeszcze dzisiaj wypiłam Forlax 2 saszetki na przeczyszczenie (zalecenie gina) i dupa - nic nie ruszyło...
    Zjadłam dzisiaj jedynie rosół o 12 i tyle.

    Odezwę się Dziewczyny po... trzymta kciuki :-)
    Trzymaj się Kochana :-) Koniecznie daj znać po jak się czujesz. Mam nadzieje, że laparo pomoże!!! Powodzenia

‹‹ 423 424 425 426 427 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ