X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 7 października 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kilka postów wyżej jest link w moim poście. Poczytaj, na stronce szpitala piszą. Jakoś radiolodzy udrazniaja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2014, 20:39

  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 9 października 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuję godaweri:) to mi dało dodatkowe nadzieje! Wczoraj próbowałam się tam dodzwonic, ale nikt nie odbierał... bede probowac dalej. Bo nie wiem czy przy wodniakach ten zabieg przyniesie efekt.

    godaweri lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 października 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 4 dni przed @ a 16 dni po laparoskopii i dostałam właśnie brązowego plamienia bardziej brązowego niż zawsze miałam przed okresem :/ miała któraś z was to samo ?

  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 9 października 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam. jakiś tydzień przed okresem dostałam takiego plamienia brązowego po laparoskopii. Potem zaczął się normalny okres, ale nie powiem Ci dlaczego tak się dzieje. Myślę, że to normalne :)

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 9 października 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze normalne, zawsze miałam przed okresem takie lekkie jasno brązowe plamienie i po kilku godz był okres. Ale teraz jest bardzo brązowe.
    Dlaczego nie chcesz napisać dlaczego sie tak dzieje ? Nie chcesz mnie straszyć ? zadzwonić do lekarza ?

  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 10 października 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, napisałam, że nie powiem Ci dlaczego tak się dzieje, bo sama nie wiem:) Ale skoro większość osób tak ma to chyba to normalne. Ja tydzień przed okresem, a dwa tygodnie po laparoskopii kochałam się z mężem i od tamtej pory zaczęło mi się plamienie- takie jak mówisz- brązowe i czasem czerwone. Ale ja się tym nie przejęłam, bo wytłumaczyłam sobie, że po seksie mogło się coś tam odblokować i dlatego się macica oczyszcza. Tak czytałam tez na innym forum, że może się dziać.
    Pozdrawiam:)

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 10 października 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Juz dzis przyszła wredota.
    Pierwszy raz w życiu dostałam po 27 dniach i pierwszy raz nawet trochę mnie brzuch nie boli :) chyba to zasługa laparoskopii bo innego wytłumaczenia nie ma ;)

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 10 października 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno w cyklu, w którym jest laparo moze przyjść okres wcześniej, tak mnie uprzedziła położna na oddziale. Ale ja jestem na progesteronie w II fazie, więc pewnie przyjdzie w terminie, jak skończę brać progesteron, czyli za jakieś 6 dni. Ale juz czuje pierwsze zwiastuny: ciężki brzuch, spadek nastroju, więc pewnie wredota nadchodzi....:-/

    adrenalina lubi tę wiadomość

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 15 października 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laski :)
    Mam pytanie. Czy któraś z Was przy laparoskopii miała nacinane jajniki ?
    Ja miałam jeden. Ponacinany z kilku stron ( szukali guza który był widoczny na usg).
    I mam jeszcze jedno pytanie. Jak miałyście taka sytuacje to jak długo goił się taki jajnik i czy na dzień dzisiejszy funkcjonuje normalnie? Ja jestem 22dni po laparoskopii i strasznie mnie kuje ten jajnik (mój 6 dc).
    A wizyta dopiero za 3 miesiące.

  • aniesiack Ekspertka
    Postów: 242 433

    Wysłany: 16 października 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam laparoskopie miesiąc temu i wiem, że miałam pobrany wycinek torbieli do badania histopatologicznego. Co jakiś czas ten jajnik daje o sobie znać- pikanie i kłucie. Nie wiem czy ma to związek z tym wycinkiem, czy ta torbiel ma coś wspólnego z bólem...

    f2w3rjjg9i651cla.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 16 października 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa czy tak ponacinany jajnik sie zrośnie i bedzie funkcjonował ...

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 18 października 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak u Was wyglądał pierwszy okres po laparo? Bo ja mam bardzo bolesny...Myślałam, że po laparo okresy będą mniej bolesne niż przed, a ten jest okropny, to normalne?

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 19 października 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy normalne. Ja miałam bezbolesny okres, wogole nie czułam że go mam.
    Ale strasznie dużo mi leciało krwi i była strasznie jasna krew.
    Myśle ze nam wszystko sie dopiero zaczyna goić wiec pewnie każdy ma inaczej to znosi.

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 19 października 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pierwszy okres po laparo był bezbolesny, ale przed też nie miałam problemów z bólami. Pierwszy raz nie było plamień, okres trwał 5 dni :) ale przez 3 dni lała się ciurkiem jasna krew, masakra jakaś.
    Teraz biorę visanne i zaczęłam plamić po 10 dniach brania, a ok 20 dnia dostałam okres, już nie wiem o co chodzi...

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 19 października 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ile dni po laparo dostalyscie okres? U mnie juz 18 d po...

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 19 października 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam w 27 dniu cyklu. A zwykle mam 30dniowe. Wiec troszeczkę wczesniej

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 19 października 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam normalnie 31 dc, ale biorę progesteron, to wcześniej nie pojawilabysie raczej i tak.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 20 października 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój 10dc i dostałam plamienie brązowe :/ nigdy nie miałam plamien pomiędzy cyklami :/ o co chodzi ?

  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 20 października 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    To mój 10dc i dostałam plamienie brązowe :/ nigdy nie miałam plamien pomiędzy cyklami :/ o co chodzi ?

    Okoloowulacyjnie mogą być plamienia, ale brązowe..? Chyba, że za wcześnie jeszcze na owulację.

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 20 października 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze za wcześnie jak na owulacje wydaje mi sie ze za jakis tydzień powinna być. Nie wiem co to moze być ;/ nigdy tak nie miałam.

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ