Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jodla, co to znaczy poprawienie ksztaltu macicy?
    Mysiulka to mamy podobna sytuacje, ja tez po poronieniu, wiem jakie to przykre. I jaka to byla radosc i super uczucie byc w ciazy. Ja pojechalam na Sor i tam mi powtorzyli bete ktora spadla... Juz bym byla teraz w trzecim miesiacu. Staram sie teraz o dziecko i mam przeczucie ze w tym cyklu sie nie udalo. Pomimo ze w okolo 16 dc bylo odrobine krwi jakby ze sluzem, czy to moze cos oznaczac?
    Plamienie implantacyjne jak zaszlam w ciaze wygladalo u mnie inaczej, byly to jakby rozowe krople a nie krew ze sluzem.

• jodła30 Przyjaciółka

Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    Jodła ja mam podobna historie do Twojej!2lata starań i nic..wyniki wszystkie w porządku.. 3msc temu miałam laparo i nie wykryli zbyt wiele.. Ale w pierwszym cyklu po laparo zaszłam w ciążę! W końcu się udało. Ale moje szczęście nie trwało długo.. Poronilam.. Teraz czekam na @i mam nadzieję że nie długo znów mi się uda zajęć w ciaze:**dlatego dziewczyny nie traccie nadzieji!! Wszystko jest możliwe!

Nie pociesze Cię bo na pewno poronienie to wielka tragedia. Mam nadzieje ze uda się wkrótce ponownie zajść i szczęśliwie czekać do rozwiązania :) lekarz w szpitalu mówił mi ze często głowa jest przyczyną - wszystko jak w zegarku, zaplanowane, zero spontanicznosci, stres. Ja postanowiłam ze po zabiegu jak dojadę do siebie zero lekarzy, obserwacji cyklu, seksu na zawołanie. Po prodtu radość z życia. Przez hormony miałam duże wahania nastrojów, odbijalo mi. Chce z tym skończyć i postarać dać sobie czas.

• jodła30 Przyjaciółka

Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma wrote:
    Jodla, co to znaczy poprawienie ksztaltu macicy?
    Mysiulka to mamy podobna sytuacje, ja tez po poronieniu, wiem jakie to przykre. I jaka to byla radosc i super uczucie byc w ciazy. Ja pojechalam na Sor i tam mi powtorzyli bete ktora spadla... Juz bym byla teraz w trzecim miesiacu. Staram sie teraz o dziecko i mam przeczucie ze w tym cyklu sie nie udalo. Pomimo ze w okolo 16 dc bylo odrobine krwi jakby ze sluzem, czy to moze cos oznaczac?
    Plamienie implantacyjne jak zaszlam w ciaze wygladalo u mnie inaczej, byly to jakby rozowe krople a nie krew ze sluzem.

Lykowaty kształt w litere T co może utrudniać zagniezdzenia zarodka. Wyszło to dopiero na usg transwaginalnym 3d. Wcześniej miałam różne badania ale tego akurat nie.

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 15 czerwca 2018, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mam nadzieje ze po zabiegu szybko zajdziesz w ciaze. Bardzo Ci tego zycze.

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma a który masz dc?? To że miałaś krew że służę nie oznacza że nie było owulacji. Ja mialam tak z parę razy ale owulacja była. Gin mi powiedział że nie raz tak jest bo coś tam peka.. Więc się nie martw :**
    Jodła30 myślę że po zabiegu od razu zajdziesz w ciaze:) szansę wzrosna:) ja czekam na @mamnadzieje że nie będzie to długo trwac.. Pierwszy raz ze spokojem na nią wyczekuje:) wcześniej był żal rozpacz że znów się nie udalo a tym razem w ogóle się nie przejmuje. Chyba mi się rozregulowaly hormony! :)

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka, krew ze sluzem moze oznaczac brak owulacji? A nie owulacje? Ja to mam cicha nadzieje ze to moze oznaczac zajscie w ciaze... Dlatego ze bylo to w okolo 16 dc a owulacje mam wczesniej. Wiem ze zaczynam sobie wkrecac. W poprzednia ciaze zaszlam od razu, nigdy wczesiej nie probowalam zajsc w ciaze. Nigdy. Sprobowalam raz w zyciu i w dodatku jednego dnia i sie udalo.Byl to 12 dc.
    Po prostu jedna proba i ciaza. Dlatego zastanawiam sie jak teraz bedzie. Tez nie bylo intensywnych staran, tez tylko 1 proba tyle ze w 10 dc.

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka, masz dobre podejscie, zobaczysz sie sie szybko uda :**

• Mighotka Koleżanka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma lakko zabarwiony śluz krwią może oznaczać zagniezdzenie się jajeczka więc bądź dobrej myśli może już się zaczęło

Mighotka
  • Mighotka Koleżanka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma trzeba zrobic betę i czekać na wynik

Mighotka
  • Mighotka Koleżanka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki powodzenia

Pampuma lubi tę wiadomość

Mighotka
  • Mighotka Koleżanka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że pisze na raty ale nie wysyła mi sie caly tekst tylko kawalek i musze dopisac dalsza czesc i znow wyslac. Nie wiem dlaczego tak się dzieje

Mighotka
  • Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka dziekuje. Tej krwi bylo odrobinke i byla czerwona. Mialam tez taka krew jak zaszlam w ciaze ale chyba nie tylko wtedy. Jak zaszlam w ciaze to mialam poza tym pozniej tez rozowe krople krwi i myslalam ze te rozowe krople to bylo plamienie implantacyjne. Pojawilo sie to okolo dwa tygodnie po probie zajscia w ciaze, a sluz z krwia wczesniej.

• jodła30 Przyjaciółka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co będzie - na razie chciałabym psychicznie odpocząć od tematu, pocieszyć się latem itp :)

Dodam, że rana goi się ładnie (zabieg w środę, dziś sobota). Sprzątałam już odrobinę, chodzę normalnie, jedynie czuję ciągnięcie jak kichnę. W sumie mogłabym iść w poniedziałek normalnie do pracy (biurowa), no ale jeszcze poodpoczywam przez tydzień.

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma przepraszam Cie:*zrozumiałam to jako owulacje. A Ty masz ją bardzo wcześnie. Możliwe że to bylo plamienie implatacyjne. Czekamy na Twoja betę!! :)

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jodła30 widzę że Ty szybko wracasz do zdrowia!! :) w którym dniu cyklu Ci robili?? Lekarz kazał Ci czekać do @i dopiero starania czy jeszcze w tym samym cyklu będziecie działać? :)

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka a Ty jak tam? Dostałaś się do tego lekarza czy aż w poniedziałek???

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 16 czerwca 2018, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wiem ze to nie jest miejsce na to ale suczka staruszka ze schroniska z jednym oczkiem szuka domu. Usunieto jej oczko z powodu nowotworu. Ja mam dwie suczki, a tamta sunia powinna byc jedynaczka. Jej pani ja oddala bo wyjechala do Anglii.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 22:22

• jodła30 Przyjaciółka

Wysłany: 17 czerwca 2018, 00:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    Jodła30 widzę że Ty szybko wracasz do zdrowia!! :) w którym dniu cyklu Ci robili?? Lekarz kazał Ci czekać do @i dopiero starania czy jeszcze w tym samym cyklu będziecie działać? :)

Zabieg miałam w16dc. W tym cyklu nic bo przed operacja lekarz przepisał tabletki anty na wyciszenie endometrium i miałam je brać od 1dc w miesiącu planowanego zabiegi. Zostało mi ich chyba 7 sztuk. Kończę i rozpoczynam okres:) fakt czuje się super chociaż wiadomo uważam na brzuch. Może za bardzo jestem hop do przodu ale przygotowalam się nanajgorsze wiec nawet drobne kłucie czy ciągniecie nie sprawia ze łykam od razu coś przeciwbolowego. Jest Ok :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2018, 00:42

• Imari Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2018, 08:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;) Tak jak kilka dni temu pisałam jutro idę do szpitala na laparo i histo... I też się zastanawiam...jutro będzie 7dc ciekawe czy będzie szansa na starania;) zobaczymy co lekarze powiedzą;)

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 17 czerwca 2018, 14:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jeżeli będziesz się dobrze czuła to możecie się starac:) dużo dziewczyn już nie doczekała się @ ja niestety miałam jakąś infekcje. Ale w następnym cyklu się udało. Trzymaj się :***

‹‹ 513 514 515 516 517 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego