X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka dziękuję za odp. Czy po dwóch miesiącach się coś jeszcze czuje? Czy została tylko blizna? Ja pewnie zdecyduję się na żel...Jeśli operator się zgodzi...

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imari wrote:
    Mysiulka dziękuję za odp. Czy po dwóch miesiącach się coś jeszcze czuje? Czy została tylko blizna? Ja pewnie zdecyduję się na żel...Jeśli operator się zgodzi...
    Najgorsze są pierwsze dni po.. Tak do 3 tyg coś będziesz czuć a potem już jest dobrze:) ja mam teraz 1 blizne bo drugiej w pepku nie widac:) ale nie którzy mają 3 nacięcia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 czerwca 2018, 16:42

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ja mam nacięć 5 sztuk. Miałam dwa razy laparo. Te po bokach są niewidoczne choć nie posmarowałam ich maściami od blizn. Ta w pepku widoczna i trudno się goiła bo dwa razy w tym samym miejscu w ciągu 1 roku.

    Po pierwszej laparo z wielkimi przygodami tydzień po zabiegu szalałam na weselu i przez 10 dni schudłam 8 kg. Po drugiej dobre pół roku czułam się źle, cykle się rozjechały. Zaczęły się plamienia przed i po @. Masakra jednym słowem.
    A dlaczego miałaś aż 2 laparo?? Też staracie się o dziecko??

  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    W sumie już się nie staramy. 7 lat trwała nasza walka o dziecko. 3 hsg, mce stymulacji, 2 laparo.

    Miałam dwa razy usuwane torbiele z jajników przy okazji zrosty.
    Masz endometrioze?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okropna choroba. Podziwiam ze tyle lat walczyliście. Podchodziliscie do inseminacji lub in vitro?

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Ivf w Białymstoku.
    A w jakiej klinice??
    Który stopień masz endo?? To już się nie będziecie starać o dzidzie? Co lekarz Wam mówi??

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 8 czerwca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    Oj chcialabym wyłączyć głowę ale się nie da nie myśleć o tym.. Jak u Ciebie??

    Mysiulka2706 ja czekam na miesiaczke musze w jej trakcie jechac na usg zobaczyc co z torbiela mam nadzieję że zniknie i bede mogła wziąść clo. Staram się o tym nie myśleć ale to tam się nie da

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka wrote:
    Mysiulka2706 ja czekam na miesiaczke musze w jej trakcie jechac na usg zobaczyc co z torbiela mam nadzieję że zniknie i bede mogła wziąść clo. Staram się o tym nie myśleć ale to tam się nie da
    Kochana życzę Ci żeby gin nie wykryla ich na usg:*jak nie zajdę w ciążę do września to lekarz mówił że też mi da jakieś wspomagacze:) a teraz bierzesz jakieś witaminy? Ja biorę femibion ale już mi się kończy i przeżuce się na inofem jak nie będę w ciąży albo prenatal uno jak bede:)

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko powiem Ci ze moja siostra miała torbiel i ma 3 dzieci:)a my z mężem zdrowi i ani jednego... więc się nie martw że nie będziecie miec:*napewno Wam się uda:*kto jest waszym lekarzem prowadzącym?? Ja też się tam leczylam ale już stamtąd ucieklam :/

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Dr Grygoruk. Czemu uciekłaś z bociana ?
    I długo już jesteś u niego?? Ja byłam u mrugacza.. Wszystkie wyniki dobre. Podejrzewał endo. Zrobił mi laparo i myślałam że powie żeby się starać naturalnie a on z In vitro mi wyskoczył i jak mu odmówiłam to się wkurzył.. Doszłam do wniosku że chciał jak najwięcej zarobić.. Bo laparo prywatnie mi robił..

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 9 czerwca 2018, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grygoruk nie kojarzę.. Jest jeszcze pierzyński to podobno też dobry a mrugacz to tylko na In vitro jest nastawiony..

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma zgadzam się z Toba:) chodzi tutaj o te zrosty.. Hipsiątko polecam skonsultować Ci to z innym. Lekarzem..
    I uważaj na tych lekarzy z kliniki bo nie którzy to mogą Cię traktować jak maszynkę do zarabiania kasy ..

    Pampuma lubi tę wiadomość

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Mysiula ale my tam poszlismy tylko nastawieni na ivf. Nie chcemy żadnych naturalnych starań, stymulacji clo i innych badziewi. Tylko ivf.
    Póki co jesteśmy zadowoleni. Na pierwszej wizycie dostałam leki, które ładnie wyczyściły mi jajniki z torbieli malutkich.
    A skąd u Was taka decyzja? Jeżeli można wiedziec:*

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli ivf to myślę że dobra klinikę wybraliscie:)

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 ja cały czas biorę inofem 2x dziennie moja koleżanka leczyła się 2 lata lekarz powiedział jej ze nic z tego i kilka dni później koleżanka poleciła jej inofem na tracik i po 3 miesiącach była już w ciąży. Do tego lekarz teraz kazał mi brac jeszcze witaminę D3 i femibion.

    Mighotka
  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 może nie rezygnuj z witamin połącz je z inofem i bierz go 2x dziennie wtedy jest bardziej leczniczy. Sprawdz sobie też poziom wit D3 jej brak może powodować poronienia.

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    Czasem życie potrafi nas zaskoczyć.
    Dziś właśnie rozmawiałam z sąsiadka i mówiła, że starali się o dziecko 5 lat potem ivf. Udało się a potem jeszcze naturalnie miała dwójkę bez żadnego leczenia.
    *Rozumiem że jesteście już tym zmęczeni.. Wiem bo my też już zaczynamy ale staramy się krócej niż Wy..więc nie myślimy ivf.. Ale życzę Wam udanego ivf:**żebyście nie długo mogli się cieszyc z dzieciatka:**

    hipisiątko lubi tę wiadomość

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka wrote:
    Mysiulka2706 ja cały czas biorę inofem 2x dziennie moja koleżanka leczyła się 2 lata lekarz powiedział jej ze nic z tego i kilka dni później koleżanka poleciła jej inofem na tracik i po 3 miesiącach była już w ciąży. Do tego lekarz teraz kazał mi brac jeszcze witaminę D3 i femibion.
    No spróbuję tego inofemu:) Badalam Wit d3 to mam dobry wynik bo wcześniej sumplementowalam a Teraz lato to korzystam jak najwięcej że slonca:) a femibion bierzesz że względu na kw foliowy? Bo czytałam że inofem ma i nie ma po co łkać innych suplementów..

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    No spróbuję tego inofemu:) Badalam Wit d3 to mam dobry wynik bo wcześniej sumplementowalam a Teraz lato to korzystam jak najwięcej że slonca:) a femibion bierzesz że względu na kw foliowy? Bo czytałam że inofem ma i nie ma po co łkać innych suplementów..

    Tak mój gin kazał mi włączyć do inofemu i wit d3 femibion. Wit D3 szybko spada ja też brałam wit później okazało się że już mam jej wystarczająco przestałam brać a za kilka miesięcy znów spadła w dół więc biore teraz cały czas

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka masz rację że Wit D3 jest bardzo ważna. Mi lekarz zlecił jej badanie więc ma wpływ na to.. Ale ja narazie nie chce się już kłuć..Ostatnio zrobiłam progesteron i wyszedł dobry. Jak mi się nie uda to od września zrobię znów badania:*teraz chce odpocząć:*jak u Ciebie ta torbiel??

‹‹ 511 512 513 514 515 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ