X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pon bede miala 12dc. Tak mi sie udalo ze 2 dni po zabiegu dostalam @ wiec nie musze dlugo czekac.

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka wrote:
    Ja w pon bede miala 12dc. Tak mi sie udalo ze 2 dni po zabiegu dostalam @ wiec nie musze dlugo czekac.
    To super:) Trzymam kciuki za duży pecherzyk:)

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 19 maja 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za Ciebie tez trxymam kciuki moze nie dlugo nam się uda :-)

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 19 maja 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka wrote:
    Ja za Ciebie tez trxymam kciuki moze nie dlugo nam się uda :-)
    Innej możliwości nie biorę pod uwage:) Trzeba myśleć pozytywnie:*daj znać jak wizyta u lekarza.

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 19 maja 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście że dam znać i też czekam na wieści od Ciebie :-)

    Mighotka
  • Maugo Przyjaciółka
    Postów: 341 48

    Wysłany: 20 maja 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka wrote:
    Ja jezdze do Invimed do dr M. Trzeciak a zabieg mialam w miescie w którym mieszkam 60km od Wroclawia. A Ty do jakiego lekarza chodzisz?
    Ja poszłam po wielu latach starań do dr Pająka, który od razu zauważył endometriozę i po miesiącu miałam zabieg. Jeszcze w tym samym cyklu, co laparo, zaszła w ciążę. Teraz jestem w 14tym tygodniu i chodzę do dr Rubisza, który prowadzi mnie, ale też zajmuje się endometriozą. Obaj są świetni (Dr Pająk nie prowadzi ciąż).

    Endometrioza
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
    Mam synka :)
  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 20 maja 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maugo wrote:
    Ja poszłam po wielu latach starań do dr Pająka, który od razu zauważył endometriozę i po miesiącu miałam zabieg. Jeszcze w tym samym cyklu, co laparo, zaszła w ciążę. Teraz jestem w 14tym tygodniu i chodzę do dr Rubisza, który prowadzi mnie, ale też zajmuje się endometriozą. Obaj są świetni (Dr Pająk nie prowadzi ciąż).[/QUOTE

    Super że Ci się udało gratuluję :-). Ja zdecydowalam się na klinikę leczenia niepłodności bo lekarz z kliniki ma większe możliwości co do leków. Jak chodziłam do zwykłego gin to on mi powiedział że poleca mi klinikę ponieważ on już nie może dać mi mocniejszych leków że takie leki to tylko w klinice mogą mi przepisać i też nie zaproponował mi kauteryzacji dopiero wszystko się dzieje w klinice. Chodz też nie ukrywam że zaczęłam czytać i sama zapytałam o zabieg i jak najbardziej zgodził się tylko czekał na kilka cykli bez owulacyjnych aby mieć podstawę do wystawienia skierowania.

    Mighotka
  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 20 maja 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam też zrobioną laparo i nic chyba nie wykryto bo na protokole z laparo nic nie pisze ale jutro dowiem się więcej

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka wrote:
    Miałam też zrobioną laparo i nic chyba nie wykryto bo na protokole z laparo nic nie pisze ale jutro dowiem się więcej
    Jak wizyta u lekarza??

  • jodła30 Przyjaciółka
    Postów: 74 21

    Wysłany: 22 maja 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie. Ręce opadają. 2 lata starań, wyniki 5+ i moje i męża (w tym HSG - drożność obydwu jajowodów), potwierdzona owulacja przy każdym monitoringu.

    Lekarz sugeruje laparo i histeroskopię, bo widział w obrazie 3D kształt mojej macicy w literę T, co go zaniepokoiło i mówił, że to może (a nie musi) utrudniać zajście w ciąże - różne opinie.

    Teraz pytanie: czy radzicie poddać się temu zabiegowi, skoro wszystkie wyniki były ok?

    Dodam, że byłam już w szpitalu w celu diagnostyki i nic to nie wniosło, lekarze rozkładają ręce.

    Czy ktoś był w podobnej sytuacji i te zabiegi coś pomogły?

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 22 maja 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jodła30 wrote:
    Słuchajcie. Ręce opadają. 2 lata starań, wyniki 5+ i moje i męża (w tym HSG - drożność obydwu jajowodów), potwierdzona owulacja przy każdym monitoringu.

    Lekarz sugeruje laparo i histeroskopię, bo widział w obrazie 3D kształt mojej macicy w literę T, co go zaniepokoiło i mówił, że to może (a nie musi) utrudniać zajście w ciąże - różne opinie.

    Teraz pytanie: czy radzicie poddać się temu zabiegowi, skoro wszystkie wyniki były ok?

    Dodam, że byłam już w szpitalu w celu diagnostyki i nic to nie wniosło, lekarze rozkładają ręce.

    Czy ktoś był w podobnej sytuacji i te zabiegi coś pomogły?
    A czy Twoje miesiączki są bolesne czy nie?? Endometriozy może dawać objawy ale też nie musi.. Ja mialam dość bolesne miesiączki 1 dzien to była masakra z tym bólem.. Ja bylam w takiej samej sytuacji jak Ty. 2lata starań i nic. W marcu miałam laparo wykryto 1st endo i pierwszy cykl po zaszła w ciążę ale niestety poronilam wlasnie:'(Moim zdaniem warto:*bo chyba dzięki temu zabiegowi chodź przez chwilę byłam w ciazy:( nie masz nic do stracenia a możesz zyskać swoje upragnioną dzidzie:**

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2018, 19:06

    Maugo lubi tę wiadomość

  • Maugo Przyjaciółka
    Postów: 341 48

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    A czy Twoje miesiączki są bolesne czy nie?? Endometriozy może dawać objawy ale też nie musi.. Ja mialam dość bolesne miesiączki 1 dzien to była masakra z tym bólem.. Ja bylam w takiej samej sytuacji jak Ty. 2lata starań i nic. W marcu miałam laparo wykryto 1st endo i pierwszy cykl po zaszła w ciążę ale niestety poronilam wlasnie:'(Moim zdaniem warto:*bo chyba dzięki temu zabiegowi chodź przez chwilę byłam w ciazy:( nie masz nic do stracenia a możesz zyskać swoje upragnioną dzidzie:**
    A co lekarz mówił? Ile będziesz musiała czekać żeby się znowu starać?

    Endometrioza
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
    Mam synka :)
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 maja 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maugo Niestety wizyte mam za 1.5tyg. Wcześniej nie mial terminów:/nastąpiło poronienie samoistne więc jak wszystko będzie dobrze to od razu.. Czuje w sobie pustke:(nie wiem nawet czy znajdę siłę żeby zacząć od nowa.. Strach mnie paraliżuje..

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 23 maja 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny bylam u lekarza w 12 dc pęcherzyka malutki 10mm lekarz powiedział że chyba nic z tego w tym cyklu mam jeszcze pojawić się 1 czerwca może okaże się że mam owu później jeśli nie to od nastepnego cyklu zaczynamy od stymulacji lekamu. Powiedział że po laparo moje jajniki wyglądają dużo lepiej..... Zobaczymy czy przez symulację coś urośnie ehhhh.... A jak u Ciebie mysiulka2706?

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka może faktycznie później masz owulacje i jeszcze troszkę urosna do tego czasu:)nawet Twoje jajniki pochwalił więc myśl pozytywnie:)a mówił jakie leki Ci da w razie co??

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 maja 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie trwa 5 dzień krwawienia. Myślę że Maks 2 dni i minie. Szkoda że wizyta a 4 czerwca bo nei wiem czy się wszystko dobrze oczyści Lo i czy mogę już starać się na nowo:((

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 23 maja 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    Mighotka może faktycznie później masz owulacje i jeszcze troszkę urosna do tego czasu:)nawet Twoje jajniki pochwalił więc myśl pozytywnie:)a mówił jakie leki Ci da w razie co??

    Nie nie mówił mi nic wcześniej brałam clo i miałam też zastrzyki w brzuch więc nie wiem czy zacznie delikatnie od clo czy da mi od razu zastrzyki dowiem się wszystkiego 1 czerwca. Później Ty w pon bedziesz u lekarza i myślę że też będzie wszystko ok i będziesz mogła zacząć od nowa. Super że Ci się wczesniej udało tzn że masz duże szansę. Moja wszagierka niedawno urodzila starała się zaledwie 4 miesiące i ma mała córkę ciężko tak na nich patrzy a w piątek jadę z mężem ich odwiedzić.......

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka wrote:
    Nie nie mówił mi nic wcześniej brałam clo i miałam też zastrzyki w brzuch więc nie wiem czy zacznie delikatnie od clo czy da mi od razu zastrzyki dowiem się wszystkiego 1 czerwca. Później Ty w pon bedziesz u lekarza i myślę że też będzie wszystko ok i będziesz mogła zacząć od nowa. Super że Ci się wczesniej udało tzn że masz duże szansę. Moja wszagierka niedawno urodzila starała się zaledwie 4 miesiące i ma mała córkę ciężko tak na nich patrzy a w piątek jadę z mężem ich odwiedzić.......
    To tak samo jak ja wyczekujesz tej wizyty:)) ja zmienilam lekarza i zaczynam wszystko od nowa.. Ciekawa jestem jego opinii... Kochana wiem co czujesz:(albo nawet gorzej.. Ja nie wyobrażam sobie teraz jechać w gości gdzie są dzieci:((psychika mi nie pozwala...ja mam dość już tego.. Wraz z mężem mamy dużo rodzeństwa i już oni mają po2/3dzieci znajome w moim wieku tak samo.. A my z mężem przez 10lat tylko we2:((

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 23 maja 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    To tak samo jak ja wyczekujesz tej wizyty:)) ja zmienilam lekarza i zaczynam wszystko od nowa.. Ciekawa jestem jego opinii... Kochana wiem co czujesz:(albo nawet gorzej.. Ja nie wyobrażam sobie teraz jechać w gości gdzie są dzieci:((psychika mi nie pozwala...ja mam dość już tego.. Wraz z mężem mamy dużo rodzeństwa i już oni mają po2/3dzieci znajome w moim wieku tak samo.. A my z mężem przez 10lat tylko we2:((

    Czasami tak się życie układa nie każdemu dane jest macierzyństwo ale najważniejsze jest to że jesteście we 2 i że wzajemne się wspieracie i kochacie. Oczywiście trzeba próbować moi rodzice o mnie walczyła 3 lata i jestem wiec i my mamy szanse.

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 24 maja 2018, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka wrote:
    Czasami tak się życie układa nie każdemu dane jest macierzyństwo ale najważniejsze jest to że jesteście we 2 i że wzajemne się wspieracie i kochacie. Oczywiście trzeba próbować moi rodzice o mnie walczyła 3 lata i jestem wiec i my mamy szanse.
    Jeszcze nas nikt nie skreslil:) tylko to wyczekiwane od okresu do okresu najgorsze..

‹‹ 509 510 511 512 513 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ