Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 17 czerwca 2018, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jodła30 no ja też żadnych przeciwbólowych nie bralam:) ale najgorzej miałam że wstawaniem.. Ja mialam ponad tydzień wolnego ale już było to za długo dla mnie.. Niektóre dziewczyny brały miesiąc l4 ale ja bym tyle nie wytrzymała w domu! :) U mnie już @ się rozkręca.. Ale to dobry znak bo będzie nowa szansa:)

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 17 czerwca 2018, 16:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o starania w cyklu w ktorym jest laparoskopia? Mi sie wydaje ze po laparoskopii powinno sie najpierw wszystko wygoic, to jest jednak jakas ingerencja. Ale moze zalezy to od tego co jest robione, jak zabieg jest na jajnikach to miesiaczka moze sie przesunac.

• Pati88 Autorytet

Wysłany: 17 czerwca 2018, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponownie wracam bo właśnie umówiłam z lekarzem termin laparo na 03.lipca. Powiedzcie proszę w którym dc najwcześniej można ją robić? Ja przy dobrych wiatrach będę ją miała w 8dc, ale jeśli obecny cykl wydłuży mi się to będę wtedy w 3-4dc. Okres u mnie trwa dwa dni, ale zawsze coś tam jeszcze będzie i nie wiem kurcze czy ten termin jest ok?

07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • jodła30 Przyjaciółka

Wysłany: 18 czerwca 2018, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam zabieg w 14dc

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 18 czerwca 2018, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patii88 ja mialam w 8dc:)mam regularne miesiączki więc nie miałam obawy że się obsunie. Tylko moja tra do 5 dni..Ważne żebyś nie miała krwawienia. Bo Ci nic nie zrobią.. Ja mialam w prywatnej klinice i tam była Rosjanka i najwidoczniej się nie dogadali z lekarzem bo przyjechała z krwawieniem i lekarz jej odmówił.. Nie stresuj się bo jak na złość @sie spóźni..

Pati88 lubi tę wiadomość

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 18 czerwca 2018, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka miałaś dzisiaj wizytę??

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2018, 18:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Ja dostalam skierowanie na laparoskopie w celu wykluczenia endometriozy. Jak to teraz wyglada? Ja mialam 18 lat temu 2x laparoskopie i przeszlam to bardzo zle. Dreny, cewnik, wymioty, przerwanie nerwu brr, ale mysle ze wiele sie zmienilo od twgo czasu. Dajcie znac prosze bo umieram z nerwow ://

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 czerwca 2018, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Tez mam skierowanie na laparo z chromatubacja.
    Jestem po nieudanym hsg( kontrast wylal sie w pochwie)
    Teraz przeszlam histero i usunęli polipy z szyjki, zrosty w tym 1 duzy zaslaniajacy ujście lewego jajowodu, prawego sie nie udalo i jest przysloniety.
    Bylo tez lyzeczkowanie polipowatego endometrium.
    Mialam wrocic na hsg ale dzis decyzja o laparo...bohe się bardzo bo mialam już narkozę w zyciu i bardzo zle to znioslam...tak samo jak intubacje...

• monik123 Autorytet

Wysłany: 21 czerwca 2018, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    DomiZ wrote:
    Hej dziewczyny! Ja dostalam skierowanie na laparoskopie w celu wykluczenia endometriozy. Jak to teraz wyglada? Ja mialam 18 lat temu 2x laparoskopie i przeszlam to bardzo zle. Dreny, cewnik, wymioty, przerwanie nerwu brr, ale mysle ze wiele sie zmienilo od twgo czasu. Dajcie znac prosze bo umieram z nerwow ://
    Hej. Ja miałam pół roku temu laparoskopie diagnostyczna, to był mój pierwszy w życiu zabieg i też byłam przerażona na początku, ale okazało się, że nie ma się czego bać :) miałam robiona na NFZ a skierowanie dostałam z kliniki...nie było żadnych cewników, drenów itp. W poniedziałek przyjeli mnie do szpitala, najpierw badanie ginekologiczne, potem czekałam w sali na swoją kolej,wzięli mnie na blok, założyli wenflon i odleciałam :) po powrocie było mi niedobrze, trochę źle zniosłam znieczulenie, ale na drugi dzień już dostałam wypis. Zwolnienie na 2 tyg, ale po kilku dniach już śmigałam ;)
    Nie ma się czego bać :)

DomiZ lubi tę wiadomość

Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja sie bardzo nastawilam ze jestem w ciazy a dzis jak obuchem po glowie, test z moczu okazal sie negatywny.
    Ale nastawilam sie z powodu tego ze pojawia sie bialy sluz, taki sam sluz mialam jak zaszlam w ciaze. Poza tym nigdy takiego sluzu u siebie nie widzialam. Miesiaczke powinnam miec rozkrecona jutro przy cyklu 25 dniowym lub we wtorek przy cyklu 28 dniowym. Ale przed rozkrecona miesiaczka mam zawsze krwawienie slabsze czy takie brudzenie krwia. A teraz poki co nic. Proba zajscia w ciaze byla 7 czerwca, 13 pojawilo sie odrobine krwi ze sluzem. Natomiast ten bialy sluz wydaje mi sie dziwny.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 09:00

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma nie załamuj sie:*ja robiłam w 28dc w dzień @i negatywny a beta 200 więc widzisz ze nie zawsze wyjdą 2 kreski:)
    Jak @nie przyjdzie leć na bete:)
    Dziewczyny a co do laparo to ja mialam prywatnie i nie miałam żadnych drenow cewnikow nie bolały mnie barki ani kl. Piersiowa.. Po narkozie czułam się dobrze. Jedyne co to bolały mnie rozciecia ale nie brałam nawet leków przeciwbólowych.. Po prądu dniach już było wszystko dobrze:) ale wydaje mi się ze to zalezy od tego co tam będą robić w środku..

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka dziekuje dalas mi ogromna nadzieje :* Staram sie nie nastawiac bo co ma byc to bedzie ale jest to trudne.

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 12:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma tylko nie chce Cie nakrecac żeby potem się nie rozczarowala:/ale życzę Ci z całego serca 2kreseczek:**

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka dziekuje. A co do nakrecenia to juz sie i tak nakrecilam. Od momentu jak zobaczylam ten bialy sluz. I dzisiaj bylam nastawiona ze zobacze dwie kreski a tu nie ma nawet cienia drugiej. Jak dostane miesiaczke to przezyje ogromne rozczarowanie. Wiem ze mam zle podejscie, powinnam podejsc do tego na luzie a nie co chwile sprawdzac czy dostalam okres.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 13:44

• Mysiulka2706 Ekspertka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 15:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma kiedy będziesz powtarzać test?? :**

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka, myslalam by poowtorzyc we wtorek jesli do poniedzialku nie dostane okresu. A Ty jak myslisz, keidy powinnam powtorzyc? Jak zaszlam w ciaze to test robilam trzy dni pozniej niz teraz i mialam wtedy bardzo blada druga kreske. Wtedy po kilku dniach zrobilam bete i byla 42. Jednak moze juz spadala ? Tamte testy byly paskowe a ten teraz plytkowy, ale ten teraz kupilam w aptece a tamte przez internet. Za jeden ten mialabym 10 tamtych. Ech, nie lubie tego testu bo mnie rozczarowal. Pisze na nim ze jest bardzo czuly ale ja wole tamte papierowe paseczki.

• Mighotka Koleżanka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mysiulka 2706 tak udalo mi sie dostac do lekarza ale do innego bo mpjego nie bylo zrobil mi usg stwierdzil ze torbieli nie ma i przepisal clo. W 13dc czyli we wtorek ide na monitoring mam nadzieje ze cos sie zadzieje chodz jajniki bola mnie duzo mniej niz miesiac temu. Pampuma ja bym poczekala i zrobila bete w pon wiesz jal to z tymi testami....

Mighotka
  • Mighotka Koleżanka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka 2706 a co u ciebie?

Mighotka
  • Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka, tak zrobie. A teraz jak patrze na test to jest na nim bardzo slabo widoczna druga kreska. Ale na ulotce pisze ze test trzeba odczytywac od razu. Wiec pewnei ta druga kreska jest niewazna?

• Pampuma Przyjaciółka

Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazlam artykul w ktorym pisze ze test z moczu wykryje ciaze dopiero 28 dni od zaplodnienia. Wogole juz tego nie rozumiem, bo przeciez wszedzie pisza ze wykryje wczesniej.
    Link do: Test ciążowy. Dlaczego czasem wynik testu kłamie o ciąży • eBobas.pl

‹‹ 514 515 516 517 518 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego