X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 3 lipca 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie ma dziewczyny lekarz nadmienil o in vitro a ja nie wiem co robic moj lekarz stwierdzil ze spróbujemy z zastrzykami jak to nie pomoze to tylko in vitro jestem zalamana mam dosc tego

    Mighotka
  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 3 lipca 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma mam dzis 20 dc i kazal mi jeszcze przyjsc za tydzien na kontrole to bedzie 28dc i do tego dnia brac po pol tabl clo i zobaczy czy np nie mam pozniej jajeczkowania ale z jego rozmowy wnioskuje ze i tak nic nie bedzie. Jak nic nie bedzie da mi duphaston na wywolanie i przepisze mi zastrzyki i jak to nie pomorze to dupa blada

    Mighotka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola79
    AMH to za przeproszeniem gowno nie badanie!
    Zrob sobie lh i fsh w 3dc to Ci wiecej powie niz to całe amh...dla mnie to nabijanie na kase by naklaniac do ivf...
    Znam dziewczyny którym za kazdym razem wychodzi inny wynik...posuplementuj wit D ze 4000tys jednostek i powtorz za 3miechy...
    To badanie nie jest miarodajne wiec sie nim nie sugeruj!
    Powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2018, 21:30

    Pampuma lubi tę wiadomość

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 3 lipca 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka poczekaj jeszcze z cykl:*ostatnio miałaś pęcherzyki więc może w następnym cyklu znów beda:**a chciałabyś In vitro czy nię?? a co to za zastrzyki Ci zaproponował??

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 4 lipca 2018, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumpuma a który masz dc?? Ja niestety nic nie czułam w tym miesiacu:(więc nie wiem czy była czy nie.. Muszę w następnym cyklu iść a monitoring. Zastanawiam się nad zastrzykiem przy następnej owulacji?bo jak miałam 22mm pęcherzyk i dostałam zastrzyk to czułam oba jajniki bardzo mocno i wtedy zaszłam w ciążę.. A teraz nic nie czuje:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 07:35

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 4 lipca 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumpuma ja do tej pory czułam kiedy mam owulacje.. Zawsze któryś jajnik dawał. Mi o tym znać i miałam więcej śluzu.. A po poronieniu to już i te objawy przeszły. W tym miesiącu miałam owulacje bo bylam na monitoringu a w tym mój lekarz ma urlop i wraca w dzień mojej miesiączki.. Jak dostałam zastrzyk to tak mnie bolały jak nigdy :) najpierw prawy potem lewy.. Ale zaszłam z prawego bo na nim był duży pecherzyk..

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 4 lipca 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumpuma dziekuje:**ale ja w ogóle się teraz nie nakręcam.. Nie będę testować ani robić bety.. Chcę odpocząć :)

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 4 lipca 2018, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumpuma zastrzyk mialam na pęknięcie pęcherzyka.. Ale nie wiem czy był sens brac go.. Bo ja z owulacja nie miałam problemów.. Byłam. Wtedy w klinice i po odmowieniu In vitro lekarz mi go zalecil oraz inne leki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 16:34

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 4 lipca 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz po laparo od 14stej. Nie wolno nic jeść. A choćby tak landrynke? jak to jest?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 4 lipca 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patii88 i jak się czujesz?? :*ja miałam robiona na noc to i tak nie jadłam nic bo ciągle spałam :) rano dostałam kisiel ha ha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orientujecie sie gdzie na Pomorzu. Ewentualnie ciut falej zrobie laparo z droznoscia i ewentualnym udraznianiem? Dzis mi taki zabieg 3w1 lekarz zaproponowal..ze w moim przypadku tak by bylo najlepiej by nie tracić czasu.

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pampuma mysle ze w 28dc to chyba i tak nic nie bedzie chyba trace nadzieje. Myslalam ze po laparo obudza sie moje janniki schudlam 15kg jem zdrowo nie jem smarzobego bo to na jajniki nie zbyt dobra dieta przy pco i nadal nic.

    Mighotka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    przepraszam, że tak się Wam tu wbijam, udzielam się raczej na innych wątkach ;)
    Chciałabym jednak podpytać, czy kojarzycie po jakim czasie można zrobić kolejną laparoskopię?

    Pierwsza przeszłam w lutym, wczoraj okazało się niestety, że na tym samym jajniku pojawiło się coś na kształt torbieli (będziemy to bliżej określać jeszcze w poniedziałek), ale lekarz wspomniał o kolejnej laparoskopii - przyznam, że trochę mnie to zszokowało, żeby po tak krótkim czasie robić kolejny zabieg...??
    Ps. AMH mam 2,63, pozostałe hormony w normie

    Będę wdzięczna za info, czy kojarzycie podobne sytuacje...:)?

    Pps. miłego dnia :)

  • Pati88 Autorytet
    Postów: 890 318

    Wysłany: 6 lipca 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka2706 wrote:
    Patii88 i jak się czujesz?? :*ja miałam robiona na noc to i tak nie jadłam nic bo ciągle spałam :) rano dostałam kisiel ha ha

    Dobrze troszke brzuch boli i szwy ciagną ale da się żyć:) Kiedy miałyscie ściągane szwy? ja mam napisane że po 14 lipca. a 13 lipca mam wizytę u gina ktory robił mi laparo i się zastanawiam czy już wtedy mógłby mi wyciągnąć te szwy?

    07.2018 i 10.2018 laparaskopowe usunięcie zrostow otrzewnej i uwolnieniu jajników i jajowodów.
    hiperprolaktynemia oraz zaburzenia glikemii, zespół FAP, MTHFR 677C-T heterozygota, PAI-1 4G heterozygota, fibrynogen 489 mg/dl (norma 200-450)
  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 7 lipca 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka te zastrzyki ktore teraz chce mi dac bralam je tez przed laparo i tez mi nie pomogly o ile dobrze pamietam to nazywaja sie pregnyl na wzros pecherzykow one tez sa stosowane przy przygotowaniach do in vitro tylko w wiekszej ilosci ja ich bralam albo 3 albo w nastepnym cyklu dal mi ich 6 przy in vitro bierze sie chyba 10 albo 12. Co do in vitro to nie jestem przekonana bardziej jestem na nie. Wiesz jesli ja biore te zastrzyki i nic nie rosnie to jaka mam pewnosc ze wezne 4 wiecej i cos bedzie? A kosztuje to nie malo......

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 9 lipca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka wiem że może być różnie.. Ale jak to mój mąż mówi trzeba wykorzystać każda szansę jaka dostaniemy:**

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 9 lipca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka a Wy myślicie w razie czego o in vitro?

    Mighotka
  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 9 lipca 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mighotka tak mamy za rok w planach jak nie wyjdzie naturalnie:*chociaż nie ukrywam że kiedyś byłam przeciwna:/ ale nie chcemy dłużej czekać..

  • Mysiulka2706 Ekspertka
    Postów: 467 76

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumpuma już po owulce?? :)

  • Mighotka Koleżanka
    Postów: 120 12

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysiulka ja mam do in vitro mieszane uczucia moze dlatego ze tak naprawde mialam 5 cykli stymulowanych a moj lekarz juz mnie na to namawia.... Moze musze do tego dojrzec.......

    Mighotka
‹‹ 518 519 520 521 522 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ