X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    ja będę w szpitalu w Zawierciu w woj. śląskim :P zabieg mam mieć w czwartek :)właśnie tego golenia się obawiam ponieważ zawsze jak mam się ogolić "do zera" to później wyskakuja mi małe krostki które strasznie swędzą więc unikam tego typu zabiegów. Czytałam że takie krostki są niebezpieczne ze względu na łatwiejszy cel dla infekcji. Nie zapytałam lekarza, jakoś mi głupio było :/
    a ja w Katowicach heh :)) To powodzenia Ci życzę i dużo zdrowia i zieloności :)) z tym goleniem to kiedyś miałam tak samo;) ale okazało, że się źle golę co było dla mnie zaskoczeniem. Zaczęłam się golić tylko z włosem a wcześniej robiłam też tak że na konieć goliłam się pod włos i to strasznie podrażniało :) Fajnie, że masz z zaskoczenia.. Ja wiem też od miesiąca i trzęsę ciągle portkami i się nakręcam co jest wielką głupotą... :)))

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mały żarcik a propos golenia. przed ablacją którą swego czasu przechodziłam również trzeba było się wydepilować (cewnik do serca prowadzony jest przez żyłę lub tętnicę przez pachwinę). ja wiedziałam co i jak, więc jak pielęginarka przyszła, kiwnęłam głową, że ja jestem juz "gotowa". ze mną na sali była emerytka, pani generalnie "nie w temacie" więc pielęgniarka ją zgarnęła na "postrzyżyny". pani wraca po 10 min podekscytowana jak nie wiem co. powtarza kilka razy: "no nie, o rany" po czym pyta mnie: "wie pani co ja TAM mam? - Boże! mam prawdziwego IROKEZA!" :-P

    Aleksandrakili, anucha, Nadzieja87 lubią tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmVormittag wrote:
    mały żarcik a propos golenia. przed ablacją którą swego czasu przechodziłam również trzeba było się wydepilować (cewnik do serca prowadzony jest przez żyłę lub tętnicę przez pachwinę). ja wiedziałam co i jak, więc jak pielęginarka przyszła, kiwnęłam głową, że ja jestem juz "gotowa". ze mną na sali była emerytka, pani generalnie "nie w temacie" więc pielęgniarka ją zgarnęła na "postrzyżyny". pani wraca po 10 min podekscytowana jak nie wiem co. powtarza kilka razy: "no nie, o rany" po czym pyta mnie: "wie pani co ja TAM mam? - Boże! mam prawdziwego IROKEZA!" :-P
    Haha ale mi poprawiłaś humor :D Pomyślę sobie o tym przed zabiegiem, żeby się odstresować haha :D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmVormittag wrote:
    mały żarcik a propos golenia. przed ablacją którą swego czasu przechodziłam również trzeba było się wydepilować (cewnik do serca prowadzony jest przez żyłę lub tętnicę przez pachwinę). ja wiedziałam co i jak, więc jak pielęginarka przyszła, kiwnęłam głową, że ja jestem juz "gotowa". ze mną na sali była emerytka, pani generalnie "nie w temacie" więc pielęgniarka ją zgarnęła na "postrzyżyny". pani wraca po 10 min podekscytowana jak nie wiem co. powtarza kilka razy: "no nie, o rany" po czym pyta mnie: "wie pani co ja TAM mam? - Boże! mam prawdziwego IROKEZA!" :-P
    :):):) to faktycznie ogolę się sama w domu ;););)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    a ja w Katowicach heh :)) To powodzenia Ci życzę i dużo zdrowia i zieloności :)) z tym goleniem to kiedyś miałam tak samo;) ale okazało, że się źle golę co było dla mnie zaskoczeniem. Zaczęłam się golić tylko z włosem a wcześniej robiłam też tak że na konieć goliłam się pod włos i to strasznie podrażniało :) Fajnie, że masz z zaskoczenia.. Ja wiem też od miesiąca i trzęsę ciągle portkami i się nakręcam co jest wielką głupotą... :)))
    a ty Aleksandra dlaczego masz mieć laparoskopię ? diagnostyczną czy coś więcej?

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam laparoskopię ponieważ mam PCO :))

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koszula nocna na pewno tak,co by wszystko bylo na widoku i do wglądu :) o ile nie ubiora was w super sexi szpitalne koszulki wiązane na szyji,to dopiero upokorzenie. Klapki pod prysznic jak najbardziej. Co do golenia to ja poszłam przygotowana,w domu to zawsze inaczej,spokojnie z pianka a w szpitalu jada na sucho :\ maszynki są jednorazowe,typowo medyczne wyciągane z pakietu. Warto tez ogolić brzuch,ja tego nie zrobiłam i pani mnie przejechala z tad wiem co używają :)

    te które będą bardziej unieruchomione po laparo warto żeby miały chusteczki nawilżane,najlepiej sie nimi umyć-po zabiegu zaraz nas gonili do pucowania. Ja nie miałam,na szczęście uzyczyla mi pani. Do tego kosmetyczka w zasięgu ręki z małymi zelami do mycia,pastami do zebow-takie jak sa w rossmanie mini produkty-malym reczniczkiem-ja myslalam ze będę super sprawna i nic nie miałam pod reka,do tego ręcznik kąpielowy i butelka 500ml do mycia-nie bylo mi łatwo.

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja mam laparoskopię ponieważ mam PCO :))
    to podobnie jak ja, ja też mam PCOS mam mieć robioną kauteryzację a przy okazji drożność jajowodów

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja87 wrote:
    Koszula nocna na pewno tak,co by wszystko bylo na widoku i do wglądu :) o ile nie ubiora was w super sexi szpitalne koszulki wiązane na szyji,to dopiero upokorzenie. Klapki pod prysznic jak najbardziej. Co do golenia to ja poszłam przygotowana,w domu to zawsze inaczej,spokojnie z pianka a w szpitalu jada na sucho :\ maszynki są jednorazowe,typowo medyczne wyciągane z pakietu. Warto tez ogolić brzuch,ja tego nie zrobiłam i pani mnie przejechala z tad wiem co używają :)

    te które będą bardziej unieruchomione po laparo warto żeby miały chusteczki nawilżane,najlepiej sie nimi umyć-po zabiegu zaraz nas gonili do pucowania. Ja nie miałam,na szczęście uzyczyla mi pani. Do tego kosmetyczka w zasięgu ręki z małymi zelami do mycia,pastami do zebow-takie jak sa w rossmanie mini produkty-malym reczniczkiem-ja myslalam ze będę super sprawna i nic nie miałam pod reka,do tego ręcznik kąpielowy i butelka 500ml do mycia-nie bylo mi łatwo.
    dziekuję bardzo a jakieś efekty po laparo ?:)

    Edyta
  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic na razie nie wiem. Ja mam inna historie bo mi usunęli guza z jajnika i dopiero będziemy zaczynać boj o dziecko bo u nas jeszcze czynnik męski :/ ogólnie mam powiedziane ze u mnie jest w porządku, drozne jajowody i mamy brać sie do roboty. Niestety bez pomocy medycznej nie damy rady...

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam efekty po lapo takie ze... dostalam w koncu okres- i mialam owulacje- w pierwszym cyklu po - bez lekow, samoistnie.. dla mnie to wielki juz sukces.. :) bo ostatnimi czasy nic na mnie nie działało.. licze ze to juz pierwszy krok do ciązy :)

    Dziewczyny nie bojcie sie laporoskopii- naprawde bol szybko mija, ja juz w 3 dzien po lapo zdecydowalam sie na seks :) i moj mezczyzna mial wiele watpliwosci hehe bo jeszcze dzien wczesniej plaklama z bolu :) mnie neistety przymusili do sexy koszulek szpitalnych.. gdyz one sa wizane na dekolcie a to potrzebne .. to co ze byly jakies 10 rozmiarow za duza :) pomyslcie o tym jako szansa na odpoczynek- w kocnu kazda z nas zapewne pracuje i to w biegu.. a teraz pospicie za wszystkie czasy i sie wylezycie :) regeneracja jak nie wiem :) i napewno beda efekty :))

  • Nadzieja87 Autorytet
    Postów: 627 293

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan ma racje. Nie ma się czego bać,nie taki diabeł straszny :) u mnie tez nie bylo problemów z wspolzyciem,co prawda bylo "na leniuszka" żeby nie ruszać brzuchem ale bylo ok ;) no i u nas zdecydowanie to co mnie spotkalo scalilo nasz zwiazek.maz ćwierka do mnie jak skowronek,nie miewa humorów,cieszy sie mna i w ogóle jest ok.

    3x IUI- ☹️
    2016 - syn

    11.2020 crio - negatywny
    12.2020 crio- negatywny
    Cdn...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój związek tez zyskał. . Jesteśmy ze sobą już prawie 6 lat a seks teraz jest taki jakbyśmy się dopiero poznali, jest ogień Heh .. dzięki tej operacji dowiedziałam się jaka jestem ważna dla mojego partnera .:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no a u mnie zabieg będzie chyba przełożony.....a już tak odliczałam dni do tego 10....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co sie stało Aneto ze przekładaja?

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już spakowana, jutro rano ruszam do boju ;). Trzymajcie kciuki :) Aneta mój też miał być przełożony a tu niespodzianka i jest :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co Edyta jutro rano jeszcze badania czy juz jutro operacja? Bedzie dobrze:)))

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka_bum trzymam kciuki!Będzie dobrze! Daj znać potem co i jak:)Ja dziś byłam u gina i powiedział, że teraz po tej laparo jest najlepszy czas na zajście i mamy się dobrze z M. bawić;) No, a jeżeli po paru miesiącach nic to wtedy działamy dalej czyli inseminacja. Mam nadzieje, że nie będzie potrzebna:) A Ty tam głowa do góry!!! Na pewno będzie dobrze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anucha a Ty kiedy mialas lapo?

  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailatan dokładnie 21 listopada:)

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ