X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

LAPAROSKOPIA

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie miałam tym bardziej ze pracuje na nocki tez ale jakos tak zaczelam i sprawdzam codziennie;) tez l4 mam to teraz lepiej mi jest;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    Ja też nie miałam tym bardziej ze pracuje na nocki tez ale jakos tak zaczelam i sprawdzam codziennie;) tez l4 mam to teraz lepiej mi jest;))
    twój wykres jest Ola taki ładny kolorowy a mój czarno-biały ;)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Ty go widzisz kolorowe hehe ja swój też czarno-biało widzę:))

  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 4 lutego 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc. Tez mysle o pomiarze temperatury i dokladnym zapisie wszystkich czynnnikow. Ale poki @ nie pojawi sie to nie mam co. Tylko mysle jak to polaczyc. Na tygodniu wstaje o 4:45 a w weekend roznie ale tak kolo 8/9 i jak tu pogodzic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja, ja chcialam mierzyc temp i wszystko monitorowac , ale doszlam do wniosku, ze brak mi dyscypliny a poza tym to tez wzmacnia napiecia.. bo w sumie nie da sie kontrolowac czegos nad czym do konca nie ma sie kontrolii. Postawnowilam brak leki, chodzic na monitoring i tyle , a seks najlepiej uprawiwac co 2-3 dni i wtedy % szans jest juz duzy.. lykam teraz progesteon na wywolanie okresu.. chyba ze jakims cudem go nie dostane i bede w ciazy hehe ale prawdopodobiesntow bliskie 1% :) hehe

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja dzisiaj wykonałam pierwszy pomiar ale obawiam sie że długo to nie potrwa. Niestety moja samodyscyplina kuleje.....

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a ja nie dostałam jeszcze @ czekam.... czekam..... :):)

    Edyta
  • pudelekpl Koleżanka
    Postów: 79 7

    Wysłany: 4 lutego 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też czekam :( i moja cierpliwość się kończy idę jutro na bete ;p

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pudelekpl wrote:
    ja też czekam :( i moja cierpliwość się kończy idę jutro na bete ;p
    a ile dni ci się spóźnia? testy robiłaś? :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja rano chciałam z moim M pobaraszkować a tu @ przyszła dzień szybciej i dobrze;) jutro jadę na badania z krwi:) i zaczynam brać leki ;)) nie wiem czemu ale pierwszy raz jestem tak bardzo nakrecona pozytywnie ze sie uda ;))

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksandrakili wrote:
    A ja rano chciałam z moim M pobaraszkować a tu @ przyszła dzień szybciej i dobrze;) jutro jadę na badania z krwi:) i zaczynam brać leki ;)) nie wiem czemu ale pierwszy raz jestem tak bardzo nakrecona pozytywnie ze sie uda ;))
    zazdroszczę ;) tzn. że da się dostać @ w terminie po laparo ;)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak tylko, że luteine brałam a pewnie gdybym jej nie brała to podejrzewam, że nie miałabym w terminie :)

  • adrenalina Autorytet
    Postów: 2295 1628

    Wysłany: 4 lutego 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z @ po laparo jest rożnie. Ja dostałam 2 dni wcześniej niz dotychczas miałam.
    Przed laparo zawsze miałam regularnie co 30 dni, a teraz mam cały czas co 28 dni.

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adrenalina wrote:
    Z @ po laparo jest rożnie. Ja dostałam 2 dni wcześniej niz dotychczas miałam.
    Przed laparo zawsze miałam regularnie co 30 dni, a teraz mam cały czas co 28 dni.
    hmm no ja termin @ mam na jutro więc zobaczymy czy się przybłąka czy nie :)

    Edyta
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    heja, ja chcialam mierzyc temp i wszystko monitorowac , ale doszlam do wniosku, ze brak mi dyscypliny a poza tym to tez wzmacnia napiecia.. bo w sumie nie da sie kontrolowac czegos nad czym do konca nie ma sie kontrolii. Postawnowilam brak leki, chodzic na monitoring i tyle , a seks najlepiej uprawiwac co 2-3 dni i wtedy % szans jest juz duzy.. lykam teraz progesteon na wywolanie okresu.. chyba ze jakims cudem go nie dostane i bede w ciazy hehe ale prawdopodobiesntow bliskie 1% :) hehe
    a spóźnia ci się @ czy jeszcze nie? życzę aby nie przyszedł :)

    Edyta
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka ja też czekam na okres po laparoskopi:)) Trzymam za was i za siebie aby nie przyszedł :)

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    hejka ja też czekam na okres po laparoskopi:)) Trzymam za was i za siebie aby nie przyszedł :)
    ja czekam aż przyjdzie bo zabieg miałam robiony w 14dc ;), a z jakiego powodu miałaś robioną laparoskopię

    Edyta
  • sylka0102 Przyjaciółka
    Postów: 725 48

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    laparoskopia diagnostyczna nakłuwanie jajników stwierdzone PCO mialam robioną w 11 dniu cyklu dziś 26dzień cyklu. Więc czekam ale myśle ze przyjdzie bo jadłam Luteinę :(

    Czekam wciąż na ten cud....

    j36rxzdvdx1kpbz0.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylka0102 wrote:
    laparoskopia diagnostyczna nakłuwanie jajników stwierdzone PCO mialam robioną w 11 dniu cyklu dziś 26dzień cyklu. Więc czekam ale myśle ze przyjdzie bo jadłam Luteinę :(
    yhym to ja miałam też elektrokauteryzację i dodatkowo sprawdzaną drożność ale ja miałam robioną laparotomię a nie laparoskopię :)

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diewczyny a ile czasu trwa laparoskopia ( tak w przybliżeniu ) ?

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ